قاسمی: فدراسیون ورزش‌های رزمی، مدیری برنامه محور، عملگرا و مقبول می‌طلبد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب
  4. ورزشی

قاسمی: فدراسیون ورزش‌های رزمی، مدیری برنامه محور، عملگرا و مقبول می‌طلبد

انتخابخبرگزاری انتخاب |
متاسفانه بسیاری از چشم اندازهای ایده‌آل که در مجامع انتخاباتی توسط نامزدهای ریاست فدراسیون مطرح و بر آنها تاکید می‌شود، پس از انتخاب رئیس فدراسیون به اهدافی دست نیافتنی و در حد یک شعار تبلیغاتی تبدیل می‌شود.
قاسمی: فدراسیون ورزش‌های رزمی، مدیری برنامه محور، عملگرا و مقبول می‌طلبد - 0

کارشناس ورزش‌های رزمی عنوان کرد: فدراسیون ورزش‌های رزمی، مدیری برنامه محور، عملگرا و مقبول می‌طلبد.

این کارشناس ورزش‌های رزمی با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست فدراسیون ورزش‌های رزمی اظهار داشت: نیاز امروز فدراسیون ورزش‌های رزمی، به عنوان فدراسیونی استراتژیک، مدیری برنامه محور، عملگرا و مقبول نزد خانواده بزرگ رزمی ایران است تا با تکیه بر سایر شاخص‌های مدیریتی و خرد جمعی، بتواند تحولاتی مثبت در این فدراسیون ایجاد کند.

وی افزود: متاسفانه بسیاری از چشم اندازهای ایده‌آل که در مجامع انتخاباتی توسط نامزدهای ریاست فدراسیون مطرح و بر آنها تاکید می‌شود، پس از انتخاب رئیس فدراسیون به اهدافی دست نیافتنی و در حد یک شعار تبلیغاتی تبدیل می‌شود. از جمله این‌شعارها، تاکید بر نقش هیئت‌های استانی به عنوان بازوان توانمند فدراسیون در تحقق برنامه‌ها است که به شخصه بر این باورم حتی اگر همین یک وعده انتخاباتی به عنوان کلیدی‌ترین راهبرد مشارکتی یک فدراسیون تحقق یابد، اثرات بسیار قابل توجهی در نتایج مدیریت چهار ساله یک رئیس منتخب مجمع داشته و حداقل دستاورد آن رضایتمندی و شخصیت بخشی به ارکان اصلی یک فدراسیون و در نتیجه جمعیت تحت پوشش است.

در خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

قاسمی در پایان تصریح کرد: حضور قابل توجه نامزدهای ریاست فدراسیون ورزش‌های رزمی، به وضوح نشان دهنده میل و نیاز به ایجاد تغییر در رویکرد این فدراسیون و ایجاد تحولی مثبت در آن است. امید است اعضای محترم‌ مجمع با در نظر داشتن پیشینه نامزدهای ریاست فدراسیون و نحوه عملکرد آنها، عملگرایی، مقبولیت و صداقت آنها را در انتخاب نهایی خود مورد توجه قرار دهند.منبع: تسنیم

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گاف سرهنگ علیفر؛ متلک به پرسپولیسی‌ها یا سوتی از نوع ویکی‌پدیا؟ /فیلم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

آخرین صحبت‌های علیرضا فغانی قبل ترک ایران

الفالف1 روز قبل
آخرین صحبت‌های علیرضا فغانی قبل ترک ایرانگروه ویدئو الف، ۲۴ شهریور ۱۳۹۸، ۱۴:۱۹ ۳۹۸۰۶۲۴۱۳۴۰ نظر، ۱ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشارعلیرضا فغانی داور بین المللی کشورمان بامداد ۲۴ شهریور ماه ایران را به مقصد استرالیا ترک کرد. او تصمیم دارد در لیگ استرالیا قضاوت کند و در بازی‌های بین المللی نماینده کشورمان باشد. در این فیلم آخرین حرف‌های او را در خاک ایران می‌بینید.

گلزنی پسر زیدان روی پاس مهرداد محمدی

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل

اخراج برانکو با پرتاب بطری و سنگ!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- هواداران عصبانی الاهلی عربستان پس از شکست خانگی تیمشان مقابل الوحده برانکو ایوانکوویچ را بطری و سنگ هدف قرار دادند. به گزارش گروه چندرسانه‌ای خبرگزاری میزان، هواداران عصبانی الاهلی عربستان پس از شکست خانگی تیمشان مقابل الوحده برانکو ایوانکوویچ را بطری و سنگ هدف قرار دادند. در حالی که برانکو در نشست خبری بعد از بازی شرکت می‌کرد به یک‌باره خبر اخراج او از تلویزیون عربستان پخش شد تا این مربی شوکه شود. برانکو در واکنش به اخراجش گفت: چیزی نمی‌دانم؛ کسی به من خبر نداده است. اجازه بدهید که ببینیم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

اشتباه کردی، توجیه نکن!

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
کسانی که قبول نمی‌کنند اشتباه کرده‌اند، قابل اعتماد نیستند و نمی‌شود به آنها به عنوان یک دوست، همکار و یا حتی رییس جمهور اعتماد کرد. این اشتباه برای گزارشگر تازه کار فوتبال هم یک گاف بزرگ است چه برسد به سرهنگ علیفر با این سابقه وتجربه. او قبول نمی‌کند اشتباه کرده است و تقصیر را به گردن سایت خارجی می‌اندازد. شاید اگر علیفر قبول می‌کرد، اشتباه کرده و سعی در جبران آن می‌کرد، شاهد این همه هجمه علیه خود نبود. اشتباه کردن خوب نیست اما پذیرش اشتباه یک ویژگی مهم اخلاقی در یک انسان است.

اشتباه عجیب بازیکنان ماشین مقابل شهر خودر

الفالف1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر