نقد دلسوزانه رسانه‌ها باعث ارتقاء سطح فعالیت‌ها می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. سیاسی

نقد دلسوزانه رسانه‌ها باعث ارتقاء سطح فعالیت‌ها می‌شود

مهرخبرگزاری مهر |
سنندج – فرماندار ویژه شهرستان سقز نقد دلسوزانه رسانه های جمعی باعث ارتقاء سطح فعالیت ها و برنامه ها می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فرمانداری سقز، کامل کریمیان در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه‌های بزرگداشت هفته دولت با بیان اینکه، دولت بخشی از نظام است، بیان کرد: نقد دلسوزانه با تخریب متفاوت و دولت همواره از نقد، استقبال کرده است.

کریمیان اظهار کرد: تمام دولت‌های جمهوری اسلامی با راهبرد و خط مشی‌های متفاوت در راستای خدمت به مردم گام برداشته‌اند.

وی با تاکید بر ضرورت انعکاس اقدامات دولت، عنوان کرد: هدف دولت، خدمت به مردم و هفته دولت، بهترین فرصت برای انعکاس عملکرد دولت است.

فرماندار سقز بیان کرد: با مقاومت‌های ایران، هیمنه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا شکسته شد و صداهای مخالف انحصار گرایی در جای جای جهان شنیده می‌شود.

وی با بیان اینکه با وجود فضای تحریم و تنگناهای اقتصادی، تراز اقتصادی ایران نسبت به سال گذشته مثبت بوده است بر رونق تولید، اشتغال، جذب و حمایت از سرمایه گذار بیش از گذشته تصریح کرد.

خبری: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

امام جمعه سقز هم با بیان اینکه گام‌های دولت برای سازندگی و توسعه همه جانبه ارزشمند بوده است بیان کرد: دولتمردان برای رفع مشکلات و معاش مردم بیشتر تلاش کنند.

ماموستا سید حسین حسینی عنوان کرد: راه و رسم شهیدان رجایی و باهنر بایستی جاری و ساری گردد.

مدیران ادارات هم در این جلسه عنوان کردند: گازرسانی به روستاها و طرحهای صنعتی، پروژه‌های برق رسانی، کلنگ زنی مدرسه در مناطق کم برخوردار، آسفالت معابر روستایی، افتتاح طرحهای ستاد بازآفرینی شهری در محله تازه آباد، افتتاح ۵ خانه ورزش روستایی، افتتاح سالن ورزشی در بهارستان، بهره برداری از مسکن محرومان و مسکن دو معلولیتی، بهره برداری از طرحهای اشتغال زایی مددجویان کمیته امداد از جمله طرحهای قابل بهره برداری در هفته دولت در شهرستان سقز خواهد بود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

یک جو غیرتی که در وجود رضاخان نبود!

مهرمهر18 ساعت قبل
‌۲۵ شهریور ۱۳۲۰، سالروز تعویض پادشاهی در حکومت پهلوی توسط انگلیسی‌ها بود. رهبر انقلاب در این باره فرمودند: انقلاب آمد کشور را از زیر پای این انسانهای حقیر و پست و ظالم بیرون کشید.

انتقام‌گیری از زن ایرانی‌الاصل در وزارت خارجه آمریکا +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، این گزارش نتیجه تحقیقات چندین ماهه درباره اتهام انتقام گیری سیاسی هوک و چند مدیر دیگر دولت دونالد ترامپ از چند کارمند و دیپلمات وزارت خارجه آمریکاست. در یکی از ایمیل‌های رد و بدل شده میان جولی هالر، مقام ارشد دولت ترامپ در وزارت خارجه آمریکا و برایان هوک، هالر به غلط، نوشته بود نوروززاده متولد ایران است. او در ایمیلی دیگر لیستی از کارمندان وزارت خارجه را با عناوینی چون دردسرساز و خائن به تیم (ترامپ) در برابر اسمشان، تهیه کرده بود. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴دانلوداین دومین بخش از گزارش بازرس وزارت خارجه آمریکا در مورد تبعیض علیه بعضی کارمندان این وزارت‌خانه از سوی مدیران منصوب ترامپ است. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در زمان انتشار ایمیل‌ها این اتهام‌ها را رد کرد و جا به جایی کارمندان را روند عادی انتقال‌های درون سازمانی خواند.

فیلم/ جزئیات عملیات خارق‌العاده یمن علیه آل‌سعود

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز16 ساعت قبل

فیلم/ عزاداری شیعیان اسیر در چنگال آل‌سعود

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

این موشک‌ها ۱۸۰۰ تا بوده آقای نتانیاهو نه ۱۰۰ تا!

مهرمهر18 ساعت قبل
مجری از نتانیاهو می‌پرسد: شما می‌گویید حماس تضعیف شده در حالیکه تعداد زیادی موشک‌ در یک سال و نیم گذشته به سمت اسرائیل شلیک شده است. آیا تعداد این موشک‌ها را می‌دانید؟

نظرها

اخبار بیشتر