جنگل‌های زاگرس همچنان در آتش می‌سوزد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایمنا
  4. اجتماعی
جنگل‌های زاگرس همچنان در آتش می‌سوزد

جنگل‌های زاگرس همچنان در آتش می‌سوزد

ایمناخبرگزاری ایمنا |
رئیس اداره حفاظت محیط زیست اندیمشک گفت: آتش‌سوزی در جنگل‌های زاگرس بخش الوار گرمسیری که از روز گذشته آغاز شده هنوز مهار نشده است.

به گزارش ایمنا، سعید عیدی گماری اظهار کرد: آتش‌سوزی در جنگل‌های زاگرس بخش الوار گرمسیری از روز گذشته آغاز شده اما هنوز گزارش مهار این حریق داده نشده است.

وی با بیان اینکه محل حریق در مناطق حفاظت‌شده محیط زیست واقع نیست، افزود: این مناطق تحت نظارت منابع طبیعی قرار دارند و متولی اصلی آنها منابع طبیعی است.

‌رئیس اداره حفاظت محیط زیست اندیمشک گفت: در این مورد، محیط زیست به عنوان نیروی پشتیبانی عمل می‌کند و تجهیزات و امکانات اداره محیط زیست برای مهار آتش‌سوزی به منطقه اعزام شده است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی ایران

گماری با بیان اینکه جنگل‌های زاگرس بخش الوار گرمسیری در سال جاری حدود پنج بار دچار آتش‌سوزی شده‌اند، بیان کرد: علت اصلی اغلب این آتش‌سوزی‌ها اختلافات عرفی میان اهالی منطقه بوده است. کد خبر ۳۸۶۳۴۶

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اشتباه کردی، توجیه نکن!

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
کسانی که قبول نمی‌کنند اشتباه کرده‌اند، قابل اعتماد نیستند و نمی‌شود به آنها به عنوان یک دوست، همکار و یا حتی رییس جمهور اعتماد کرد. این اشتباه برای گزارشگر تازه کار فوتبال هم یک گاف بزرگ است چه برسد به سرهنگ علیفر با این سابقه وتجربه. او قبول نمی‌کند اشتباه کرده است و تقصیر را به گردن سایت خارجی می‌اندازد. شاید اگر علیفر قبول می‌کرد، اشتباه کرده و سعی در جبران آن می‌کرد، شاهد این همه هجمه علیه خود نبود. اشتباه کردن خوب نیست اما پذیرش اشتباه یک ویژگی مهم اخلاقی در یک انسان است.
تابناکتابناک21 ساعت قبل
بهترین آموزشگاه زبان آلمانی اصفهان کجاست؟ بهترین مجموعه آموزشگاه زبان آلمانی اصفهان که شما را برای آزمون گوته سفارت آلمان آماده می‌کند، مؤسسه گاما می‌باشد. تدریس خصوصی زبان آلمانی اصفهان چگونه است؟ تا حد ممکن سعی کنید زبان آلمانی را در کلاس‌های گروهی یاد بگیرید، چراکه تعامل با سایر زبان‌آموزها باعث تقویت مهارت مکالمه در شما خواهد شد. آموزش فشرده زبان آلمانی در اصفهاناگر با محدودیت زمانی زیادی مواجه هستید دوره فشرده زبان آلمانی اصفهان به شما پیشنهاد میشود. به زبان ساده شما نباید هیچ کار دیگری جز یادگیری زبان آلمانی داشته باشیدآموزشگاه زبان آلمانی گوته در اصفهان کجاست؟ آزمون گوته سفارت آلمان در شهر تهران برگزار می‌شود و دوره‌های آمادگی آزمون گوته اصفهان در مؤسسه گاما ارائه می‌شود. آدرس آموزشگاه زبان آلمانی در اصفهان – موسسه گاماآدرس آموزشگاه زبان آلمانی در اصفهان خیابان شیخ صدوق شمالی بوده علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در کلاس زبان آلمانی اصفهان می‌توانند با شماره‌تلفن‌های مؤسسه گاما تماس بگیرند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- مدیر کل پیش‌بینی سازمان هواشناسی از آغاز بارش‌ها در کشور از آبان ماه خبر داد و گفت: بارش‌ها در سال جاری به نسبت سال گذشته کاهش می‌یابد. احد وظیفه مدیر کل پیش‌بینی سازمان هواشناسی در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان با اشاره به وضعیت جوی کشور طی هفته‌های آینده گفت: تا هفته آینده بارشی در مناطق مرکزی، غربی، شمال شرق کشور رخ نمی‌دهد. وی با بیان اینکه آبان ماه، ماه پربارشی برای کشور محسوب می‌شود، تصریح کرد: دامنه‌های جنوبی البرز و مناطق مرکزی در آبان بارش‌های باران را تجربه خواهند کرد. وظیفه با تاکید بر اینکه بیشتر از سال گذشته بارش باران در کشور نخواهیم نداشت، گفت: بارش باران در سال گذشته بیش از حد نرمال بود و اکنون مدل اقلیمی این موضوع را نشان نمی‌دهد. مدیر کل پیش‌بینی سازمان هواشناسی با بیان اینکه طی دو هفته آینده اولین سیستم پاییزی را در شمال غرب کشور خواهیم داشت، گفت: در تهران و نیمه مرکزی، غربی و شمال شرق کشور بارش باران در دو هفته آینده پیش بینی نمی‌شود.

گدا‌ها شناسنامه‌ دار می‌شوند (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
مشخصات گدا‌های سراسر کشور به زودی در سامانه‌ای ثبت و نگهداری می‌شود تا در صورت نیاز رصد شوند. عصرایران - بهنام اکبری؛ مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران گفت: قانون گذار مجازات تکدی‌گری را ۳ ماه تا یک سال حبس و استرداد تمامی اموال جمع آوری شده از این راه، پیش بینی کرده است.
مهرمهر20 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، محسن هاشمی اظهار داشت: برابر آمار به دست آمده از ۱۰۲ سامانه تردد شماری منصوب در محورهای استان در ایام تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی به طور متوسط روزانه بیش یک میلیون و ۸۹۰ هزار تردد در سطح محورهای مازندران به ثبت رسیده است. وی افزود: این میزان از تردد در مقایسه با متوسط تردد در دوره مشابه سال قبل حاکی از افزایش حدود ۹ درصد است ولی در مقایسه با میزان میانگین تردد روزانه نیمه اول شهریور ماه حدود ۸ درصد کاهش داشته است. وی ادامه داد: ساعت اوج ترافیک مربوط به روز یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۱۷ بوده که در این ساعت بیش از ۱۲۳هزار وسیله نقلیه در محورهای شریانی و اصلی استان در حال تردد بوده‌اند. هاشمی افزود: همچنین میانگین تردد ساعتی در محورهای مواصلاتی استان با استان‌های مجاور نیز هفت هزار و ۳۸۸ وسیله نقلیه در ساعت بوده که در ساعت اوج تردد در محورهای مواصلاتی برابر با ۱۳ هزار و ۸۴۰ وسیله نقلیه در ساعت بوده است.
خبر فوریخبر فوری28 دقیقه قبل
ترافیک خیابان‌ها در ساعات متعدد صبحگاهی و عصرگاهی از اوایل شهریور ماه آغاز شده و این روزها به اوج خود رسیده است. ترافیک خیابان‌ها در ساعات متعدد صبحگاهی و عصرگاهی از اوایل شهریور ماه آغاز شده و این روزها به اوج خود رسیده است. البته درباره کاهش ساعات کاری این موضوع فرق دارد. چون همچنان معتقدیم که بحث خود مدیریتی بیشترین تأثیر را در کنترل ترافیک مهرماه دارد. به‌گفته وی، فعلا نیازی به شناور شدن ساعات کاری نیست، مگر اینکه اضطراری ایجاد شود که هنوز هم استانداری شرایط اضطراری تشخیص نداده است.

نظرها

اخبار بیشتر