یکهزارو ۱۰۰ میلیارد ریال صرف ساخت بیمارستان تامین اجتماعی دزفول شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. اجتماعی

یکهزارو ۱۰۰ میلیارد ریال صرف ساخت بیمارستان تامین اجتماعی دزفول شد

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین |
یکهزارو ۱۰۰ میلیارد ریال صرف ساخت بیمارستان تامین اجتماعی دزفول شد - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - دزفول - مدیر درمان تامین اجتماعی استان خوزستان گفت: برای ساخت بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان دزفول تاکنون یکهزار و ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه شده‌ است.

به گزارش ایرنا صادق جلیلی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از آخرین مراحل تکمیل بیمارستان تامین اجتماعی دزفول افزود: بیمارستان تامین اجتماعی از جمله طرح‌های عام المنفعه‌ای است که بهره برداران آن کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیرانی هستند که با حداقل‌ها زندگی می‌کنند که هر روز تاخیر در بهره برداری از این بیمارستان ظلم در حق آنهاست.

وی خواستار تسریع در اجرای شبکه آب، فاضلاب، محوطه سازی و گاز بیمارستان تامین اجتماعی دزفول شد و گفت: سازمان تامین اجتماعی از وضعیت مالی مناسبی برخوردار نیست که یکی از دلایل آن همکاری نکردن سازمان‌ها و ارگان‌ها در پرداخت بدهی خود به این سازمان است.

جلیلی ابراز امیدواری کرد با همکاری ادارات و بهره برداری از این بیمارستان بخشی از مشکلات بیمه شدگان شمال خوزستان برطرف شود.

وی پیشرفت فیزیکی بیمارستان در دست ساخت تامین اجتماعی دزفول را ۹۳ درصد بیان کرد و گفت: تجهیزات این بیمارستان در حال خریداری است که با تکمیل ساختمان نسبت به نصب تجهیزات اقدام می‌شود.

بدهی ۴۰ هزار میلیارد ریالی به تامین اجتماعی خوزستان

خبری: اخبار اجتماعی روز ایران و جهان

مدیر درمان تامین اجتماعی استان خوزستان ادامه داد: کارخانجات، سازمان‌ها، ادارات و ارگان‌های مستقر در استان خوزستان افزون بر ۴۰ هزار میلیارد ریال بدهی به تامین اجتماعی دارند که برای پرداخت این میزان بدهی باید اقدام کنند.

وی گفت: حدود ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار نفر از خدمات تامین اجتماعی در خوزستان بهره مند هستند که حدود ۶۰ درصد جمعیت این استان را شامل می‌شوند.

عباس پاپی زاده نماینده مردم دزفول نیز در جریان این بازدید گفت: امیدواریم با همکاری ادارات و دستگاه‌های اجرایی این شهرستان و حل مشکل آب و برق تا یکماه آینده تجهیزات این بیمارستان تامین و شهروندان و افراد زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی از خدمات آن استفاده کنند.

جمال الدین برفر مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان دزفول نیز گفت: آمادگی لازم برای تامین اشتراک آب دایم این بیمارستان را داریم و مراحل اداری این کار در حال انجام است.

بیمارستان تامین اجتماعی دزفول هشتمین بیمارستان تامین اجتماعی خوزستان است. این بیمارستان ۹۶ تخت خوابی در چهار طبقه ساخته شده و در آن بخش‌های بستری، فیزیوتراپی، آزمایشگاه و دیگر امکانات درمانی پیش بینی شده است.

۷۲۷۸/۶۰۶۸ / ۶۰۳۷

یکهزارو ۱۰۰ میلیارد ریال صرف ساخت بیمارستان تامین اجتماعی دزفول شد - 18

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

رویارویی غواص با مار ۷ متری ۹۰ کیلویی در برزیل

همشهریهمشهری1 روز قبل

گدا‌ها شناسنامه‌ دار می‌شوند (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
مشخصات گدا‌های سراسر کشور به زودی در سامانه‌ای ثبت و نگهداری می‌شود تا در صورت نیاز رصد شوند. عصرایران - بهنام اکبری؛ مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران گفت: قانون گذار مجازات تکدی‌گری را ۳ ماه تا یک سال حبس و استرداد تمامی اموال جمع آوری شده از این راه، پیش بینی کرده است.

اشتباه کردی، توجیه نکن!

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
کسانی که قبول نمی‌کنند اشتباه کرده‌اند، قابل اعتماد نیستند و نمی‌شود به آنها به عنوان یک دوست، همکار و یا حتی رییس جمهور اعتماد کرد. این اشتباه برای گزارشگر تازه کار فوتبال هم یک گاف بزرگ است چه برسد به سرهنگ علیفر با این سابقه وتجربه. او قبول نمی‌کند اشتباه کرده است و تقصیر را به گردن سایت خارجی می‌اندازد. شاید اگر علیفر قبول می‌کرد، اشتباه کرده و سعی در جبران آن می‌کرد، شاهد این همه هجمه علیه خود نبود. اشتباه کردن خوب نیست اما پذیرش اشتباه یک ویژگی مهم اخلاقی در یک انسان است.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
اخبار اجتماعی- بسیاری از مواد شیمیایی، اسیدهای آمینه، آنزیم‌ها، مواد مغذی و هورمون‌ها به ترویج خواب خوب و تنظیم چرخه خواب کمک می‌کنند. شیر گرمشیر گرم یکی از خوراکی‌های خواب آور بوده و درمان خانگی معمول برای بی‌خوابی است. محققان بر این باورند که ترکیب فلانوئید به نام آپیگنین این چای را خواب آور می‌سازد. به نظر می‌رسد آپیگنین به گیرنده‌های اسید گاما آمینوبوتیریک A تبدیل می‌شود؛ فرآیندی که به تحریک خواب کمک خواهد کرد، از این رو یکی دیگر از خوراکی‌های خواب آور چای بابونه است. ترشی گیلاسیکی دیگر از خوراکی‌های خواب آور ترشی گیلاس است.
ایسناایسنا1 روز قبل
و ای کاش این معتادان تنها تریاک مصرف می‌کردند؛ متاسفانه به گفته رئیس اداره سلامت‌روانی، اجتماعی و اعتیاد در دانشگاه علوم پزشکی کردستان در سال ۸۶ در کل مصرف کنندگان مواد مخدر، تنها ۳٫۶ دهم درصد شیشه مصرف می‌کردند اما حدود ۵ سال گذشته این آمار به ۲۶ درصد رسیده است و مصرف کنندگان رو به مصرف ماده مخدر شیشه آورده‌اند. وفایی گفت: در جامعه ما قبلا بیشتر مصرف کنندگان مواد مخدر از افیون همچون تریاک و هروئین استفاده می‌کردند که بر روی جسم و بار شخصیتی آن‌ها ثاتیر سوء می‌گذاشت و در نتیجه فرد مصرف کننده با ژنده پوشی و رعایت نکردن بهداشت مواجه بود و انگار دیگر آب از سرشان گذشته است و در کوچه و خیابان‌ها کارتون خواب بودند و گاهی نیز در ملاءعام مواد مصرف می‌کردند. بیشتر معتادان «شیشه» مصرف می‌کننداین مقام مسئول در دانشگاه علوم پزشکی کردستان، با اشاره به مصرف زیاد برخی از مواد اعتیاد آور در جامعه، گفت: در سال ۸۶ در کل مصرف کنندگان مواد مخدر ۳٫۶ دهم درصد شیشه مصرف می‌کردند اما حدود ۵ سال گذشته این آمار به ۲۶ درصد رسیده است و مصرف کنندگان رو به مصرف شیشه آورده‌اند. در این راستا با فروشندگان، پاتوق‌های مصرف کنندگان مواد مخدر و معتادان متجاهرین برخورد شده و تاکنون ۱۸۳ متجاهر دستگیر و شناسایی شده است. کارشناس درمان شورای مبارزه با مواد مخدر در کردستان، با اشاره به اینکه نوع و مقدار مصرف مواد مخدر بر روی جسم افراد متفاوت است، گفت: مصرف هر کدام از مواد مخدر از جمله تریاک، شیشه و یا شربت متادون تاثیر متفاوتی بر سیستم جسمی و روحی می‌گذارد.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
اهدای اعضای بدن یک جانباز اهل شهرستان کازرون به بیماران نیازمند پیوند عضو زندگی دوباره بخشید. به گزارش ایرنا قلی دهقان جانباز شیمیایی ساکن روستای مشتان کازرون ظهر عاشورا پس از سکته مغزی به بیمارستان کازرون منتقل شد. با رضایت خانواده این جانباز والامقام، پیکر وی برای اهدای عضو به شیراز منتقل شد. به گفته خانواده وی، برخی اعضای بدن این جانباز ۵۶ ساله قرار است به پنج بیمار نیازمند اهدا شود. شهرستان کازرون در فاصله ۱۲۰ کیلومتری غرب شیراز واقع است.

نظرها

اخبار بیشتر