برای سلامت جامعه نیاز به اصلاح سبک زندگی مردم داریم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. موج
  4. اجتماعی
برای سلامت جامعه نیاز به اصلاح سبک زندگی مردم داریم

برای سلامت جامعه نیاز به اصلاح سبک زندگی مردم داریم

موجخبرگزاری موج |
رییس کل سازمان نظام پزشکی گفت: برای سلامت جامعه نیاز به اصلاح سبک زندگی مردم داریم و اگر دقیق‌ تر نگاه کنیم حتی ساده‌ ترین رفتارهای زندگی افراد باید اصلاح شود.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدرضا ظفرقندی، رییس کل سازمان نظام پزشکی پس از رکابزنی نمادین همراه با پیروز حناچی، شهردار تهران و معاون کل وزارت بهداشت و جمعی از پزشکان در آستانه روز پزشک، در مراسم امضای تفاهم‌نامه با شهرداری تهران، گفت: حضور من در اینجا به عنوان نماینده جامعه پزشکی برای تشکر از خدمات شهرداری به علت اقدامات جدیدی است که در حوزه پزشکی به کمک ما آمده است.

وی ادامه داد: برای سلامت جامعه نیاز به اصلاح سبک زندگی مردم داریم.

رییس کل سازمان نظام پزشکی کشور افزود: اگر دقیق‌تر نگاه کنیم حتی ساده‌ترین رفتارهای زندگی افراد باید اصلاح شود. من امیدوارم این حرکت که با شهرداری آغاز شده، مستمر باشد.

خبری: اخبار اجتماعی روز ایران و جهان

وی به حضور محسن هاشمی رفسنجانی - رییس شورای شهر تهران اشاره و اظهار کرد: می‌خواهم خاطره‌ای از پدر بزرگوار ایشان تعریف کنم، بنده برای مراسمی در سوم خردادماه سال ۱۳۸۹ از آیت‌ الله هاشمی رفسنجانی خواستم تا برای حضور در مراسم تقدیر از پزشکان موثر در جنگ حضور داشته باشند. ایشان از این دعوت استقبال بسیار خوبی داشتند و گفتند من هم در جنگ نقش زیادی داشتم و باید اعتراف کنم در زمان جنگ در حوزه مسائل پزشکی هیچ دغدغه‌ای نداشتیم و پزشکان توانستند به خوبی به ما کمک کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

جوی آرام و پایدار در اکثر نقاط

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
خانم معصومه احمدی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ افزود: بر اساس آخرین اطلاعات و نقشه‌های هواشناسی تا سه روز آینده جوی نسبتا آرام و بدون پدیده را پیشرو داریم و تنها در بخش‌هایی از شمال غرب و سواحل غربی دریای خزر، بخش‌هایی از استان گیلان، مازندران، اردبیل و نواحی شمالی آذربایجان غربی و شرقی بارش خفیف و پراکنده اتفاق می‌افتد. وی گفت: در بخش‌های شرقی کشور همچنان پدیده وزش باد و گرد و خاک را داریم و در شمال استان سیستان و بلوچستان منطقه زابل، شرق استان کرمان و نواحی جنوبی استان خراسان جنوبی در برخی ساعات همراه با وزش باد شدید است که می‌تواند منجر به خیزش گرد وخاک و کاهش دید و کیفیت هوا شود. کارشناس سازمان هواشناسی افزود: به لحاظ شرایط دمایی در بیشتر مناطق کشور به خصوص نیمه شمالی روند افزایش نسبی دما را تا پایان هفته پیشرو داریم. خانم احمدی ادامه داد: برای هفته آینده در بخش‌های شمالی کشور بارش‌های خوبی را پیشرو خواهیم داشت و کاهش قابل توجه دما را نیز برای هفته بعد پیش بینی می‌کنیم. وی گفت: امروز آسمان تهران صاف پیش بینی شده و دمای هوا به حدود ۳۰ تا ۳۲ درجه می‌رسد.

بیشترین بیکارهای ایران چند ساله هستند؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

سامانه سماح

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل

(ویدیو) حرکت مترو با درهای باز!

فراروفرارو1 روز قبل
یکی از قطار‌های مترو تهران دچار نقص فنی شد و جابجایی مسافران با در باز انجام گرفت. مشکل هرچند برای مسافران عجیب بود، ولی برای معاون شهردار نه؛ چراکه معتقد است در یک خط مترو ۱۲۰۰ در وجود دارد و احتمال خرابی همیشه هست. به گزارش فارس، کلیپی طی ۲۴ ساعت گذشته در فضای مجازی دست به دست می‌چرخد که نشان می‌دهد قطار مترو در یکی از خطوط با در باز در حال حرکت است. بنابر این بیش از ۱۲۰۰ در وجود دارد که ممکن است یکی از آن‌ها در طول سال خراب شود. گفتنی است این مشکل برای دومین بار در مسیر خط ۴ و ۲ مترو تهران در روز‌های اخیر به وقوع پیوسته است.

اشتباهی که گوشه‌ای از صادرات کشور را فلج کرد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
کارخانه‌ای که قالب‌های بتنی برج میلاد، مترو و سدهای مختلف را تولید کرده است، خط تولیدش به ضایعات تبدیل شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، کارخانه‌ای که تولیداتش به ده کشور صادر می‌شد و کشورمان را از واردات برخی محصولات صنعتی بی نیاز می‌کرد، شرمنده بیش از هزار کارگری است که از کار بیکار شده‌اند.

ماشین عروس متفاوت زوج عراقی+تصاویر

4+
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر