مایکروسافت به دنبال استخدام سرپرست Live Design برای توسعه محتوای پس از عرضه Halo Infinite است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. زوم‌جی
  4. سرگرمی
مایکروسافت به دنبال استخدام سرپرست Live Design برای توسعه محتوای پس از عرضه Halo Infinite است

مایکروسافت به دنبال استخدام سرپرست Live Design برای توسعه محتوای پس از عرضه Halo Infinite است

زوم‌جیخبرگزاری زوم‌جی |
مایکروسافت به‌دنبال استخدام شخصی است که بتواند با استراتژی‌هایی، بازیکنان را پس از عرضه Halo Infinite به‌تجربه‌ی مداوم آن تشویق کند.

بخش چندنفره بازی‌های ویدیویی، در ۱۰ سال گذشته تغییرات زیادی را به‌خود دیده است. شرکت و استودیوهای بازیسازی سعی کردند به‌واسطه ارائه یک حالت چندنفره مخصوص‌به خود، تجربیات متفاوتی را ارائه دهند. درحال حاضر، بخش چندنفره بازی‌ها شبیه به یک سرویس شده است. به‌عبارتی بازی‌ها همانند یک سرویس ‌دهنده به کاربر طراحی می‌شوند و بخش چندنفره Halo Infinite هم قرار است از این سیستم پشتیبانی کند.

طبق جدیدترین اخبار بازی، مایکروسافت به‌دنبال یک سرپرست Live Design برای محتویات پس از عرضه بازی Halo: Infinite است؛ شخصی که بتواند استراتژی‌هایی را توسعه دهد که بازیکنان را به‌تجربه‌ی مداوم بخش چندنفره هیلو اینفینیت تشویق کند. همچنین این شغل شامل تمامی موارد در مورد پیشرفت در بازی، تعامل با رسانه‌های اجتماعی و استراتژی‌های اعمال پرداخت‌های درون برنامه‌ای می‌شود. در توضیحات این آگهی شغلی آمده است:

بتواند یک تجربه‌ی AAA غنی و درخور بازیکنان را طراحی و ارائه کند تا بتوانند شور و شوق خود را نسبت‌به مجموعه ما بیان کنند (پرداخت‌های درون برنامه‌ای بخشی از آن است، ولی تمامی موارد را شامل نمی‌شود)

خبری: اخبار و سرگرمی روز

با وجود پرداخت‌های درون برنامه‌ای در اکثر بازی‌های ویدیویی که بخش چندنفره دارند، دور از انتظار نیست که Halo Infinite هم به‌جمع بازی‌هایی که همانند یک سرویس دهنده هستند، بپیوندد. البته بازی Halo ۵: Guardians هم دارای پرداخت‌های درون برنامه‌ای برای آیتم‌های تزئینی بود. با وجود گران‌تر شدن هزینه ساخت بازی‌ها، شرکت‌ها و استودیوهای بازیسازی هزینه‌ای بیشتری را برای منابع و بازی‌ خود متحمل می‌شوند. این در حالی است که قیمت بازی‌ها همچنان ثابت باقی مانده است. ازاین‌رو مواردی نظیر پرداخت‌های درون برنامه‌ای، می‌تواند برای شرکت یا استودیو مورد نظر، درآمدزا باشد. بااین‌تفاسیر باید منتظر ماند و ببینیم ۳۴۳ اینداستریز (343Industries)، باتوجه‌به سیاست‌های جدید مایکروسافت برای پرداخت‌های درون برنامه‌ای، به چه شکل این موارد را در هیلو اینفینیت قرار می‌دهد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل

پهپاد‌های نورافشان در آسمان چین

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
برنابرنا1 روز قبل
«آشفته گی» آخرین ساخته سینمایی فریدون جیرانی از ۱۱ اکتبر (۱۹ مهر ماه) در اروپا و انگلیس اکران عمومی می‌شود. همچنین کارگردان به همراه بازیگران در نمایشهای «آشفته گی» در این تور جهانی حضور خواهند داشت. در فیلم «آشفته گی» بهرام رادان، مهناز افشار، نسیم ادبی، نازنین صلحجو، علی میلانی، احسان محمدی و مهران احمدی به ایفای نقش پرداخته‌اند. جیرانی درباره فضای فیلم جدید خود اینگونه نوشته است: «آشفتهگى» رئالیستى و اجتماعى نیست. یک فیلم است درباره عشق وجنایت …. نویسنده، کارگردان و تهیه کننده این اثر فریدون جیرانی است.
خبرآنلاینخبرآنلاین7 ساعت قبل
او خیلی به من علاقه‌مند بود اما به طور ناگهانی متوجه شدم که با یکی از دوستان صمیمی من ارتباط برقرار کرده است. قاضی: چند وقت است که متوجه این موضوع شده‌اید؟ به تازگی متوجه شدم. اصلا باورم نمی‌شد که دوستم در حق من چنین‌کاری انجام دهد اما مهم‌تر این که باورم نمی‌شد که شوهرم به من خیانت کند. ‌قاضی: از کجا متوجه شدید که همسرتان با دوست تان رابطه برقرار کرده است؟ از مدت‌ها قبل به رفتارهای شوهرم شک کرده بودم. تحقیق کردم و متوجه شدم که موضوع کاملا جدی است و حقیقت دارد. ‌قاضی: آیا موضوع را به شوهرتان هم گفتید؟ بله، گفتم! دلم می‌خواست درسم را ادامه بدهم اما ندادم تا فقط زن زندگی باشم.

نظرها

اخبار بیشتر