رونمایی نیما خندوانه از حیوان خانگی اش+عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی
رونمایی نیما خندوانه از حیوان خانگی اش+عکس

رونمایی نیما خندوانه از حیوان خانگی اش+عکس

پارس نیوزخبرگزاری پارس نیوز |
نیما شعبان‌نژاد با انتشار این عکس نوشت:

همیشه ری اکشنت به اتفاق درشت نیست و به نظرت در کل خبری نیست مثل همین امروز که اون دوتا گوشت تلخو در برنامه وقتی صداشون داشت پخش میشد بلند شدی رفتی چون تو هم فهمیدی اندازه آدما چه قدره مرز بین توهین و طنزو میفهمی منم ازت یاد میگیرم عصبی نشم زیاد حرص نخورم. آرامش و متانت و مهربانی خصوصیت بارز شماست جناب (مویز) که کمتر انسانی در این جهان دغدغه شمارو داره که این صفات قشنگشو همیشه داشته باشه. خوشحالم دارمت و خوشحالم برخلاف آدم‌ها همیشه به من انرژی دادی و بی دلیل مهربانی کلی ازت آموختم و می‌آموزم

خبری: اخبار سرگرمی و تفریحی

منبع خبر : آخرین خبر نیما شعبان‌نژاد

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز23 ساعت قبل
رکنارکنا18 ساعت قبل
کاوه سماک باشی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که پیشتر در سریال میکائیل در کنار کامبیز دیرباز و کامران تفتی به ایفای نقش پرداخته بود با ورزشهای سنگین توانست چهل کیلوگرم از وزن خود را کم کند و در خصوص کاهش وزنش توضیحاتی ارائه داد. کاوه سماک باشی با انتشار تصویری از خودش بعد از کاهش وزن نوشت: قابل توجه خیلی از شما رفقا که به من انتقاد میکنید که چرا چهل کیلوگرم وزن کم کردم. فارغ از تمام نظراتی که دارید که به عقیده هر شخص صحیح‌ترین نظر رو خود اون شخص داره. من این چهل کیلوگرم کاهش وزن رو با ورزشهای سخت و طاقت فرسا به دست آوردم و با ساعتها ورزش Sport ورزش ورزش …برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
رکنارکنا2 روز قبل
به گزارش رکنا، سید محمد حسینی وزیر اسبق ارشاد در صفحه شخصی خود در توییتر به توهین بازیگر زن هتاک به ساحت مقدس امام حسین (ع) واکنش نشان داد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نظرها

اخبار بیشتر