نتایج رای‌گیری هیات رئیسه کمیسیون‌های اتاق بازرگانی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. موج
  4. اقتصادی
نتایج رای‌گیری هیات رئیسه کمیسیون‌های اتاق بازرگانی

نتایج رای‌گیری هیات رئیسه کمیسیون‌های اتاق بازرگانی

موجخبرگزاری موج |
دبیرخانه کمیسیون‌های تخصصی اتاق ایران با انتشار اطلاعیه‌ای نتایج انتخابات هیات رئیسه کمیسیون‌های دوره نهم اتاق را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، انتخابات کمیسیون‌های تخصصیاتاق ایران طی ۲ روز شنبه ۲۶ مرداد و یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ در ساختمان اتاق بازرگانی ایران برگزار شد. نتایج رای‌گیری هیات رئیسه کمیسیون‌ها به شرح زیر اعلام شده است. فهرست اسامی اعضای کمیسیون‌ها پیش از این از سوی دبیرخانه کمیسیون‌ها اعلام شده بود.

هئیت رئیسه کمیسیون های تخصصی دوره نهم اتاق ایران 
 کمیسیون‌هانامنام خانوادگی سمت
1احداث و خدمات فنی مهندسیمحسنچمن آرارئیس
سادیناآبائینایب اول
جبارکیانی پورنایب دوم
2اقتصاد کلانعلیشمس اردکانیرئیس
بهرامسبحانینایب اول
هیبت الهاصولینایب دوم
3انرژیحمیدرضاصالحیرئیس
آرشنجفینایب اول
بهزادمحقق حضرتینایب دوم
4بازار پول و سرمایهمحسنحاجی بابارئیس
سیدرضازیتون نژاد موسویاننایب اول
مجتبیکارواننایب دوم
5بازرگانی داخلیکاوهزرگرانرئیس
خسروفروغان گران سایهنایب اول
سید اسماعیلیزدان پناهنایب دوم
6تسهیل تجارت و مدیریت وارداتسید محمدجعفریرئیس
محمدرضافاروقینایب اول
پرهامرضایینایب دوم
7توسعه پایدار، محیط زیست و آبفرشیدشکرخداییرئیس
محمدرضامشاهیرینایب اول
حسنفروزان فردنایب دوم
8توسعه صادرات غیرنفتیجمشیدنفررئیس
محمدعلیمحمد میرزاییاننایب اول
سید مصطفیموسوینایب دوم
9حقوقی و حمایت‌های قضائی و مقرراتیاحمدآتش هوشرئیس
ناصرریاحینایب اول
رضابرادران اصفهانینایب دوم
10حمل‌ونقل و لجستیکحمیدعزت آبادی پوررئیس
رضارستمینایب اول
سیدعلیحسینینایب دوم
11صنایعابوالفضلروغنیرئیس
نیمابصیری تهرانینایب اول
عباسجبالبارزینایب دوم
12فناوری ، اطلاعات و ارتباطاتمحمدرضاطلاییرئیس
عبدالرضانوروزینایب اول
ویداسینانایب دوم
13کسب‌وکارهای دانش بنیانافشینکلاهیرئیس
فرزانفردیسنایب اول
محمدعلیچمنیاننایب دوم
14کشاورزی و صنایع وابستهعلیشریعتی مقدمرئیس
امیریوسفینایب اول
امیرمیران آملینایب دوم
15گردشگری و کسب‌وکارهای وابستهعلی اکبرعبدالملکیرئیس
مجیدپورکائدنایب اول
علیرضاآرحیمینایب دوم
16مالیات، کار و تامین اجتماعیمحمودتولاییرئیس
جلیلکاربخشنایب اول
اصغرآهنی هانایب دوم
17مسئولیت اجتماعی و حاکمیت شرکتیمسعودبنابیانرئیس
محموداولیایینایب اول
خیریهنیسینایب دوم
18معادن و صنایع معدنیبهرامشکوریرئیس
سجادغرقینایب اول
غلام سرورنوتی زهینایب دوم

خبری: اخبار اقتصادی دلار و بورس

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فریب دختران نوجوان برای پول به دست آوردند از طریق آبروی شان

رکنارکنا1 روز قبل
این دختران با وعده‌های پوشالی و به امید داشتن آینده‌ای روشن و حمایت از سوی این سایت‌ها برای تامین نیازهایشان، فریب خورده و طعمه فاحشه خانه‌داران می‌شوند. قربانیان این تجارت پر سود اما کثیف، در ازای کمترین امکاناتی که در اختیارشان قرار داده می‌شود، به اجبار به شغل روسپی‌گری گماشته می‌شوند. افزایش ۳۹ درصدی قاچاق انسان از سال ۲۰۱۱ به بعددر سال‌های اخیر قاچاق انسان به معضلی اساسی برای اغلب کشور‌های جهان تبدیل شده است تا جایی که سازمان ملل آخر ماه جولای را به «روز جهانی مقابله با قاچاق انسان» اختصاص داده است. قاچاق انسان که در دهه‌های اخیر در کنار قاچاق اسلحه و مواد مخدر از پرسودترین تجارت‌های جهان بوده، معمولا با خشونت، بی‌رحمی، اجبار و سودجویی همراه است. باندهای زیادی در کشور ما هم دستگیر شدند که سعی داشتند دختران ایرانی را وسیله‌ای برای درآمدزایی خود قرار دهند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
بر اساس قوانین مربوط به تملک اموال غیرمنقول اتباع خارجی «تملک هر نوع زمین به هر میزان به نام اشخاص خارجی مجاز نیست». بر این اساس اتباع خارجی (اشخاص حقیقی خارجی) نمی‌توانند به نام خود صاحب زمین در کشور شوند. درنتیجه آمار رسمی برای خرید زمین توسط اعراب وجود ندارد. اتباع عرب علاوه بر ملک اقدام به خرید میوه و دام هم می‌کنند. اکنون مافیای خاصی برای خرید ملک و دیگر محصولات در شمال کشور شکل گرفته است و هر شخصی نمی‌تواند وارد این حوزه شود.

اشتباهی که گوشه‌ای از صادرات کشور را فلج کرد

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
کارخانه‌ای که قالب‌های بتنی برج میلاد، مترو و سدهای مختلف را تولید کرده است، خط تولیدش به ضایعات تبدیل شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، کارخانه‌ای که تولیداتش به ده کشور صادر می‌شد و کشورمان را از واردات برخی محصولات صنعتی بی نیاز می‌کرد، شرمنده بیش از هزار کارگری است که از کار بیکار شده‌اند.

دلار چگونه چاپ می‌شود؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

ضرورت خرید الحاقیه بیمه بدنه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مدیرعامل بیمه آسیا در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با اشاره به اینکه در یک سال گذشته، ​ قیمت خودرو‌های داخلی و خارجی افزایش یافته است گفت: ​ دارندگان بیمه بدنه خودرو باید با مراجعه به شرکت‌های بیمه در خصوص تجدید ارزیابی سرمایه خود با خرید الحاقیه بیمه اقدام کنند تا در زمان بروز خسارت دچار مشکل نشوند. آقای مسعود بادین افزود: خرید این الحاقیه بیمه بدنه بویژه برای خودرو‌های صفر کیلومتر که بصورت لیزینگ خریداری و بیمه نامه آن‌ها چند ساله صادر شده، ​ ضروری است. وی گفت: بر اساس ماده ۱۰ قانون بیمه، شرکت بیمه به تناسب مبلغ بیمه‌شده خودرو، خسارت‌ها را جبران خواهد کرد بنابراین در صورتیکه خودرویی با قیمت گذشته بیمه شده باشد، در زمان بروز خسارت به همان نسبت، خسارت خود را دریافت خواهد کرد و نه به قیمت روز خودرو. آقای بادین اضافه کرد: شرکت‌های بیمه معمولا با ارسال پیامک برای مالک خودرو در این خصوص اطلاع رسانی می‌کنند، اما ممکن است خودروی مورد نظر به شخص دیگری فروخته شده باشد بنابر این مالک خودرو باید با پرداخت حق بیمه اضافی و دریافت الحاقیه پوشش بیمه‌ای خود را افزایش دهد تا بتواند از پوشش بیمه بدنه بطور کامل بهره‌مند شود.
فردا نیوزفردا نیوز17 ساعت قبل
خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد که واشنگتن و تهران در نشست روز دوشنبه آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین به حملات لفظی پرداختند و نماینده ایران به ادعاها و اتهامات آمریکا در باره فعالیت‌های هسته‌ای ایران پاسخ داد. ایرنا: خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد که واشنگتن و تهران در نشست روز دوشنبه آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین به حملات لفظی پرداختند و نماینده ایران به ادعاها و اتهامات آمریکا در باره فعالیت‌های هسته‌ای ایران پاسخ داد. واشنگتن افزون بر از سرگیری تحریم‌های پیشین، مجازات‌های تازه اقتصادی نیز علیه ایران به کار گرفت. اشاره به پیشرفت‌ها و دستاوردهای کشورمان در بحث ایمنی هسته‌ای، از دیگر بخش‌های سخنان صالحی بود. وی اظهار داشت: «ایران، پیشرفت هایی را در تاسیس یک مرکز ایمنی هسته‌ای به عنوان سازمان پشتیبانی فنی نهاد نظام ایمنی خود به دست آورده که با فناوری‌ها و دستگاه‌های مدرن از طریق همکاری با اتحادیه اروپا تجهیز خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر