رویداد XO۱۹ با حضور فیل اسپنسر در لندن برگزار خواهد شد [گیمزکام ۲۰۱۹]
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. زوم‌جی
  4. سرگرمی
رویداد XO۱۹ با حضور فیل اسپنسر در لندن برگزار خواهد شد [گیمزکام ۲۰۱۹]

رویداد XO۱۹ با حضور فیل اسپنسر در لندن برگزار خواهد شد [گیمزکام ۲۰۱۹]

زوم‌جیخبرگزاری زوم‌جی |
مایکروسافت رویداد XO19 را در لندن و با حضور فیل اسپنسر، رئیس بخش ایکس‌باکس این شرکت برگزار خواهد کرد.

بنابر آنچه که در برنامه Inside XBOX در جریان رویداد Gamescom 2019 مشخص شد، مایکروسافت قرار است رویدادی با نام XO۱۹ را در شهر لندن برگزار کند. این رویداد با حضور فیلم اسپنسر، رئیس بخش ایکس‌باکس، میجر نلسون و مت بوتی برگزار خواهد شد. حضور اسپنسر در رویداد XO۱۹، می‌تواند دامنه انتظارات از این رویداد را گسترده کند. این رویداد در تاریخ ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان) برگزار خواهد شد. بلیت‌فروشی این رویداد در تاریخ ۲۵ سپتامبر (سوم مهر) آغاز خواهد شد. هر بلیت ۱۹ یورو قیمت‌گذاری شده است.

در سایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار تفریحی و سرگرمی

مایکروسافت مدتی پیش و در جریان E3 2019 به‌صورت رسمی کنسول نسل بعدی ایکس‌باکس را معرفی کرد. کنسولی که تاکنون تصویر و قیمت آن رسانه‌ای نشده است. اما طبعا از نظر سخت‌افزاری قوی‌تر از ایکس‌باکس فعلی خواهد بود. در جریان برنامه Inside XBOX همچنین اخبار مختلف دیگری مانند اضافه شدن Devil May Cry ۵ به ایکس‌باکس گیم پس منتشر است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اصفهان امروزاصفهان امروز1 روز قبل
۲۵ شهریور ۱۳۹۸, ۱۶:۲۰ / کد خبر:۷۵۲۴۲ مسئول امور فرهنگی و روابط عمومی اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کاشان گفت: ساعت کار اماکن تاریخی زیرپوشش این اداره از امروز، ۲۵ شهریورماه تغییر کرده است. به گزارش ایرنا، عباس متولی در این زمینه اظهار داشت: ساعت مراجعه و بازدید از اماکن تاریخی- فرهنگی زیرپوشش اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان کاشان از ساعت ۹ تا ۱۸ عصر خواهد بود. او مجموعه‌های باغ‌موزه فین کاشان، خانه تاریخی بروجردی‌ها و محوطه باستانی سیلک را ازجمله اثرهای تاریخی- فرهنگی پربازدید زیرپوشش میراث فرهنگی در این شهرستان برشمرد. مسئول روابط عمومی اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کاشان یادآور شد: آمار بازدید از اماکن گردشگری این شهرستان در سال جاری به بیش از یک‌میلیون نفر می‌رسد.
زوم‌جیزوم‌جی1 روز قبل
پخش سریال «ستایش ۳» به عنوان ادامه‌ای بر «ستایش» و «ستایش ۲» اخیرا آغاز شده است. در ابتدای پخش این سریال، انتقاداتی از گریم نرگس محمدی، بازیگر نقش ستایش مطرح شده است؛ انتقاداتی که در فصل دوم سریال نیز مطرح شده بودند. وی درباره «ستایش ۳» ادامه داد: شما می‌گویید در فصل سه ستایش خیلی جوان شده است و من می‌گویم اینگونه نیست. البته من نمی‌دانم منظور این افراد برای انتقاد از گریم ستایش چیست؛ چون به نظر ما این گریم خیلی باورپذیر است. تهیه‌کننده سریال «ستایش» در انتها از دلایل انتخاب چهره و گریم جدید نرگس محمدی گفت: ستایش در فصل قبل مشکلات و نگرانی‌هایی داشت که در این فصل ندارد.
پارس نیوزپارس نیوز23 ساعت قبل
انتخابانتخاب21 ساعت قبل
بیلی باب تورنتون همسر دوم آنجلینا جولی که خود از بازیگران سرشناس است، اخیرا در جریان یک مصاحبه گفته است که سالهاست با همسر سابقش دوستانی صمیمی هستند و جولی را مورد تحسین قرار داد. بیلی باب تورنتون با بازی‌های شگفت انگیزش در فیلم‌های بسیاری مورد تحسین منتقدان و مردم واقع شده‌است. بیلی باب تورنتون در هفتاد و چهارمین مراسم گلدن گلوب برای بازی در سریال جالوت جایزهٔ بهترین بازیگر مرد در مجموعه تلویزیونی درام را از آن خود کرد. مدتی بعد از جدایی آنجلینا جولی و بیلی باب تورنتون، تورنتون کتاب خاطرات خود را منتشر کرد که بسیاری از افراد تصور می‌کردند قرار است شامل خاطراتی از زندگی مشترک این دو نفر باشد. اگرچه این کتاب حاوی خاطرات زیادی از زندگی مشترک این دو نفر نبود اما فروش فوق العاده‌ای داشت.

نظرها

اخبار بیشتر