جزئیات بازداشت مدیرعامل ایران خودرو در دفتر کارش
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. اجتماعی
جزئیات بازداشت مدیرعامل ایران خودرو در دفتر کارش

جزئیات بازداشت مدیرعامل ایران خودرو در دفتر کارش

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
مدیرعامل ایران خودرو ساعت ۱۷ امروز در حالی که در محل کار خود حضور داشت با حکم قضایی توسط ضابطان دستگاه قضا بازداشت شد.

به گزارش مشرق، هاشم یکه زارع مدیرعامل شرکت ایران خودرو امروز با حکم بازپرس شعبه‌ ۱۴ رسیدگی به جرائم کارکنان دولت که رسیدگی به پرونده تخلفات مدیران خودرویی را نیز در دستور کار خود دارد بازداشت شد.

براساس این گزارش، مدیرعامل برکنار شده شرکت ایران خودرو حوالی ساعت ۱۷ امروز در حالی که در محل کار خود حضور داشت با حکم قضایی توسط ضابطان دستگاه قضا بازداشت شد.

ربیعی سخنگوی دولت امروز در نشست هفتگی خود از برکناری هاشم یکه زارع مدیرعامل ایران خودرو خبر داده بود و اعلام کرد: مدیرعامل ایران خودرو امروز به دلیل تغییر قیمت برکنار و آقای علی آبادی جایگزین می‌شود.

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین و بروزترین اخبار اجتماعی ایران | بهترین اخبار تکنولوژی جهان

آنطور که سخنگوی دولت به رسانه‌ها اعلام کرد، مدیرعامل ایران خودرو به صورت عمدی و بدون هماهنگی قیمت محصولاتش را افزایش داده و به همین دلیل برکنار می‌شود.

ربیعی تأکید کرد: افزایش قیمت خودرو قانونی نبوده و باید بررسی شود که آیا اشتباه نرم افزاری یا خطای شخصی بوده است.منبع: تسنیم

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم9 ساعت قبل
وی افزود: در حوزه ترافیک باید جامعه را به رعایت قوانین تشویق کرد و با توجه با محدودیت امکانات و زمان در طول سال تنها به چند مورد پرداخته می‌شود، اما قطعا با مشارکت شهروندان شاهد اصلاح رویه‌های غلط و فرهنگ‌سازی در حوزه‌های مختلف خواهیم بود. وی تاکید کرد: توقع شهرداری پس از انجام آموزش‌های لازم در گام نخست از رانندگان سازمان‌های اتوبوسرانی و تاکسیرانی و در گام بعد از سایر رانندگان و عابران بوده و امیدواریم که با اجرای کلان پروژه آموزش فرهنگ شهروندی شاهد تاثیرات مثبت و ملموسی در شهر امام رضا (ع) باشیم. مصحفی گفت: یکی از مناطق پرچالش و پرترافیک شهری مشهد در اطراف حرم مطهر رضوی بوده که حجم میلیونی تردد زائران را به‌همراه دارد و می‌خواهیم که فرهنگ احترام به حق و حقوق شهروندی اعم از عابر و سواره به‌خوبی و با همکاری مردم ترویج یابد. وی افزود: در سطح خیابان‌ها اغلب حوادث در نزدیکی پل‌های عابر پیاده رخ می‌دهد و اگر از این ابزار استفاده شود کاهش چشمگیر حوادث را هم شاهد خواهیم بود و بی‌شک اگر عابر و سواره هر دو به حق و حقوق یکدیگر احترام بگذراند شاهد افزایش چشمگیرتر امنیت و سلامت جامعه بود. انتهای پیام/
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز8 ساعت قبل
یادگار امام (ره) در ایام محرم و عزاداری امام حسین (ع) با حضور در منزل حجت‌الله کسری، ضمن عیادت از این مداح پیشکسوت، از وضعیت جسمانی وی اطلاع یافت. تصاویری از حضور سیدحسن خمینی در منزل حجت‌الله کسری
ایسناایسنا22 ساعت قبل
و ای کاش این معتادان تنها تریاک مصرف می‌کردند؛ متاسفانه به گفته رئیس اداره سلامت‌روانی، اجتماعی و اعتیاد در دانشگاه علوم پزشکی کردستان در سال ۸۶ در کل مصرف کنندگان مواد مخدر، تنها ۳٫۶ دهم درصد شیشه مصرف می‌کردند اما حدود ۵ سال گذشته این آمار به ۲۶ درصد رسیده است و مصرف کنندگان رو به مصرف ماده مخدر شیشه آورده‌اند. وفایی گفت: در جامعه ما قبلا بیشتر مصرف کنندگان مواد مخدر از افیون همچون تریاک و هروئین استفاده می‌کردند که بر روی جسم و بار شخصیتی آن‌ها ثاتیر سوء می‌گذاشت و در نتیجه فرد مصرف کننده با ژنده پوشی و رعایت نکردن بهداشت مواجه بود و انگار دیگر آب از سرشان گذشته است و در کوچه و خیابان‌ها کارتون خواب بودند و گاهی نیز در ملاءعام مواد مصرف می‌کردند. بیشتر معتادان «شیشه» مصرف می‌کننداین مقام مسئول در دانشگاه علوم پزشکی کردستان، با اشاره به مصرف زیاد برخی از مواد اعتیاد آور در جامعه، گفت: در سال ۸۶ در کل مصرف کنندگان مواد مخدر ۳٫۶ دهم درصد شیشه مصرف می‌کردند اما حدود ۵ سال گذشته این آمار به ۲۶ درصد رسیده است و مصرف کنندگان رو به مصرف شیشه آورده‌اند. در این راستا با فروشندگان، پاتوق‌های مصرف کنندگان مواد مخدر و معتادان متجاهرین برخورد شده و تاکنون ۱۸۳ متجاهر دستگیر و شناسایی شده است. کارشناس درمان شورای مبارزه با مواد مخدر در کردستان، با اشاره به اینکه نوع و مقدار مصرف مواد مخدر بر روی جسم افراد متفاوت است، گفت: مصرف هر کدام از مواد مخدر از جمله تریاک، شیشه و یا شربت متادون تاثیر متفاوتی بر سیستم جسمی و روحی می‌گذارد.

گدا‌ها شناسنامه‌ دار می‌شوند (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران13 ساعت قبل
مشخصات گدا‌های سراسر کشور به زودی در سامانه‌ای ثبت و نگهداری می‌شود تا در صورت نیاز رصد شوند. عصرایران - بهنام اکبری؛ مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران گفت: قانون گذار مجازات تکدی‌گری را ۳ ماه تا یک سال حبس و استرداد تمامی اموال جمع آوری شده از این راه، پیش بینی کرده است.

رویارویی غواص با مار ۷ متری ۹۰ کیلویی در برزیل

همشهریهمشهری1 روز قبل
عصر ایرانعصر ایران8 ساعت قبل
«ب‌ام‌و» در سال جاری مجهزتر از هر سال در نمایشگاه خودرویی فرانکفورت شرکت کرد و مشکی‌ترین خودروی جهان با نام «ب‌ام‌و X۶ وانتابلک» را در شرایطی خاص در معرض دید عموم قرار داد. تمامی پنل‌های خارجی این خودرو با نوعی رنگ با نام «وانتابلک» رنگ شده که ۹۹٫۹۶ درصد از نور مرئی را جذب می‌کند و در واقع مشکی‌ترین رنگ جهان است. با این وجود جلوپنجره، چراغ‌های نمای جلو و عقب با «وانتابلک» رنگ نشده‌ و می‌درخشند. فوربس در این باره نوشت: با وجود علاقه و ادعای کمپانی ب‌ام‌و، X۶ وانتابلک به این زودی‌ها وارد بازار نخواهد شد. احتمال تصادف یک خودروی مشکی در هوای گرگ و میش یا طلوع صبح ۴۷ درصد بیشتر یک اتومبیل غیرمشکی است.

نظرها

اخبار بیشتر