۱۳۰ تن قیر قاچاق در ارومیه کشف شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
۱۳۰ تن قیر قاچاق در ارومیه کشف شد

۱۳۰ تن قیر قاچاق در ارومیه کشف شد

مهرخبرگزاری مهر |
ارومیه – فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از کشف ۱۳۰ تن قیر قاچاق در شهر ارومیه خبر داد.

سردار مسعود خرم نیا در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه این میزان قیرقاچاق طی هفته جاری در ارومیه کشف شده است افزود: ماموران در ایست و بازرسی شهید کلانتری حین کنترل خودروهای عبوری در محور ارومیه – تبریز ۱۳۶ تن قیر قاچاق از شش دستگاه کامیون کشف شد.

وی با بیان اینکه ماموران به شش دستگاه کامیون مشکوک شدند و این خودروها توقیف شد ادامه داد: ارزش ریالی این میزان قیر کشف شده که شامل ۱۳۶ تن و ۵۲۹ کیلوگرم است شش میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با بیان اینکه در این زمینه شش نفر دستگیر شد گفت: این پرونده برای رسیدگی به مراجع قضایی استان ارجاع داده شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

وضعیت مجتمع نفتی «بقیق» در عربستان پس از حمله پهپادی یمن

مهرمهر11 ساعت قبل
ایسناایسنا5 ساعت قبل
معاون حقوقی وزارت علوم از کشف تعدادی از پرونده‌های تخلف علمی در دانشگاهها خبر داد و گفت: پایان نامه‌های دوره کارشناسی ارشد بیشترین تخلفات علمی را دارند. وی در ادامه همچنین تصریح کرد: در خصوص فعالیت موسسات در حوزه فعالیت علمی نیز بازپرس یک کارشناس تعیین کرده است تا این کارشناس گزارش‌های وزارت علوم را در این حوزه راستی آزمایی کند و گزارش او به دادگاه ارسال شود. به گفته‌ی وی ما معتقد هستیم باید خود وزارت علوم به عنوان ضابط بتواند موسسات متخلف در حوزه علمی را تعطیل کند و پرونده آنها را به منظور تصمیم گیری به دادگاه ارسال کند. اما فرایندی که قانون در نظر گرفته است برعکس می‌باشد چرا که دادگاه باید مجوز لازم را برای برخورد به این موسسات به وزارت علوم ارائه دهد. دکتر سیمایی صراف همچنین در خصوص مجازات افراد استفاده کننده از تخلفات علمی نیز گفت: پرونده‌های کشف شده هنوز به رای نهایی نرسیده است تا بخواهیم مجازات تعیین کنیم.

نمایش فوق العاده بدنساز ایرانی در آمریکا / هادی چوپان سرانجام به مسترالمپیا رسید

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، رقابت‌های مسترالمپیای آمریکا که معتبرترین رقابت بدنسازی در جهان به شمار می‌رود، از شب گذشته به صورت رسمی در شهر لاس وگاس آمریکا اغاز شد. مهم‌ترین قسمت این تورنمنت یعنی دسته آزاد پرورش اندام اما امسال برای ایرانیان حال و هوای دیگری دارد؛ چرا که هادی چوپان، بدنساز شیرازی کشورمان امسال در این دسته رقابت می‌کند. البته چوپان در سال‌های گذشته نیز موفق شده بود مجوز ورود به این تورنمنت را کسب کند اما به دلیل عدم صدور ویزا سرانجام راهی به این رقابت پیدا نکرده بود. ویزایی که سرانجام صادر شده و حالا افتخاری تاریخی برای کشورمان رقم خورده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
پارس نیوزپارس نیوز7 ساعت قبل

تصادف وحشتناک با خودروی سواری، عاقبت رانندگی موتورسوار با سرعت بالا + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران7 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، سرعت بالای موتورسوار هنگام عبور از تقاطع و بی‌توجهی به تغییر مسیر یک خودروی سواری، به وقوع تصادفی وحشتناک بین دو دستگاه منجر شد. بیشتر بخوانید: مرگ ماهانه ۱۰ زن در فرانسه بر اثر خشونت و درگیری‌های خانوادگی + فیلمانتهای پیام/
اقتصادنیوزاقتصادنیوز19 ساعت قبل
به گزارش اقتصادنیوز این روزنامه نوشت: اسناد سازمان «سیا» که به‌تازگی از حالت محرمانه خارج شده‌اند، حاکی از آن هستند که سیا اقدام به تربیت و آموزش گربه‌ها، سگ‌ها، دلفین‌ها و حتی پرندگان - از کبوترها تا کلاغ‌ها - کرده تا در عملیات جاسوسی از آن‌ها استفاده کند. سیا با روی آوردن به حیوانات در صدد بوده است آن‌ها را برای ماموریت‌هایی مانند قرار دادن دستگاه تصویر‌برداری و شنیداری در لبه پنجره‌ها‌ی مکان‌های حساس تربیت کند. یکی از ماموران جاسوسی سیا کلاغی به نام «دودا» بوده که در سال ۱۳۵۳ به طور مرموز ناپدید شد.

نظرها

اخبار بیشتر