بلک واتر به نیابت از دولت آمریکا در دنیا اقدام نظامی انجام می‌دهد/ فرماندهان نظامی و سیاسیون آمریکا در سایه «بلک واتر» فعالیت می‌کنند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. سیاسی
بلک واتر به نیابت از دولت آمریکا در دنیا اقدام نظامی انجام می‌دهد/ فرماندهان نظامی و سیاسیون آمریکا در سایه «بلک واتر» فعالیت می‌کنند

بلک واتر به نیابت از دولت آمریکا در دنیا اقدام نظامی انجام می‌دهد/ فرماندهان نظامی و سیاسیون آمریکا در سایه «بلک واتر» فعالیت می‌کنند

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین |
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: فرماندهان نظامی و سیاسیون آمریکا با تاسیس کمپانی بلک واتر در سایه این شرکت فعالیت‌های خود را انجام می‌دهند.

اعتمادآنلاین| محمد جواد جمالی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ماهیت کمپانی بلک واتر و تشبیه آن توسط مقام معظم رهبری به داعش، بیان کرد: کمپانی بلک واتر برای انجام اقدامات نظامی در دنیا به نیابت از دولت این کشور تشکیل شده است.

وی ادامه داد: بلک واتر با شدیدترین وجه علیه مردم عادی عملیات نظامی انجام داده به نحوی که اکنون نام بلک واتر در عراق برای افراد غیر نظامی وحشت آور است.

جمالی با بیان اینکه برخی فرماندهان نظامی و سیاستمداران آمریکایی پشت صحنه این کمپانی قرار دارند، اظهار کرد: آن‌ها با ایجاد کمپانی بلک واتر توانسته‌اند در سایه فعالیت خود را انجام داده و از دولت آمریکا پول دریافت کنند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: دولت آمریکا با حمایت و تشکیل این کمپانی توانسته است جنگ‌های نیابتی را در خاورمیانه انجام داده و درآمد زیادی را از این راه کسب کند، یعنی دولت آمریکا توانسته استفاده چند سویه‌ای از بلک واتر کسب کند.

در خبری بخوانید: تازه ترین اخبار سیاسی ایران و جهان از سراسر وب

وی تاکید کرد: تشبیه بلک واتر به داعش به دلیل حرکت‌های وحشیانه با استفاده از همان حرکت‌های داعش گونه است، این کمپانی توانست با اقدامات وحشیانه خود در عراق نامش را برای افکار عمومی مطرح کند و بعد از سقوط صدام به عنوان نیرو‌هایی آمریکایی به این کشور وارد شدند که در این کشور هم پول بسیاری را کسب کرده و هم جنایت‌های وحشتناکی را انجام داده‌اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

طرفداران مسیح علینژاد این کلیپ را نبییند

پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
پس از چند سال از جار و جنجال‌های مسیح علینژاد در قالب کمپین چهارشنبه‌های سفید و آزادی‌های یواشکی، لیست پروژه‌های وی در قالب قرارداد با دولت آمریکا برای به راه انداختن کمپین‌ها افشا شد. مشخص شد که او برای همین پروژه‌ها صدها هزار دلار دریافت کرده و در صورت ادامه جنجال در جامعه ایرانی به ویژه در میان زنان و دختران و همچنین درگیری آنها با یکدیگر، صفرهای قراداد مسیح بیشتر می‌شوند.

(ویدئو) کشف یک تن پول نقد در کف یک کامیون!

فراروفرارو21 ساعت قبل

فیلم | سردار سلیمانی: امروز انصارلله یمن هم به امام حسین اقتدا می‌کند!

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در میان آثار بسیار قدیمی و با ارزش استان کرمان، ارگ با شکوه و با صلابتی در میان کویر سربرافراشته است. این بنا که از خشت ساخته شده، در جنوب غربی شهر راین کنونی قرار گرفته و تا حدودی به ارگ تاریخی بم شبیه است. ارگ راین با مساحتی بیش از بیست و دو هزار مترمربع، دومین بنای خشتی بزرگ جهان بشمار می‌آید و هرساله میزبان هزاران گردشگر داخلی و خارجی است.

ریشه جنجال «دختر آبی» کجاست؟ / چگونه اصلاح‌طلبان، پیاده نظام اندیشکده صهیونیستی توانا شدند؟ +تصاویر

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
هفته‌ای نیست که به واسطه جریان‌سازی هماهنگ با خارج از کشور، حول یک مساله اجتماعی یا سیاسی، شاهد التهاب آفرینی‌های چند روزه نباشیم. این در حالی بود که خبر محکومیت او به ۶ ماه حبس و عنوان اصلی اتهامی آن مرحومه از اساس دروغ بود. اما به نظر می‌رسد که ماجراهایی از سنخ «دختر آبی» و ملتهب کردن فضای روانی جامعه، صرفا یک نوع سوءاستفاده ساده از یک رویداد اجتماعی نیست. اصولا انقلاب سال ۲۰۱۱ تونس موسوم به «انقلاب یاس»، یکی از الگوهای ذهنی سران فتنه موسوم به «جنبش سبز» و حامیان متنفذ آن بود. راستی؛ چرا تصور می‌شود حضور زنان در ورزشگاه‌ها مخالف ارزش‌های دینی است؟ چرا منکر است؟ و چرا از منظر متولیان دین از منکراتی چون دروغ و دزدی و رشوه بزرگتر است؟ فرق حضور زنان در ورزشگاه‌ها با حضور آن‌ها در خیابان‌ها و پارک‌ها چیست؟ احتمالا خواهند گفت، شرایط اضطرار است و مصداق اکل‌میته است.

آبگیری سد ایلیسو در ترکیه با وجود مخالفت ایران +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرام «اینستا خبری» در جدیدترین پست خود درباره آبگیری سد ایلیسو در ترکیه با وجود مخالفت ایران نوشت: با وجود اعتراض ایران و عراق، آبگیری سد ایلیسو در ترکیه بر روی رودخانه‌ دجله آغاز شده است. خشک شدن تالاب هورالعظیم ایران یکی دیگر از تبعات آبگیری ایلیسو است. دولت ترکیه بدون جلب توافق با ایران و عراق این سد را ساخته است. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴دانلودمرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند.

عضو هیئت رئیسه مجلس: ورود بانوان به ورزشگاه جرم نیست+فیلم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر