تصادف سه دستگاه خودرو در قروه/حال مصدومان وخیم است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. کرد آنلاین
  4. اجتماعی

تصادف سه دستگاه خودرو در قروه/حال مصدومان وخیم است

کرد آنلاینخبرگزاری کرد آنلاین |
تصادف سه دستگاه خودرو در قروه/حال مصدومان وخیم است - 0

بزرگنمایی:

عصر کرد - قروه - سه دستگاه خودرو سواری دوشنبه شب در محور دیوزند - دلبران از توابع شهرستان قروه تصادف شدیدی کرده و بنا به اطلاعات رسیده حال سرنشینان این خودروها وخیم گزارش شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، دوشنبه شب سه دستگاه خودرو سواری در محور دیوزند- دلبران از توابع شهرستان قروه دچار حادثه تصادف می‌شوند. شدت این حادثه به گونه‌ای بوده که سرنشینان داخل خودروها گیر افتاده و با استفاده از برش خودروها مصدومان را خارج کرده‌اند.

با حضور نیروهای امدادی و آتشنشانی و پلیس راهور شهرستان تلاش برای بیرون آوردن سرنشینان در حال انجام بوده و بنا به گزارشات رسیده وضعیت مصدومان وخیم اعلام گردیده است و تاکنون هم از تعداد مصدومان و کشته شدگان این حادثه آمار دقیقی در دست نیست.

در خبری بخوانید: اخبار اجتماعی روز ایران و جهان

رئیس پلیس راهور شهرستان قروه در همین زمینه در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت که علت این حادثه دلخراش در دست بررسی بوده و تا روز سه شنبه مشخص خواهد شد.

تصادف سه دستگاه خودرو در قروه/حال مصدومان وخیم است - 10

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اصفهان امروزاصفهان امروز18 ساعت قبل
گرانی زمین و خشونت‌های انتخاب اجباریاحسان آقا بابایی، عضو هیئت‌علمی گروه علوم اجتماعی دانشگاه اصفهان اصطلاح فرهنگ آپارتمان‌نشینی را برای این واژه کلان و کلی دانست و اظهار کرد: واژه درست برای این موضوع، خرده‌فرهنگ آپارتمان‌نشینی است همان‌گونه که برای حاشیه‌نشینی یا رفتار جوانان نیز اصطلاح خرده‌فرهنگ کاربرد درست‌تری دارد. در آرزوی خانه‌های ویلاییاو با اشاره به اینکه خرده‌فرهنگ آپارتمان‌نشینی حتی به نسل بعد نیز درست آموزش داده نمی‌شود، افزود: نسل بعد نیز شاهد چالش‌ها و معضلات خانواده خود با همسایگان هستند و فرصت آشنایی با اصول و قوانین خرده‌فرهنگ آپارتمان‌نشینی را ندارند، به همین دلیل ممکن است نسل بعد و حتی نسل‌های بعد از ما نیز با معضلات زندگی آپارتمان‌نشینی دست‌به‌گریبان شوند. بیشتر افرادی که تشکیل خانواده می‌دهند و زندگی آپارتمانی را انتخاب می‌کنند، کودکی و دوران رشد خود را در خانه‌های ویلایی گذرانده‌اند و وقتی در سنین بالاتر وارد محله‌های عمودی می‌شوند، از چهارچوب‌های رفتاری آن بی‌خبرند. او با اشاره به طراحی برنامه‌های فرهنگی برای محله‌های عمودی در اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری، ادامه داد: برنامه‌هایی که برای چنین محله‌هایی تدوین‌شده از دو دیدگاه کلی به موضوع نگریسته است. رئیس اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان ادامه داد: از اول تابستان امسال تاکنون بیش از ۶۴ برنامه با موضوع فرهنگ آپارتمان‌نشینی در محله‌های عمودی شهر اجراشده و شهروندان نیز از این برنامه‌ها بسیار استقبال کرده‌اند.
تابناکتابناک17 ساعت قبل
بهترین آموزشگاه زبان آلمانی اصفهان کجاست؟ بهترین مجموعه آموزشگاه زبان آلمانی اصفهان که شما را برای آزمون گوته سفارت آلمان آماده می‌کند، مؤسسه گاما می‌باشد. تدریس خصوصی زبان آلمانی اصفهان چگونه است؟ تا حد ممکن سعی کنید زبان آلمانی را در کلاس‌های گروهی یاد بگیرید، چراکه تعامل با سایر زبان‌آموزها باعث تقویت مهارت مکالمه در شما خواهد شد. آموزش فشرده زبان آلمانی در اصفهاناگر با محدودیت زمانی زیادی مواجه هستید دوره فشرده زبان آلمانی اصفهان به شما پیشنهاد میشود. به زبان ساده شما نباید هیچ کار دیگری جز یادگیری زبان آلمانی داشته باشیدآموزشگاه زبان آلمانی گوته در اصفهان کجاست؟ آزمون گوته سفارت آلمان در شهر تهران برگزار می‌شود و دوره‌های آمادگی آزمون گوته اصفهان در مؤسسه گاما ارائه می‌شود. آدرس آموزشگاه زبان آلمانی در اصفهان – موسسه گاماآدرس آموزشگاه زبان آلمانی در اصفهان خیابان شیخ صدوق شمالی بوده علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در کلاس زبان آلمانی اصفهان می‌توانند با شماره‌تلفن‌های مؤسسه گاما تماس بگیرند.

گدا‌ها شناسنامه‌ دار می‌شوند (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل
مشخصات گدا‌های سراسر کشور به زودی در سامانه‌ای ثبت و نگهداری می‌شود تا در صورت نیاز رصد شوند. عصرایران - بهنام اکبری؛ مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران گفت: قانون گذار مجازات تکدی‌گری را ۳ ماه تا یک سال حبس و استرداد تمامی اموال جمع آوری شده از این راه، پیش بینی کرده است.

اشتباه کردی، توجیه نکن!

عصر ایرانعصر ایران20 ساعت قبل
کسانی که قبول نمی‌کنند اشتباه کرده‌اند، قابل اعتماد نیستند و نمی‌شود به آنها به عنوان یک دوست، همکار و یا حتی رییس جمهور اعتماد کرد. این اشتباه برای گزارشگر تازه کار فوتبال هم یک گاف بزرگ است چه برسد به سرهنگ علیفر با این سابقه وتجربه. او قبول نمی‌کند اشتباه کرده است و تقصیر را به گردن سایت خارجی می‌اندازد. شاید اگر علیفر قبول می‌کرد، اشتباه کرده و سعی در جبران آن می‌کرد، شاهد این همه هجمه علیه خود نبود. اشتباه کردن خوب نیست اما پذیرش اشتباه یک ویژگی مهم اخلاقی در یک انسان است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین19 ساعت قبل
اعتمادآنلاین|‌ حسن رسولی عضو شورای اسلامی شهر تهران در صد شصت و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: طرحی با امضای ۱۴ نفر از همکاران با عنوان افزایش میزان سهم جوانان در تصدی پست‌های مدیریتی به تصویب رسید. عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: مقرر شد شهرداری لایحه‌ای برای این موضوع آماده کند که این لایحه بررسی شده و امروز به صحن شورا آمده است. وی ادامه داد: حداقل باید ۵۰ درصد پست‌های مدیریتی در سطوح عالی به جوانان تا ۴۵ سال سپرده شود البته در پست‌های مدیریتی میانی می‌تواند این عدد به ۳۵ سال برسد. عضو شورای اسلامی شهر تهران خاطرنشان کرد: مدیران پایه جوان‌ترین‌ها محسوب می‌شوند که شامل مراتب یک تا چهار هستند. سرانجام پس از رأی‌گیری لایحه افزایش تصدی جوانان با ۲۰ رای موافق به تصویب رسید.
ایسناایسنا1 روز قبل
و ای کاش این معتادان تنها تریاک مصرف می‌کردند؛ متاسفانه به گفته رئیس اداره سلامت‌روانی، اجتماعی و اعتیاد در دانشگاه علوم پزشکی کردستان در سال ۸۶ در کل مصرف کنندگان مواد مخدر، تنها ۳٫۶ دهم درصد شیشه مصرف می‌کردند اما حدود ۵ سال گذشته این آمار به ۲۶ درصد رسیده است و مصرف کنندگان رو به مصرف ماده مخدر شیشه آورده‌اند. وفایی گفت: در جامعه ما قبلا بیشتر مصرف کنندگان مواد مخدر از افیون همچون تریاک و هروئین استفاده می‌کردند که بر روی جسم و بار شخصیتی آن‌ها ثاتیر سوء می‌گذاشت و در نتیجه فرد مصرف کننده با ژنده پوشی و رعایت نکردن بهداشت مواجه بود و انگار دیگر آب از سرشان گذشته است و در کوچه و خیابان‌ها کارتون خواب بودند و گاهی نیز در ملاءعام مواد مصرف می‌کردند. بیشتر معتادان «شیشه» مصرف می‌کننداین مقام مسئول در دانشگاه علوم پزشکی کردستان، با اشاره به مصرف زیاد برخی از مواد اعتیاد آور در جامعه، گفت: در سال ۸۶ در کل مصرف کنندگان مواد مخدر ۳٫۶ دهم درصد شیشه مصرف می‌کردند اما حدود ۵ سال گذشته این آمار به ۲۶ درصد رسیده است و مصرف کنندگان رو به مصرف شیشه آورده‌اند. در این راستا با فروشندگان، پاتوق‌های مصرف کنندگان مواد مخدر و معتادان متجاهرین برخورد شده و تاکنون ۱۸۳ متجاهر دستگیر و شناسایی شده است. کارشناس درمان شورای مبارزه با مواد مخدر در کردستان، با اشاره به اینکه نوع و مقدار مصرف مواد مخدر بر روی جسم افراد متفاوت است، گفت: مصرف هر کدام از مواد مخدر از جمله تریاک، شیشه و یا شربت متادون تاثیر متفاوتی بر سیستم جسمی و روحی می‌گذارد.

نظرها

اخبار بیشتر