شهر‌های مختلف آمریکا در تسخیر «مدفوع انسانی» در اماکن و خیابان‌های اصلی! + تصاویر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. اجتماعی
شهر‌های مختلف آمریکا در تسخیر «مدفوع انسانی» در اماکن و خیابان‌های اصلی! + تصاویر

شهر‌های مختلف آمریکا در تسخیر «مدفوع انسانی» در اماکن و خیابان‌های اصلی! + تصاویر

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
بسیاری از شهروندان آمریکایی هنگام رفت‌و‌آمد در خیابان‌های شهرهای مختلف با معضل "مدفوع انسانی در گوشه و کنار خیابان‌های اصلی" شهر‌های محل سکونت خود رو‌به‌رو هستند! در سان‌فرانسیسکو به طور میانگین در هر ۵.۵ متر مربع مساحت، "مدفوع انسانی" دیده می‌شود!

- اخبار اجتماعی -

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ یکی از معضلاتی که آمریکایی‌ها در چند سال اخیر در خیابان‌ها با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، «بحران مدفوع» است!

آمارهای عجیب و غریبی از این معضل در ایالت‌های مختلف آمریکا وجود دارد که بعضی از آن‌ها برای مردم کشورمان باورکردنی نیست؛ بسیاری از شهروندان آمریکایی هنگام رفت‌و‌آمد در خیابان‌های شهرهای مختلف با معضل «مدفوع انسانی در گوشه و کنار خیابان‌های اصلی» شهر‌های محل سکونت خود رو‌به‌رو هستند!

طبق تحقیقات پایگاه اینترنتی «سیتی‌لب»، شهروندان شهرهای نیویورک، سان‌فرانسیسکو و شیکاگو بیشتر از شهرهای دیگر آمریکا با مخاطره «قضای حاجت» در معابر عمومی و مدفوع انسانی در خیابان‌ها مواجه هستند.

با رشد بی‌خانمانی در این کشور و نبود امکانات بهداشتی برای این دست از افراد، این بحران در ایالت‌های مختلف آمریکا تشدید نیز شده است؛ بسیاری از این شهروندان آمریکایی اقدام به «اجابت مزاج» در معابر عمومی شهر می‌کنند؛ این واقعیت، روی دیگر و تاریک شهرهایی است که در ابتدای امر، بسیار عالی به نظر می‌رسند اما زمانی که مجبور می‌شوید برای مدتی طولانی در آن‌ها زندگی کنید، خود را نشان می‌دهد.

براساس آمارهای سازمان حمایت از افراد بی‌خانمان در آمریکا، سان‌فرانسیسکو پایتخت مدفوع در آمریکا است! در سال ۲۰۱۸ تعداد ۲۸ هزار شکایت در مورد این معضل به ثبت رسیده‌ است؛ در این شهر به طور میانگین در هر ۵٫۵ متر مربع مساحت، «مدفوع انسانی» دیده می‌شود و تعداد افرادی که برای شکایت با شماره ۳۱۱ تماس می‌گیرند، روز‌به‌روز در حال افزایش است.

شهر‌های مختلف آمریکا در تسخیر «مدفوع انسانی» در اماکن و خیابان‌های اصلی! + تصاویر - 7

در سال ۲۰۱۸ محله‌ «منهتن» در شهر نیویورک‌، کثیف‌ترین محله از حیث پراکندگی مدفوع انسانی در انظار و اماکن عمومی لقب گرفته است؛ به طور متوسط در این محله به ازای هر ۲٫۶ کیلومتر مربع، ۹٫۵ شکایت در رابطه با این معضل به ثبت رسیده‌ است! به قدری این معضل فراگیر شده که بسیاری از مالکان خانه در نیویورک گزارشی از این مخاطره نمی‌دهند تا از کاهش قیمت خانه‌های خود جلوگیری کنند.

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین و بروزترین اخبار اجتماعی ایران

شهر‌های مختلف آمریکا در تسخیر «مدفوع انسانی» در اماکن و خیابان‌های اصلی! + تصاویر - 10

در بسیاری از شهرهای آمریکا، این معضل باعث ایجاد مشکلات دیگری نیز شده است؛ علاوه بر آلودگی‌های شهری و کثیفی چهره‌ی شهرها، این امر باعث ازدیاد موش در این شهرها نیز شده است؛ افزایش موش‌ها در محله منهتن باعث شده تا ساکنان خیابان‌های این محله، دائما شکایت کنند که این موش‌ها مانند حشرات، آسایش را از آن‌ها گرفته‌اند! ساکنان خیابان برونکس می‌گویند که هر روز باید با موش‌هایی بجنگند که وارد منازلشان می‌شوند!

مرکز شهر سان‌فرانسیسکو نسبت به مراکز شهرهای دیگر با آلودگی بیشتر رو‌به‌رو است؛ در محله‌ی «پارک گلدن گیت» به طور متوسط از هر ۱۰هزار خانواده، ۳هزار و ۲۱۸ شکایت به ثبت رسیده‌ است. در محله‌ «تندرلوین» نیز به ازای هر ۱۰هزار خانواده، ۲هزار و ۲۷۲ مورد شکایت در مراکز محلی به ثبت رسیده‌ است.

به قدری این معضل از اختیار مسئولان آمریکایی خارج و فراگیر شده است، مسئولان به فکر راه‌اندازی گشت‌هایی افتاده تا محله به محله برای نظافت شهر و جمع‌آوری مدفوع اقدام کنند؛ به گزارش مجله «تایم»، اداره‌ خدمات عمومی شهر سان‌فرانسیسکو بودجه‌ی ۱۱ میلیارد دلاری را برای اینکار در نظر گرفته‌ است همچنین شهردار سان‌فرانسیسکو بودجه‌ی ۳ میلیون دلاری برای استخدام افرادی که به شست‌و‌شوی خیابان‌ها بپردازند، در نظر گرفته‌ است!

مقامات شهری چند نفر از کارکنان خود را موظف کرده‌اند تا در مناطقی از مرکز شهر، جایی که بیش از نیمی از افراد بی‌خانمان در آنجا زندگی می‌کنند، اقدام به جمع‌آوری مدفوع از سطح شهر کنند؛ به حدی این معضل گسترده شده‌ که افرادی که شغلشان، نظافت مدفوع‌ انسانی در شهر‌های مختلف آمریکا است بیش از ۱۴۸ هزار دلار در سال تنها برای جمع‌آوری مدفوع درآمد دارند!

شهر‌های مختلف آمریکا در تسخیر «مدفوع انسانی» در اماکن و خیابان‌های اصلی! + تصاویر - 15شهر‌های مختلف آمریکا در تسخیر «مدفوع انسانی» در اماکن و خیابان‌های اصلی! + تصاویر - 16شهر‌های مختلف آمریکا در تسخیر «مدفوع انسانی» در اماکن و خیابان‌های اصلی! + تصاویر - 17

انتهای‌پیام/

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نمایشگاه شکار کرکس‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
کلکسیونی از پهپاد‌های به اسارت گرفته شده در نمایشگاه «شکار کرکس‌ها» به نمایش در آمده استبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ ​کلکسیونی از پهپاد‌های به اسارت گرفته شده در نمایشگاه «شکار کرکس‌ها» در باغ موزه دفاع مقدس به نمایش در آمده است. این نمایشگاه تا ۱۵ مهر برجاست.

برگزاری رزمایش مهر ایمن

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آغاز بهار علم و دانش بهانه‌ای شد برای برگزاری «رزمایش مهر ایمن» که سازمان‌ها و نهاد‌هایی مانند نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی، شهرداری تهران و آموزش و پرورش دست به دست هم، بهترین خدمات را به دانش آموزان و دانجشجویان و خانواده‌های آن‌ها در سال تحصیلی جدید ارائه بدهند. تاکسیرانی با ۸۰ هزار دستگاه تاکسی و اتوبوسرانی نیز با ۶ هزار دستگاه اتوبوس در خدمت شهروندان پایتخت هستند. در مجموع بیش از ۱۵۰ هزار نیرو از سازمان‌ها و نهاد ها‌ی مختلف، در سال تحصیلی جدید به شهروندان خدمات ارائه می‌کنند.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ «بهروز فخری» اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره صحنه، موضوع در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت. وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی یکی از سارقان سابقه دار شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی وی را دستگیر کردند. سرهنگ فخری یادآور شد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌ها به ارتکاب ۵ فقره سرقت ار ساختمان‌های نیمه کاره شهرستان صحنه اعتراف کرد. فرمانده انتظامی شهرستان صحنه در پایان از معرفی سارق دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

درخواست ایران‌خودرو دیزل برای رها کردن ذرات معلق در هوا/ پاسخ ایران خودرو دیزل (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران10 ساعت قبل

دردسرهای یک عارضه ژنتیکی/ این بیماری واگیردار نیست، مبتلایان به آن را آزار ندهید (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
مبتلایان زندگی سختی دارند و درد ناشی از بیماری بخش کوچکی از سختی‌ آن‌هاست. کیفیت پایینکیفیت خوبعصر ایران؛ حسن ظهوری ایکتیوز یک عارضه ژنتیکی است که باعث می‌شود کودک از بدو تولد، دچار خشکی شدید پوست بشود. شکل ظاهری این بیماری به گونه‌ای است که جامعه به دلیل ناشناخته بودن آن، تصور می‌کند، این بیماری واگیردار است. مبتلایان به عارضه ژنتیکی ایکتیوز، ‌ زندگی سختی پیش رو دارند. این زندگی سخت که درد و سختی بیماری جز‌ کوچکی از آن است، از بدو تولد آغاز می‌شود.

لایحه تامین امنیت بانوان برای تحکیم مبانی خانواده است

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
حجت الاسلام و المسلمین مصدق گفت: همه جرایم پیش بینی شده در لایحه صیانت، کرامت و تامین امنیت بانوان در مقابل خشونت قابل گذشت است مگر آنهایی که احصا شده است. خانم پوران ولویون افزود: مبنای این لایحه این است که آیا در اسلام خشونت پذیرفته شده است و بر این اساس صیانت، کرامت و تامین امنیت زنان در این لایحه آمده و اسم این لایحه نیز آرامش بخش است. خانم ولویون افزود: به بعد معنوی و مادی این لایحه توجه زیادی شده و هدف اصلی این لایحه تامین امنیت خانواده است. وی لایحه صیانت، کرامت و تامین امنیت بانوان در مقابل خشونت را موجب بازدارندگی از وقوع جرم دانست و گفت: این لایحه تامین امنیت زنان را که موجب امنیت خانواده و حفظ چارچوب آن می‌شود در پی دارد. مشاور وزیر دادگستری گفت: وزارت کشور بر اساس این لایحه مکلف شده است در فضای مجازی طرحی را برای امنیت زنان تدوین کند.

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها


فیلم | توضیح سخنگوی قوه قضائیه درباره چادر مشکی «شبنم نعمت‌زاده»

5 روز قبلخبرآنلاین3

نشست خبری سخنگوی نظامی عربستان «فاجعه رسانه‌ای» بود

3 روز قبلاقتصادنیوز1

توهین مجری وطن‌فروش، به مجری محبوب ایرانی +عکس

5 روز قبلجام نیوز1

پاسخ به اعتراضات به‌حق کارگران هپکو ضرب و شتم آنان بود؟

5 روز قبلپوشش خبری1

مجروحیت ۴ مامور نیروی انتظامی بر اثر درگیری با اشرار + فیلم

5 روز قبلباشگاه خبرنگاران1

ماجرای انتقادات به گریم سریال ستایش ۳ و واکنش تهیه‌کننده این سریال

5 روز قبلدینو1

درمان سرماخوردگی با متوقف کردن فعالیت یک پروتئین

5 روز قبلسلامت نیوز1

رهبر معظم انقلاب: همه مسئولان یک‌صدا معتقدند با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد/ تنها راه علاج مشکلات کشور تکیه به مردم و جوانان و جدی گرفتن ظرفیت‌های داخلی است

5 روز قبلاقتصاد آنلاین1

جزئیات علت حادثه‌ی مرگبار در آزادی

5 روز قبلنود1

حمله جنگنده‌های رژیم سعودی به مناطق مسکونی یمن

6 روز قبلموج1