واکنش ورایتی به انتخاب یک مستند از سوی ایران برای اسکار
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب
  4. فرهنگ

واکنش ورایتی به انتخاب یک مستند از سوی ایران برای اسکار

انتخابخبرگزاری انتخاب |
نشریه ورایتی طی گزارشی به معرفی مستند در جستجوی فریده به عنوان نماینده سینمای ایران به اسکار واکنش نشان داد.
واکنش ورایتی به انتخاب یک مستند از سوی ایران برای اسکار - 0

نشریه ورایتی طی گزارشی به معرفی مستند در جستجوی فریده به عنوان نماینده سینمای ایران به اسکار واکنش نشان داد.

نیک ویوارئل (نویسنده نشریه ورایتی) در گزارشی با اشاره به روند انتخاب فیلم در جستجوی فریده نوشته است: کمیته‌ای از متخصصان صنعت فیلمسازی در ایران از بین لیست کوتاه ۱۰ فیلم یک مستند را انتخاب کردند و این فیلم آرای بیشتری از تریلر «متری شش‌ونیم» و «قصر شیرین» به‌دست آورد.

نویسنده در ادامه با اشاره به جوایزی که فیلم در جستجوی فریده کسب کرده، آورده است: در سال‌های اخیر، تعداد بیشتری از کشورها فیلم مستند را به عنوان ورودی رسمی خود به اسکار معرفی کرده‌اند اما این اولین بار است که ایران یک فیلم مستند را به اسکار معرفی می‌کند. ایران دو بار برنده اسکار شده است.

خبری: اخبار فرهنگی هنری جهان

نهمین دوره جوایز اسکار در ۹ فوریه ۲۰۲۰ برگزار می‌شود.منبع: ایلنا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سامانه سماح

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل

استفاده از نویگیشن ایرانی در جراحی ستون فقرات

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
فارسفارس13 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در توئیتر نوشت: شاید وقتش رسیده کل سرویس‌های ارزش افزوده را برای همیشه تعطیل کنیم. وی تأکید کرد: در مورد حق الناس هیچ خط قرمزی ندارم. انتهای پیام/
رکنارکنا4 ساعت قبل
آموزش زبان فارسی ما آنقدر‌ها که باید خوب و درست نیست. کسی که می‌خواهد زبان فارسی را آموزش بدهد، باید خودش درست آموزش دیده باشد. کسی که می‌خواهد برای ارتقای زبان فارسی دست به آموزش این زبان بزند یا اینکه محتوایی در این زمینه تولید کند، خودش باید دانش کافی در زمینه زبان فارسی داشته باشد. این نویسنده گفت: برنامه هایی برای آموزش زبان فارسی ساخته می‌شود، اما به دلیل اینکه فرم تامین محتوا کارشناسی شده نبوده از فرم کلیشه‌ای استفاده شده است. در اینستاگرام که این روز‌ها از آن زیاد استقبال می‌کنند، می‌توان زبان فارسی را در قالب برنامه‌های ترکیبی با روش‌های هیجانی آموزش داد.

واکسیناسیون

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
فارسفارس1 روز قبل
موضوع سوء استفاده از اطلاعات مسافران برای رجیستر تلفن همراه، موضوع تازه‌ای نیست و با وجود پیگیری‌های انجام شده، دلالی از بازاریابی شبکه‌های اجتماعی به بازاریابی تلفنی رسیده است. به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاه خبرگزاری فارس، حدود ۲ سال از اجرای طرح رجیستری تلفن همراه می‌گذرد و تاکنون، مشکلات آن در ابعاد مختلف خودشان را نمایش دادند. تعدادی از مخاطبان نیز در سامانه «فارس من» شکایتی از این طرح را مطرح کردند. وی در این توئیتی نوشت: برای تحقق این وعده سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مأموریت پیگیری و شناسایی دفاتر پیشخوان را برعهده گرفت. وی افزود: البته در یک مقطع زمانی، ارتباط مناسبی بین سامانه گمرک و ناجا نبود و همین امر موجب می‌شد تا اشخاص با یک نام نویسی ساده در سامانه گمرک بتوانند گوشی تلفن همراه رجیستر کنند.

نظرها

اخبار بیشتر