گوشی «ردمی نوت ۸ پرو» در تاریخ ۷ شهریور با دوربین چهارم ۶۴ مگاپیکسلی رونمایی می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب
  4. تکنولوژی

گوشی «ردمی نوت ۸ پرو» در تاریخ ۷ شهریور با دوربین چهارم ۶۴ مگاپیکسلی رونمایی می‌شود

انتخابخبرگزاری انتخاب |
گوشی ردمی نوت 8 پرو یکی از گوشی های مهم این برند چینی است که از هفته های گذشته در مورد آن تبلیغاتی گسترده انجام شده است. این گوشی از اوایل ماه جاری زیر پرچم تجاری شیائومی تبلیغات خود را آغاز کرد.
گوشی «ردمی نوت ۸ پرو» در تاریخ ۷ شهریور با دوربین چهارم ۶۴ مگاپیکسلی رونمایی می‌شود - 0

گوشی ردمی نوت ۸ پرو یکی از گوشی‌های مهم این برند چینی است که از هفته‌های گذشته در مورد آن تبلیغاتی گسترده انجام شده است. این گوشی از اوایل ماه جاری زیر پرچم تجاری شیائومی تبلیغات خود را آغاز کرد.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این گوشی هوشمند با دوربین ۶۴ مگاپیکسلی خود در سه ماهه چهارم امسال به بازار عرضه خواهد شد. اکنون می‌دانیم که می‌توانیم این گوشی را ردمی نوت ۸ پرو بنامیم.

گوشی «ردمی نوت ۸ پرو» در تاریخ ۷ شهریور با دوربین چهارم ۶۴ مگاپیکسلی رونمایی می‌شود - 4

ردمی در شبکه اجتماعی چینی «ویبو»، پوستری را به اشتراک گذاشته که نگاهی اجمالی به نوت ۸ پرو در اختیار ما قرار می‌دهد. در این تصاویر متوجه می‌شویم که این گوشی دارای سه دوربین است که به صورت عمودی در پشت گوشی قرار گرفته‌اند و چهارمین دوربین آن در سمت راست قرار دارد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار فناوری دیجیتال و تکنولوژی ایران و جهان

گوشی «ردمی نوت ۸ پرو» در تاریخ ۷ شهریور با دوربین چهارم ۶۴ مگاپیکسلی رونمایی می‌شود - 7

این تصویر همچنین نشان می‌دهد که نوت ۸ پرو در حالی که در زیر دوربین‌های عقب قرار دارد، با یک خوانشگر اثر انگشت در صفحه نمایش همراه نخواهد بود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

الفالف1 روز قبل
وی با اشاره به اینکه مردم از عملکرد خودروسازان ناراضی هستند، گفت: تکمیل خودروهای کف پارکینگ، افزایش تیراژ تولید، افزایش عمق ساخت داخل و فروش اموال مازاد باید از محورهای اصلی ایران‌خودرو به شمار آید. مبنا بر این است که اموال و املاک غیرتولیدی هرچه سریع‌تر واگذار شود؛ این سیاستی است که مطلقا برای اجرای آن کوتاه نمی‌آییم. به اعتقاد فعالان صنعت خودرو در خوشبینانه‌ترین حالت اگر مدیرعامل جدید این شرکت بتواند ۲ هزار میلیارد تومان منابع دریافت کند می‌تواند بر روی پلتفرمهای فعلی یک فیس لیفت جدید تولید و راهی بازار کرد. اما این موضوع خود ابهامات زیادی دارد چراکه اگر چنین مبلغی در کار باشد باید نخست بدهی شرکت به قطعه سازان پرداخت و سپس منابع به سمت تولید محصول جدید هدایت شود. به نظر می‌رسد با وضعیت فعلی این شرکت وعده وزیر صنعت به مردم در ارائه ۳ محصول جدید آنهم در ۶ ماهه پایانی سال امر قابل اجرایی نباشد و شرکت در گام نخست باید تعهدات معوق خود را به مشتریان و قطعه سازان را اجرایی کند.
عصر ایرانعصر ایران22 ساعت قبل
شاید شما هم شنیده باشید که بهتر است در هوای سرد خودرویتان را روشن کنید تا درجا کار کند و اصطلاحا «گرم» شود. به گفته مهندسان خودرو در مقایسه با شروع حرکت، بیکار گذاشتن موتور هیچ کمکی به عملکرد بهتر موتور نخواهد کرد. آسیبی که این موضوع به موتور وارد می‌کند در هوای سرد و زمستانی بیشتر بوده و یکی از ضررهای پنهان درجا کار کردن خودرو در زمستان رقیق شدگی روغن موتور است. مشخص شده در جا کار کردن خودرو به هیچ عنوان «گرم شدن خودرو» نیست و باعث نفوذ سوخت به روغن و کاهش خواص روانکاری روغن و افزایش سایش می‌شود. علاوه بر این سوخت بیشتری هم به دلیل در جا کار کردن موتور به هدر خواهد رفت.

آینده نگری «خودروی سیاسی» چین در آلمان! (+فیلم و تصاویر)

32+
عصر ایرانعصر ایران12 ساعت قبل
رکنارکنا22 ساعت قبل
شماره تلفن مهم‌ترین بخش اطلاعاتی است که در نتیجه سفر با یک تاکسی‌ اینترنتی در اختیار مسافر یا راننده قرار می‌گیرد و با استفاده از قابلیت «تماس امن» جلوی هرگونه سواستفاده احتمالی از شماره تلفن گرفته می‌شود. زین پس کاربران اسنپ این حق انتخاب را دارند که با ارسال عدد ۲۰۰ به ۱۰۰۰۵۵۰ قابلیت پنهان‌سازی شماره تلفن را برای خود فعال کنند و با ارسال ۲۰۱ به ۱۰۰۰۵۵۰ مجددا آن را غیرفعال سازند. این نحوه‌ ارتباط با فعال شدن قابلیت تماس امن می‌تواند مختل شود. پس از قبول درخواست، باید شماره راننده و شما برای یکدیگر پنهان سازی شده باشد و شماره واسط (۰۹۰۱۰۰۰۹۰۰۱) را ببینید. در واقع در صورتی که راننده نیز با شما تماس گرفت، شما بایستی مجددا شماره پنهان شده را ببینید و تماس از شماره واقعی راننده برقرار نشود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
مردی که با استفاده از تصاویر ماهواره‌ای «گوگل ارث» مشغول بررسی محله سکونت قدیمی خود بود، به کشف بقایای یک مرد گمشده پس از ۲۲ سال کمک کرد. اعتمادآنلاین| تصاویر ماهواره‌ای گوگل سبب شد بقایای یک فرد گمشده پس از ۲۲ سال کشف شود. یکی از کاربران گوگل با زوم کردن نقشه گوگل در محله قدیمی خود در ایالت فلوریدا به کشف بقایای این مرد کمک کرد. به گفته پلیس محلی پالم بیچ، تصاویر ماهواره‌ای گوگل کمک کرد بقایای اسکلت ویلیام مولت که در سال ۱۹۹۷ میلادی و در ۴۰ سالگی مفقود شد، به تازگی کشف شود. سخنگوی پلیس محلی در این باره گفت: یکی از ساکنان سابق محله «گرند آیسلز» در ولینگتون مشغول بررسی محله با کمک «گوگل ارث» بود.
همشهریهمشهری23 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فرانسه پژوهشگران دانشگاه ملی سنگاپور با همکاری پژوهشگران دانشگاه اسکس و دانشگاه کمبریج بریتانیا اثرات نوشیدن انواع چای را بر روی ۳۶ فرد بالای ۶۰ سال بررسی کردند. این افراد بر اساس مقداری نوشیدن چای سبز، چای اولونگ و چای سیاه در حدود ۴۵ سالگی و در حال حاضر به دو گروه تقسیم شدند. همه این شرکت‌کنندگان مورد آزمایش‌های عصبی‌روانشناختی و ام‌آرآی برای اندازه‌گیری کارکرد شناختی و تصویربرداری از ساختار مغز قرار گرفتند. پژوهشگران همچنین داده‌های مربوط به وضعیت سلامت، سبک زندگی و بهزیستی روانی این افراد را گردآوری کردند. این پژوهشگران می‌گویند نتایج کارشان نخستین شواهد درباره تأثیر مثبت نوشیدن چای بر ساختار مغز است و تأثیر اثر محافظت‌کننده نوشیدن مرتب چای در جلوگیری از نقصان ناشی از افزایش سن در سازمان‌دهی مغز است.

نظرها

اخبار بیشتر