طراحی پیاده راه چند منظوره حد فاصل دانشگاه خوارزمی تا استانداری
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. ورزشی
طراحی پیاده راه چند منظوره حد فاصل دانشگاه خوارزمی تا استانداری

طراحی پیاده راه چند منظوره حد فاصل دانشگاه خوارزمی تا استانداری

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج: پیاده راه چند منظوره حد فاصل دانشگاه خوارزمی تا استانداری در راستانی ارتقای کیفیت پیاده مداری و تعاملات اجتماعی شهروندان طراحی شده است.

به گزارش خبرآنلاین: احدالله احمدی پرگو اظهار کرد: پروژه طراحی پیاده راه چند منظوره حد فاصل دانشگاه خوارزمی تا استانداری با در نظر گرفتن پتانسیل‌های موجود در محور از جمله وجود باغات و اراضی بایر در مجاورت آن تهیه شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه طرح مذکور در مرحله طراحی حوزه‌های عام و ویژه محور قرار دارد، لذا جلسه هماهنگی و هم اندیشی تخصصی و کارشناسی، به منظور اخذ نقطه نظرات اعضای شورای اسلامی شهر و همچنین سایر حوزه‌های ذیربط در خصوص موضوعاتی چون مسیرهای دوچرخه و پیاده، مقاطع عرضی، کاربری‌ها، نمای جداره‌ها، توده گذاری‌ها و … در این معاونت برگزار شد و طرح مشاور مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.

در خبری بخوانید: اخبار ورزشی چند دقیقه پیش از سراسر وب

احمدی پرگو ابراز امیدواری کرد: با برگزاری این جلسات و هم اندیشی بین حوزه‌ای و انجام هماهنگی‌های لازم، باید موانع اجرایی و فنی پروژه مرتفع و بستری مناسب جهت اجرایی شدن طرح فراهم شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

جزئیات مرگ یک کودک در استادیوم آزادی/پیمانکار بازداشت شد

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین16 ساعت قبل

ویدیو؛ سوپر گل نیمار به استراسبورگ از زوایای مختلف (۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

روایت شاهدان از برق گرفتگی کودک ۸ ساله در ورزشگاه آزادی +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین11 ساعت قبل

فیلم/ گل اول پرسپولیس مقابل نفت آبادان توسط کنعانی‌زادگان

الفالف1 روز قبل
فیلم/ گل اول پرسپولیس مقابل نفت آبادان توسط کنعانی‌زادگانگروه ورزشی الف، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸، ۲۱:۲۶ ۳۹۸۰۶۲۵۲۲۷گل اول پرسپولیس مقابل نفت آبادان توسط کنعانی‌زادگان را مشاهده کنید.

فیلم/ اشک‌های رونالدو به یاد پدر

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم | بازدید دادستان تهران از انبار خودروهای دپو شده در بزرگراه فتح

خبرآنلاینخبرآنلاین7 ساعت قبل
اکثرا برای دیدن بارگاه مقدس امام رضا به مشهد یا خراسان سفر کرده‌ایم اما کمتر کسی به خاطر تاریخ یک شهر، آن را به عنوان مقصد سفر انتخاب می‌کند! امروز شما را به بیرجند، شهری در استان خراسان جنوبی با جاذبه‌های تاریخی زیبای می‌بریم. شهری که زیبایی‌های بی‌نظیرش را نباید از دست داد و تا هوا سرد نشده، بهتر است بار سفرتان را به آنجا ببندید‍! در ادامه‌ی مطلب همراه ما باشید، چراکه قصد داریم تا شما را با یکی از زیباترین عمارت‌های تاریخی ایران در این منطقه آشنا کنیم.

نظرها

اخبار بیشتر