آموزش مجازی از راه دوربرنامه نویسی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. فرهنگ
آموزش مجازی از راه دوربرنامه نویسی

آموزش مجازی از راه دوربرنامه نویسی

فارسخبرگزاری فارس |
یک شرکت دانش بنیان اقدام به ارائه آموزش‌های مجازی و از راه دور برای برنامه‌نویسی و برنامه‌های کاربردی در زمینه فناوری اطلاعات کرده است.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، یک شرکت دانش بنیان اقدام به ارائه آموزش‌های مجازی و از راه دور برای برنامه‌نویسی و برنامه‌های کاربردی در زمینه فناوری اطلاعات کرده است.

این شرکت توانسته تاکنون بیش از ۱۲ پک آموزش نرم‌افزارهای مختلف را ‌برای مخاطبان و کاربران ارائه کند.

همچنین این شرکت علاوه بر ارائه فیلم‌های آموزشی، جزواتی را نیز برای کاربران ارسال می‌کند تا بتوانند مفاهیم برنامه‌نویسی و موضوعات مورد استفاده در فناوری اطلاعات را درک کنند.

در وبسایت خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تماشا کنید: مدیر سازمان «اوج» رئیس صداوسیما می‌شود؟!

انتخابانتخاب10 ساعت قبل
گزارش ویدیویی «انتخاب»؛ محمدرضا زائری از احتمال انتصاب احسان محمدحسنی، مدیر سازمان هنری رسانه‌ای اوج به ریاست سازمان صداوسیما خبر داده است. ماجرا از انتقادات تند وحید جلیلی به صداوسیما آغاز شد و در نهایت شماری از نیروهای نسل جدید اصولگرایان را دو دسته کرده و در مقابل هم قرار داد.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین19 ساعت قبل
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان عنوان کرد: پیام خوزستان - مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان گفت: سرانه‌های ۱۱ دفتر تسهیل‌گری خوزستان نشان می‌دهد در بسیاری از موضوعات و مشکلات، پایین بودن اعتماد اجتماعی و مشارکت اجتماعی و دیگر موارد وجود دارد. مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان گفت: منطقه عین ۲ در بسیاری از حوزه‌ها و سرانه‌ها پایین‌تر از دیگر مناطق اهواز و دیگر شهرهای استان خوزستان است. وی تصریح کرد: دفاتر تسهیل‌گری و توسعه محلی می‌توانند نورافکنی ایجاد کنند تا به صورت ویژه به این مناطق پرداخته شود. در ماه گذشته نیز منزلی برای استقرار دفتر تسهیل‌گری و توسعه محلی یکی از مناطق اهواز خریداری شده تا با حضور در این منطقه اقدام کنیم. وی عنوان کرد: با توجه به اینکه ۵۰ تا ۶۰ درصد جمعیت حاشیه‌نشین خوزستان در اهواز وجود دارد، کار برای فرمانداری اهواز سخت شده است.
مهرمهر15 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، جلسه شورای فرهنگ عمومی استان ظهر یکشنبه به ریاست نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین با حضور استاندار، نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران دستگاههای فرهنگی استان در دفتر امام جمعه قزوین تشکیل شد. سیده حمیده زرآبادی در این نشست گفت: در حوزه فرهنگ باید فعالیتهاباورپذیر و تاثیر گذارباشد در غیر این صورت هزینه‌ها و وقت خود را هدر داده‌ایم. نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این که فردی کنترل خود را از دست داده و خودسوزی می‌کند باید ریشه یابی کنیم و برای رفع آن اقدام کنیم تا شاهد بروز اینگونه حوادث نباشیم و متهم کردن دیگران از موضع گیری در این حادثه منطقی نیست. زرآبادی افزود: تدوین سند فرهنگی می‌تواند یکپارچگی لازم را میان دستگاهها ایجاد کند زیرا شاید خیلی از اقدامات به روز نیست و باورپإیری آن کم شده و در سیکل معیوب مسیر را طی می‌کنیم که جواب نمی‌دهد. وی گفت: بیانیه گام دوم جدا از سند فرهنگی نیست لذا باید یکپارچه انجام شود و همه آمارها و پایش‌ها بر اساس یک آمار دقیق و واقعی باشد تا به نتیجه برسد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز15 ساعت قبل
به گزارش مشرق، پروانه سلحشوری در اعتراض به نشر اکاذیب در صدا و سیما نامه نوشت: نظر به اینکه در گذشته و همینطور در روز‌های اخیر بار‌ها نام و یا اظهارنظر‌های اینجانب از شبکه‌ها و برنامه‌ها مختلف آن سازمان از جمله برنامه «بیست و سی» و اظهار نظر هایی از سوی مهمانان برنامه «پرونده ویژه» از شبکه۳ سیما نظیر نوع عملکرد اینجانب در مجلس شورای اسلامی و نشر اکاذیب به قصد کسب رأی در خصوص مرحوم سحر خدایاری مطرح شده، لذا خواهشمند است مطابق با ماده واحده مصوب مجمع تشخیص مصلحت نظام ترتیبی اتخاذ فرمایید تا به مدت دو برابر زمانی که درباره اینجانب در برنامه‌های آن سازمان نشر اکاذیب شده، فرصت برای تنویر افکار عمومی داشته باشم. بی طرفی آن سازمان در این خصوص و اختصاص وقت برای دفاع از اتهامات منتسب، شائبه هر گونه تخریب سازمان یافته از سوی آن سازمان را از بین خواهد برد. یک فعال رسانه‌ای و مجری تلویزیون در صفحه شخصی خود در توییتر به دعوت خانم سلحشوری در شبکه سه در برنامه «رو در رو» اشاره کرده است.

(ویدیو) «ستایش» مثل بنجامین باتن جوان شده است؟

فراروفرارو16 ساعت قبل
پخش سری سوم سریال ستایش سوژه شبکه‌های اجتماعی شده است. به گزارش خبرآنلاین، این فصل که از فردای فصل دوم آغاز می‌شود و در سیر داستانی در امتداد فصل دوم است، از این جهت سوژه شده که در آن چهره نرگس محمدی هنرپیشه نقش ستایش جوان‌تر از فصل دوم است. حالا به شوخی در شبکه‌های اجتماعی این اتفاق را مقایس می‌کنند با ماجرای بنجامین باتن که هرچه سنش بالا می‌رفت جوانتر می‌شد! البته این اتفاق شاید به دلیل همزمانی ساخت سریال ستایش ۳ با بوی باران باشد و ممکن است محمدی در هر دو سریال همزمان جلوی دوربین می‌رفته و امکان گریم سنگین روی صورتش نبوده است! بر اساس گفته تهیه کننده ستایش چند وقتی این تداخل زمانی میان دو سریال ایجاد شده است.
مهرمهر10 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسین اسماعیلی روز یکشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی استان قزوین که در دفتر امام جمعه قزوین برگزار شد اظهار داشت: توجه به فرهنگ به هویت یک جامعه باید مورد توجه قرار گرفته و از آن حمایت شود تا بتوان مسیر درستی را در جامعه ترسیم کرد. اسماعیلی یادآورشد: در شرایطی که با گستری فضای مجازی مورد تهاجم فرهنگی دشمنان قرار داریم برنامه‌های مدون و تاثیرگذاری را تبیین کنیم تا از آسیب‌های این حوزه کم کنیم. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین یادآورشد: در قزوین با داشتن سابقه فرهنگی و دینی انتظار می‌رود بتوانیمبرنامه‌ها تاثیرگذار و غنی‌تری را عملیاتی کنیم و تاثیرگذار باشیم. اسماعیلی گفت: با دوری از موازی کاری باید از همه ظرفیت‌های استان برای نتیجه بخش شدن کارهای فرهنگی همت کنیم و در این راه حفظ وحدت مسئولان و مردم ضروری است. وی اظهارامیدواری کرد در شورای فرهنگ عمومی استان بتوان با بهره گیری از همه ایده‌ها و پیشنهادات فرهنگی بتوان راهکارهای عملی برای کاهش آسیب‌ها و تقویت هویت فرهنگی اتخاذ کرد.

نظرها

اخبار بیشتر