هیچ نامه‌ای در شورای شهر گناوه بی‌جواب نمی‌ماند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. اجتماعی
هیچ نامه‌ای در شورای شهر گناوه بی‌جواب نمی‌ماند

هیچ نامه‌ای در شورای شهر گناوه بی‌جواب نمی‌ماند

مهرخبرگزاری مهر |
گناوه-رئیس شورای اسلامی شهر گناوه با بیان اینکه هیچ نامه‌ای در شورای شهر گناوه بی‌جواب نمی‌ماند گفت: انتخابات هیئت رئیسه جدید شورای شهر در اولین جلسه شهریور ماه برگزار می شود.

زهرا عربزاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در آخرین جلسه شورای شهر گناوه در دوره کنونی که روز چهارشنبه برگزار شد، ۱۷ میلیارد تومان اعتبار عمرانی به تصویب شورا رسید.

وی افزود: مهمترین مصوبات شورای شهر در این جلسه مناقصه پل ورودی شهر گناوه از اعتبارات داخلی بود.

رئیس شورای اسلامی شهر گناوه تصریح کرد: پیاده روسازی بلوار ورودی شهر از سپاه تا میدان بسیج و بلوار جمهوری اسلامی با اعتبار ۴ میلیارد تومان از دیگر مصوبات بود.

وی گفت: رفیوژ خیابان سعدی، ادامه رفیوژ خیابان جانبازان، زیرسازی محوطه روبروی رستوران شبستان، زیرسازی و آسفالت معابر شهری و اجرای خیابان سپهر از دیگر مصوبات شورای شهر در آخرین جلسه بود.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

عربزاده خاطر نشان کرد: در این جلسه مقرر شد که مناقصه خدمات شهری بصورت عمومی برگزار شود.

وی ادامه داد: در اولین جلسه شورای اسلامی شهر در شهریور ماه انتخابات هیئت رئیسه جدید این شورا برگزار خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر گناوه بیان کرد: تمامی نامه‌های رسیده به شورا رسیدگی شده و نامه مهمی بدون رسیدگی در شورا وجود ندارد.

وی گفت: برای دوره جدید هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر قصد کاندیدا شدن به عنوان رئیس شورا را ندارم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

جوی آرام و پایدار در اکثر نقاط

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خانم معصومه احمدی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ افزود: بر اساس آخرین اطلاعات و نقشه‌های هواشناسی تا سه روز آینده جوی نسبتا آرام و بدون پدیده را پیشرو داریم و تنها در بخش‌هایی از شمال غرب و سواحل غربی دریای خزر، بخش‌هایی از استان گیلان، مازندران، اردبیل و نواحی شمالی آذربایجان غربی و شرقی بارش خفیف و پراکنده اتفاق می‌افتد. وی گفت: در بخش‌های شرقی کشور همچنان پدیده وزش باد و گرد و خاک را داریم و در شمال استان سیستان و بلوچستان منطقه زابل، شرق استان کرمان و نواحی جنوبی استان خراسان جنوبی در برخی ساعات همراه با وزش باد شدید است که می‌تواند منجر به خیزش گرد وخاک و کاهش دید و کیفیت هوا شود. کارشناس سازمان هواشناسی افزود: به لحاظ شرایط دمایی در بیشتر مناطق کشور به خصوص نیمه شمالی روند افزایش نسبی دما را تا پایان هفته پیشرو داریم. خانم احمدی ادامه داد: برای هفته آینده در بخش‌های شمالی کشور بارش‌های خوبی را پیشرو خواهیم داشت و کاهش قابل توجه دما را نیز برای هفته بعد پیش بینی می‌کنیم. وی گفت: امروز آسمان تهران صاف پیش بینی شده و دمای هوا به حدود ۳۰ تا ۳۲ درجه می‌رسد.

چه کنم؛ عشق دندان‌پزشکی‌ام / دانشجوی قلابی که با عنوان نخبه سر از تلویزیون هم درآورد! (+عکس و فیلم)

عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل
چندی پیش بود که با پیگیری حراست دانشگاه شهید بهشتی پرونده‌ای برای رسیدگی به کلانتری ۱۶۳ ولنجک ارجاع شد. وقتی یک روز داشتم از جلوی دانشگاه شهید بهشتی رد می‌شدم، با خودم گفتم به آن‌جا بروم و از دانشجویان رشته دندانپزشکی سوال‌هایی بپرسم. برای همین پرس‎و‌جو کردم و فهمیدم که رشته دندانپزشکی چه زمان‌هایی کلاس دارد و دانشجویان این رشته چه درس‌هایی می‌خوانند. من عاشق رشته دندانپزشکی بودم؛ همیشه دوست داشتم دندانپزشک شوم ولی موفق نشدم که در این رشته قبول شوم. برای همین پرس‎و‌جو کردم و فهمیدم که رشته دندانپزشکی چه زمان‌هایی کلاس دارد و دانشجویان این رشته چه درس‌هایی می‌خوانند.

بیشترین بیکارهای ایران چند ساله هستند؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

سامانه سماح

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل

آیا نوید محمدزاده، بهروز وثوقی دوران ماست؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران22 ساعت قبل
چندی پیش «آتیلا پسیانی» در برنامه‌ای تلویزیونی، «نوید محمدزاده» را جایگزین مناسبی برای «بهروز وثوقی» در سینمای امروز ایران دانست. چقدر مقایسه این دو بازیگر درست است؟ شمایلی که این دو در سینما ساخته‌اند، بسیار متفاوت از هم است، پس چرا «نوید محمدزاده»، برخی‌ را یاد «بهروز وثوقی» انداخته. «نوید محمدزاده» شاید در ایفای نقش قشر فقیر جامعه به «بهروز وثوقی» شبیه باشد، اما قهرمان نیست؛ قهرمانی که بتواند الگو و رویای مخاطبان سینما باشد. او در این فیلم همچون «قیصر» که آغاز شهرت «بهروز وثوقی» بود، گرفتار مصیبتی شد که جامعه بر او تحمیل کرد. هرچه هست، او به «قهرمان» تبدیل نشده؛ یعنی همان چیزی که «بهروز وثوقی» را تا امروز در ذهن مخاطبان ماندگار کرده است.

جلسه شورای شهر تهران

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ واکنش‌ها به حذف کلمه «شهید» از برخی کوچه‌های پایتخت همچنان ادامه دارد، دیروز جمالی نژاد معاون وزیر کشور در امور عمرانی و توسعه شهری و روستایی از برخورد شدید و پیگیری موضوع سخن گفت و امروز نائب رئیس شورای شهر در ابتدای جلسه شورا گفت که با جدیت این مسئله را دنبال خواهیم کرد.

نظرها

اخبار بیشتر