فیلم / بازگشت لیونل مسی به تمرینات بارسلونا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. ورزشی

فیلم / بازگشت لیونل مسی به تمرینات بارسلونا

ایلناخبرگزاری ایلنا |
کاپیتان بارسلونا با سپری کردن دوران مصدومیت به تمرینات گروهی آبی اناری پوشان ملحق شد.

فیلم / بازگشت لیونل مسی به تمرینات بارسلونا - 2

حجم ویدئو: ۵٫۹۲M | زمان ویدئو: ۰۰:۰۰:۴۴دانلود فایل ویدئویی

خبری: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اشتباه کردی، توجیه نکن!

عصر ایرانعصر ایران18 ساعت قبل
کسانی که قبول نمی‌کنند اشتباه کرده‌اند، قابل اعتماد نیستند و نمی‌شود به آنها به عنوان یک دوست، همکار و یا حتی رییس جمهور اعتماد کرد. این اشتباه برای گزارشگر تازه کار فوتبال هم یک گاف بزرگ است چه برسد به سرهنگ علیفر با این سابقه وتجربه. او قبول نمی‌کند اشتباه کرده است و تقصیر را به گردن سایت خارجی می‌اندازد. شاید اگر علیفر قبول می‌کرد، اشتباه کرده و سعی در جبران آن می‌کرد، شاهد این همه هجمه علیه خود نبود. اشتباه کردن خوب نیست اما پذیرش اشتباه یک ویژگی مهم اخلاقی در یک انسان است.
ورزش۳ورزش۳23 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، اگر بگوییم علیرض فغانی شناخته شده‌ترین چهره فوتبال ایران در دنیا به شمار می‌رود، گزافه گویی نکرده‌ایم. با لیگ ایران قضاوتش را شروع کرد و حالا به نظر نمی‌رسد، پایانش هم با فوتبال ایران باشد. تا به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و اوج درخشش فغانی برسیم، او در نیمه نهایی جام کنفدراسیون‌ها هم قضاوت کرد. در واقع روزهای بعد از جام جهانی زیاد برای فغانی خوب پیش نرفتند. من هم دوست ندارم، قیافه خیلی از آدم‌ها در فوتبال ایران را ببینم.

آخرین صحبت‌های علیرضا فغانی قبل ترک ایران

الفالف14 ساعت قبل
آخرین صحبت‌های علیرضا فغانی قبل ترک ایرانگروه ویدئو الف، ۲۴ شهریور ۱۳۹۸، ۱۴:۱۹ ۳۹۸۰۶۲۴۱۳۴۰ نظر، ۱ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشارعلیرضا فغانی داور بین المللی کشورمان بامداد ۲۴ شهریور ماه ایران را به مقصد استرالیا ترک کرد. او تصمیم دارد در لیگ استرالیا قضاوت کند و در بازی‌های بین المللی نماینده کشورمان باشد. در این فیلم آخرین حرف‌های او را در خاک ایران می‌بینید.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
در صورتی که پنج سال پیش با این پول می‌توانستیم آپارتمان بخریم. پول را نگرفته مالیات آن را داده‌ایم، نزدیک ۳۰-۲۰ میلیون هم به کمیته تعیین وضعیت داده‌ایم. من مالیات پول چهار سال پیشم را داده‌ام در صورتی که با این پول مالیات می‌توانستم یک ماشین بخرم اما الان یک دوچرخه هم نمی‌توانم بخرم. پولمان را از فدراسیون فوتبال نمی‌توانیم بگیریم و جالب این است که فدراسیون هم می‌گوید به بیرون شکایت نکنید. پس به کجا شکایت کنیم شکایت را به خدا ببریم؟ حالا اگر یک مربی یا یک بازیکن را جریمه کنند شبانه به خانه‌اش می‌روند و به او دستبند می‌زنند و می‌گویند بیا و سه میلیون پول جریمه‌ات را بده.

گلزنی پسر زیدان روی پاس مهرداد محمدی

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین15 ساعت قبل

سرهنگ علیفر و گاف جدید از نوع ویکی‌پدیا

مهرمهر1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر