حذف برادران عالمیان از جدول دو نفره تور جهانی چک
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. ورزشی
حذف برادران عالمیان از جدول دو نفره تور جهانی چک

حذف برادران عالمیان از جدول دو نفره تور جهانی چک

ایسناخبرگزاری ایسنا |
برادران عالمیان از صعود به جدول اصلی دو نفره تور جهانی تنیس روی میز چک بازماندند.

به گزارش ایسنا، جدول مقدماتی دو نفره تور جهانی تنیس روی میز چک برگزار شد و تیم برادران عالمیان از صعود به جدول اصلی باز ماند.

تیم برادران عالمیان در بازی اول پیروز شد اما بازی دوم را واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

*نتایج جدول مقدماتی به شرح زیر است:

دور اول

تیم نیما و نوشاد عالمیان ۳- تیم مشترک آرژانتین و اکوادور صفر

دور دوم

تیم نوشاد و نیما عالمیان صفر- تیم فرانسه ۳

در وبسایت خبری بخوانید: آخرین اخبار ورزشی ایرانی و خارجی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ اشک‌های رونالدو به یاد پدر

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز21 ساعت قبل

ویدیو؛ سوپر گل نیمار به استراسبورگ از زوایای مختلف (۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری17 ساعت قبل
ایسناایسنا1 روز قبل
‌به گزارش ایسنا-‌ این رکورد زنی با حضور مسئولان ورزشی استان و جمعی از ورزشکاران، در ورزشگاه ۱۵ هزارنفری یاسوج‌ برگزار شد. همچنین انجمن ثبت رکوردهای ورزشی دانشگاههای کشور را از سال گذشته در دانشگاه پیام نور راه اندازی کرده‌ایم. رییس سازمان جهانی ثبت رکوردهای ورزشی جهان (ایمارو) خاطرنشان کرد: ‌ثبت رکوردهای کشور، آسیا و جهان رکوردهای ایرانی‌ها را رایگان انجام می‌دهیم و در دانشگاههای کشور در حال گسترش ثبت رکورد هستیم. قلی زاده تصریح کرد: ایمارو تلاش دارد که از ورزشکاران و استعدادهای ایرانی حمایت کند تا بتوانیم ایران را پایگاه ثبت رکورد جهان کنیم و به این وسیله ارزآوری داشته باشیم. وی ادامه داد: ناصر احمدی توانست یک رکورد کشوری را در انجمن رکورد دانشگاه پیام نور کشور و همچنین ‌رکورد جهانی سازمان جهانی ثبت رکوردهای ورزشی جهان را به ثبت برساند.

حمله هواداران نفت به اتوبوس استقلال + ویدئو

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
حمله هواداران نفت به اتوبوس استقلال + ویدئوتیم استقلال که دیشب در سومین بازی خود مقابل تیم نفت مسجد سلیمان دومین تساوی خود را به دست آورد، هنگام خروج از ورزشگاه با اتوبوس، توسط عده‌ای از تماشگران مورد حمله قرار گرفت.
ایسناایسنا15 ساعت قبل
تیم ملی تنیس روی میز ایران از رسیدن به مرحله نیمه نهایی قهرمانی آسیا بازماند. به گزارش ایسنا، مرحله یک چهارم نهایی مسابقات تنیس روی میز قهرمانی آسیا برگزار شد و تیم ایران از رسیدن به مرحله نیمه نهایی بازماند. تیم مردان ایران با ترکیب نوشاد و نیما عالمیان، امیر حسین هدایی و امین احمدیان به مصاف چین تایپه رفت که بازی را با نتیجه ۳ بر ۱ واگذار کرد. در این دیدار نوشاد عالمیان یک بازی را برد و یک بازی را واگذار کرد. مسابقات قهرمانی آسیا در اندونزی در حال برگزاری است و پینگ پنگ بازان ایران باید خود را برای رقابت‌های بخش انفرادی و دو نفره آماده کنند.

نظرها

اخبار بیشتر