‌کادرپروری و شهروندپروری از اولویت‌های «حاما» است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. فرهنگ
‌کادرپروری و شهروندپروری از اولویت‌های «حاما» است

‌کادرپروری و شهروندپروری از اولویت‌های «حاما» است

ایسناخبرگزاری ایسنا |
دبیر کل حزب اراده ملت ایران گفت که کادر پروری و شهروند پروری از اولویت‌های حزب حاما است.

به گزارش ایسنا، احمد حکیمی‌پور در مراسم افتتاحیه اولین نشست کمیته دانشجویی حزب اراده ملت ایران (حاما) که در محل خانه احزاب برگزار شد، خاطرنشان کرد: احساس می‌کنم که استان خراسام رضوی یکی از مسیرهای تکثیر پربار حزب در ایران خواهد بود، امیدوارم که این روند ادامه پیدا کند و دوستان با همین خلاقیت، نوآوری و پشتکاری که دارند کار را ادامه دهند.

وی افزود: این حزب یک حزب تمرکز گرا و مرکزگرا نیست، دارای ستون‌هایی است که قطر و ارتفاع ستون‌ها به میزان تاثیرات آن در دوام حزب برمی‌گردد.

دبیر کل حزب اراده ملت ایران در خصوص شعبه حزب حاما در مشهد، تصریح کرد: خوشبختانه شعبات درجه یک ما که روز به روز بیشتر می‌شود، پایه‌های حزب را در کشور مستحکم می‌کند. تلاشمان این است که به نامی که این حزب دارد نزدیک‌تر شویم واین کار با فعالیت افراد در شعب امکان پذیر است.

حکیمی پور افزود: خراسان یکی از قطب نماهای اصلی سیاست و قدرت در تاریخ ایران است و از قدیم تا کنون این‌گونه بوده، به خاطر شرایط ویژه‌ای که مشهد در این سرزمین کهن داشته در همه جریانات ریشه دار کشور حضور داشته است.

وی در مورد تاسیس حزب و برنامه‌های آن خاطرنشان کرد: حزب اراده ملت ایران در حال حاضر در برنامه‌ای ۱۰ ساله در حال پیشروی است که این برنامه ۱۰ ساله از کنگره چهارم کلید خورد.

دبیر کل حزب اراده ملت ایران در خصوص مشکلات پیش رو حزب پس از سال۸۷ گفت: برنامه‌های ما به خاطر اتفاقات سال ۸۸ در آن وقفه ایجاد شد و گروه‌ها و احزاب مختلف مخصوصا اصلاح طلبان دچار مشکل شدند و خانه احزاب بسته شد. پس از یک سال و نیم تلاش توانستیم از وزارت کشور مجوز دریافت و کنگره سال ۹۱ را برگزار کنیم.

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار فرهنگی و هنری | پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

حکیمی پور تاکید کرد: در بخش انسجامی و انضباط تشکیلاتی به خوبی جلو رفتیم، اما در بحث تربیت نیرو، کادرسازی و آموزش نیروهای ورزیده یعنی ارتقاع آموزش‌های تئوریک هم به لحاظ تشکیلاتی و هم حزبی، مقداری عقب هستیم، در نتیجه در این چند سال باقی مانده تاکید بنده بر آموزش است.

وی با بیان اینکه «یکی از شعباتی که مساله آموزش را جدی گرفته، مشهد است»، افزود: حزب اگر نتواند نیرو پرورش دهد و برای آن چیزی که به آن معتقد است حرکت کند، وقت خود و مردم را تلف کرده است. برای انسجام تئوریک و انضباط تشکیلاتی نیرو لازم است تا بتوانیم شروع به حرکت کنیم. نخستین اقدام حزب، کادر پروری و شهروند پروری است. تا ما نتوانیم نیرو ورزیده که عمل سیاسی را درک کند و درست انجام دهد و یک مکانیزم هماهنگ را شکل دهد تشکیل دهیم، همانند حزب‌های دیگری که فقط نام آنها باقی مانده است می‌شویم.

دبیر کل حزب اراده ملت ایران افزود: ما باید جزو اولین حزب‌هایی باشیم که وقتی فضا برایشان فراهم شد، بتوانند حرفی برای گفتن داشته باشند. اکنون هیچ حزب اصلاح طلبی به فکر تقویت کادر و آموزش نیست.

حکیمی پور در ادامه تاکید کرد: تاکید من بر این مسئله است که دوستان هم در شعب و هم در همه سطوح حزب، بحث آموزش مستمر را جدی بگیرند. بخش عمده کار ما عملی و بخشی دیگر یادآوری و تذکر است، ما بایستی حزبی باشیم که باری از دوش مردم برداریم نه اینکه باری باشیم بر دوش مردم. خودمان را به لحاظ شخصیتی، آمورشی و حزبی آماده کنیم که شانه‌ها و پاهایمان طاقت کشیدن بار این ملت را در حد خودمان داشته باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

برنابرنا8 ساعت قبل
وزیر امورخارجه بامداد امروز تهران را به مقصد نیویورک ترک کرد. به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، محمد جواد ظریف به منظور شرکت در هفتاد و چهارمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد عازم نیویورک شد.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
حال این مسئله مطرح می‌شود که شیرین کردن آب دریا‌ها چه مزایایی دارد که با وجود هزینه‌های گزاف و سنگین در کشور‌های حاشیه خلیج فارس باز هم مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ شیرین سازی به معنای استخراج آب شیرین از آب دریا و آب‌های لب‌شور است. معایب شیرین سازی آب دریا چیست؟ از مزایای شیرین کردنآب دریا‌ها می‌توان به تامین نیاز انسان به آب، نامتناهی بودن آب شور دریا‌ها اشاره کرد؛ هم چنین شیرین کردن آب دریا‌ها با وجود هزینه‌های زیاد موجب حفظ آب شیرین در کره زمین می‌شود که این موضوع بسیار حائز اهمیت است. هم چنین شورابه ناشی از تصفیه آب دریا سبب بروز مشکلات زیست‌محیطی می‌شود؛ برای تصفیه آب شور باید آب شیرین از نمک و مواد معدنی جدا شود و این فرآیند موجب تولید شورابه می‌شود. اکبری در پایان بیان کرد: ۷۵ درصد آب کشور از طریق آب‌های زیرزمینی تامین می‌شوند و این آب زیر زمینی روبه کاهش است. با بررسی جوانب مختلف و نقاط قوت و ضعف تجهیزات تصفیه آب صنعتی مانند دستگاه‌های آب شیرین کن می‌توانیم به این نتیجه برسیم که درنهایت تصفیه آب دریا می‌تواند به سود ما باشد یا نه، ولی به نظر می‌رسد با وجود مشکلات ذکر شده و کمبود آب شیرین بر روی کره زمین بهترین راه حل شیرین کردن آب دریاهاست؛ همه ما برای ادامه حیات به آب سالم و بهداشتی نیاز داریم و آب شیرین کن‌ها می‌توانند چنین آبی را برای ما تولید کنند.

ساخت قطعات تحریمی در ایران

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ یکی از شرکتهای مستقر در برج فناوری دانشگاه امیر کبیر از سال ۹۳ بر روی طراحی قطعات و تجهیزات مکانیکی پمپهای خاص و ابزار دقیق متمرکز شده است.

مذاکره | فشار حداکثری

همشهریهمشهری17 ساعت قبل

از رسوایی تا فرافکنی

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
بلافاصله سخنگوی ارتش یمن اعلام کرد که چگونه تاسیسات نفتی عربستان را با پهپاد هدف حمله قرار دادند. به نظر می‌رسد ابعاد رسوایی نظامی سعودی‌ها و آمریکایی‌ها و شوک اقتصادی و جهانی این حملات فراتر از مطالبی است که گفته می‌شود. با درنظر گرفتن رسوایی شکست سعودی‌ها و حامیان آمریکایی و اروپایی آنان در یمن و در مقابل یک گروه مردمی به نام انصارالله که کمترین تجهیزات نظامی را دارد، می‌توان دلیل فرافکنی اخیر آمریکایی‌ها را دریافت. اما در جلسه هیئت دولت، رئیس جمهور به سعودی‌ها و آمریکایی‌ها، علت اصلی اتفاقات اخیر را یادآور شد و البته یک هشدار نیز به آنان داد. هشدار رئیس جمهور در متن یادداشت دبیر شورای امنیت ملی هم دیده می‌شد، اما با ادبیاتی دیگر.

رادیو نابینایان

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
اعتلای فرهنگ و هنر با تلاش کم بینایان و نابینایان؛ رادیو نابینایانامید، تلاش و پشتکار عزیزان کم بینا و نابینا در جهت اعتلای فرهنگ و هنر زیباترین اتفاقی است که در سوینا رقم می‌خورد

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

تا زمانیکه با آمریکا مذاکره نکنیم، معیشت مردم درست نمی‌شود! / اگر دولت قبل بر سرکار بود، الان دلار بالای ۲۰ هزارتومان بود!

مشرق‌نیوز2 روز قبل

آلمان: ارز موازی یورو را قبول نخواهیم کرد

ایسنا1 روز قبل

خراب شدن دو رکورد رئال در شب فاجعه آمیز پاریس

ورزش۳1 روز قبل

دستگیری ۳۲ متهم بااجرای طرح‌های انتظامی طی ۲ روز گذشته در اسدآباد

مهر1 روز قبل

نیویورک تایمز: جلسه امنیت ملی آمریکا درباره ایران با حضور مقامات پنتاگون تشکیل شد / توضیح درباره فهرستی از هدف‌های بالقوه در صورت دستور ترامپ برای «مقابله‌به‌مثل نظامی» علیه ایران

انتخاب1 ساعت قبل

گردش ستایش و همسرش در ترکیه+عکس

پارس نیوز3 ساعت قبل

خانه موزه سیمین و جلال

میزان‌آنلاین2 ساعت قبل

تجاوز پسرخاله متاهل به بهاره ۱۹ ساله

خبر فوری9 ساعت قبل

آمریکا: در صورت ادامه حملات طالبان مذاکرات صلح ادامه نمی‌یابد

مهر1 روز قبل

میل جنسی زنان بیشتر است یا مردان؟

خبر فوری1 روز قبل

پربحث‌ترین خبرها


اسدالله عسگراولادی دعوت حق را لبیک گفت

6 روز قبلفارس4

فیلم | توضیح سخنگوی قوه قضائیه درباره چادر مشکی «شبنم نعمت‌زاده»

2 روز قبلخبرآنلاین3

مداح معروف: برای یک روضه هزار میلیارد هم بگیرم، باز ارزان فروخته‌ام

5 روز قبلعصر ایران2

درمان سرماخوردگی با متوقف کردن فعالیت یک پروتئین

3 روز قبلسلامت نیوز1

رهبر معظم انقلاب: همه مسئولان یک‌صدا معتقدند با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد/ تنها راه علاج مشکلات کشور تکیه به مردم و جوانان و جدی گرفتن ظرفیت‌های داخلی است

3 روز قبلاقتصاد آنلاین1

جزئیات علت حادثه‌ی مرگبار در آزادی

3 روز قبلنود1

حمله جنگنده‌های رژیم سعودی به مناطق مسکونی یمن

3 روز قبلموج1

گریم عجیب نرگس محمدی در ستایش ۳+فیلم و عکس

4 روز قبلآفتاب‌نیوز1

اسدالله عسگراولادی | سلطان زیره و پسته در سفر آخر

4 روز قبلهمشهری1

صحبت‌های پگاه آهنگرانی درباره سلبریتی زدگی مردم! +فیلم

4 روز قبلرکنا1