ژاپن اقدام کره جنوبی را محکوم کرد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

ژاپن اقدام کره جنوبی را محکوم کرد

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری فرانسه؛ ژاپن به اقدام کره جنوبی در لغو توافق تبادل اطلاعات نظامی با این کشور به شدت انتقاد کرد.

در خبری بخوانید: تازه ترین اخبار سیاسی ایران و جهان از سراسر وب

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ جزئیات عملیات خارق‌العاده یمن علیه آل‌سعود

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

یک جو غیرتی که در وجود رضاخان نبود!

مهرمهر1 روز قبل
‌۲۵ شهریور ۱۳۲۰، سالروز تعویض پادشاهی در حکومت پهلوی توسط انگلیسی‌ها بود. رهبر انقلاب در این باره فرمودند: انقلاب آمد کشور را از زیر پای این انسانهای حقیر و پست و ظالم بیرون کشید.

فیلم/ بیانات منتشر نشده رهبری در پی حذف نام شهدا از معابر

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز13 ساعت قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین17 ساعت قبل
جهانگیری متذکر شد: سردار هادیان‌فر گفتند یک برنامه تهیه شده که ۲ هزار نفر در طول سال کاهش تلفات داشته باشیم. درباره موضوع ایمنی وسیله نقلیه نباید مماشات شود و باید با جدیت از ایمنی وسیله نقلیه اطمینان داشته باشیم. کمترین تردید در دولت برای استمرار طرح تحول سلامت وجود نداردمعاون اول رئیس جمهور با اشاره به طرح تحول سلامت گفت: ما در این دولت مصمم بودیم طرح تحول سلامت که مهمترین بخش ارایه خدمات به مردم است را با حداقل هزینه اجرا کنیم. جهانگیری تصریح کرد: کمترین تردیدی در دولت برای استمرار طرح تحول سلامت وجود ندارد. وی در پایان خاطرنشان کرد: امروز ۹۷ درصد دارو داخل کشور تامین می‌شود و تنها سه درصد از خارج از کشور تامین می‌شود.

این موشک‌ها ۱۸۰۰ تا بوده آقای نتانیاهو نه ۱۰۰ تا!

مهرمهر1 روز قبل
مجری از نتانیاهو می‌پرسد: شما می‌گویید حماس تضعیف شده در حالیکه تعداد زیادی موشک‌ در یک سال و نیم گذشته به سمت اسرائیل شلیک شده است. آیا تعداد این موشک‌ها را می‌دانید؟
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، روز شنبه ۲۳ شهریور جلسه شورای هماهنگی اقتصادی با حضور سران قوا به میزبانی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد. گفته می‌شود در جلسه شورای هماهنگی اقتصادی برخی افراد از جمله رئیس جمهور نسبت به روند دادگاه‌های مفاسد اقتصادی به آیت الله رئیسی انتقاد کردند که با واکنش رئیس قوه قضائیه و اژه‌ای معاون اول مواجه شدند. رئیس جمهور معتقد است که با مفاسد اقتصادی برخورد جناحی شده است. در این جلسه آیت الله رییسی ضمن توضیحاتی در رد این ادعا از دولتمردان و آقای روحانی خواسته است که هر پرونده‌ای که دولت مدعی است با آن برخورد جناحی شده، اعلام نماید تا مورد رسیدگی قرار گرفته و در انتها نتیجه نیز به اطلاع مردم برسد. یک فعال فضای مجازی در توییتر در این باره نوشت:

نظرها

اخبار بیشتر