بیانیه سایپا درباره ادعای افزایش قیمت محصولات این گروه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. اقتصادی

بیانیه سایپا درباره ادعای افزایش قیمت محصولات این گروه

فراروخبرگزاری فرارو |
قیمت محصولات سایپا هیچ‌گونه افزایشی نداشته و یک روال ثابت را دنبال می‌کند / صاحب نظران در اظهارات خود دقت بیشتری داشته باشند.
بیانیه سایپا درباره ادعای افزایش قیمت محصولات این گروه - 0

گروه خودروسازی سایپا با صدور بیانیه‌ای اظهارات داوود میرخانی رشتی مدیرعامل اسبق ایران خودرو، مبنی بر افزایش قیمت محصولات سایپا در دو هفته گذشته را تکذیب کرد.

به گزارش سایپانیوز، در بیانیه گروه خودروسازی سایپا آمده است:

پیرو انعکاس بخشی از اظهارات جناب آقای داود میرخانی رشتی در رسانه‌ها در خصوص افزایش قیمت محصولات سایپا در دو هفته پیش و دخالت وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت جهت بازگرداندن قیمت‌ها به روال قبل، به اطلاع می‌رساند گروه خودروسازی سایپا قیمت هیچ‌‌یک از محصولات خود را در ماه‌های گذشته افزایش نداده و با یک ثبات قیمتی و روال ثابت و مستمر، محصولات خود را از طریق سایت اینترنتی فروش و شبکه نمایندگی‌های مجاز در سراسر کشور عرضه کرده است.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار زنده اقتصاد ایران و جهان

همانگونه که در همه رسانه‌ها اعلام شد و سخنگوی محترم دولت نیز بیان کردند، موضوع افزایش قیمت اعمال شده بر روی محصولات خودرویی در هفته‌های گذشته و برخورد وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت با این امر، مربوط به گروه سایپا نبوده و به سایر خودروسازان باز می‌گردد.

از جناب آقای میرخانی رشتی به‌ عنوان یکی از مدیران و صاحب‌نظران باسابقه صنعت خودرو کشور انتظار می‌رود نسبت به ارائه اطلاعات و اظهارنظر درخصوص این صنعت دقت‌نظر بیشتری معطوف داشته و مراقبت کنند تا خدای ناکرده در فعالیت ‌و حضور رسانه‌ای ایشان، این‌گونه حقی از شخص یا نهادی ضایع نشود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

رهبر معظم انقلاب: نمی‌گویم باب گفت‌وگو و مراوده را ببندید +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 ساعت قبل

اشتباهی که گوشه‌ای از صادرات کشور را فلج کرد

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
کارخانه‌ای که قالب‌های بتنی برج میلاد، مترو و سدهای مختلف را تولید کرده است، خط تولیدش به ضایعات تبدیل شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، کارخانه‌ای که تولیداتش به ده کشور صادر می‌شد و کشورمان را از واردات برخی محصولات صنعتی بی نیاز می‌کرد، شرمنده بیش از هزار کارگری است که از کار بیکار شده‌اند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، روز شنبه ۲۳ شهریور جلسه شورای هماهنگی اقتصادی با حضور سران قوا به میزبانی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد. گفته می‌شود در جلسه شورای هماهنگی اقتصادی برخی افراد از جمله رئیس جمهور نسبت به روند دادگاه‌های مفاسد اقتصادی به آیت الله رئیسی انتقاد کردند که با واکنش رئیس قوه قضائیه و اژه‌ای معاون اول مواجه شدند. رئیس جمهور معتقد است که با مفاسد اقتصادی برخورد جناحی شده است. در این جلسه آیت الله رییسی ضمن توضیحاتی در رد این ادعا از دولتمردان و آقای روحانی خواسته است که هر پرونده‌ای که دولت مدعی است با آن برخورد جناحی شده، اعلام نماید تا مورد رسیدگی قرار گرفته و در انتها نتیجه نیز به اطلاع مردم برسد. یک فعال فضای مجازی در توییتر در این باره نوشت:
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی خراسان رضوی در خصوص روند گرانی‌ها در مشهد گفت: گرانی تنها مخصوص بازار مشهد نیست. حمیدرضا کریم رئیس سازمان تعزیرات حکومتی خراسان رضوی در این خصوص ضمن بیان این نکته که بحث گرانی با گرانفروشی متفاوت است، گفت: یک بخش از گرانی‌ها تحت تأثیر نوسانات بازار و دلار بر ما تحمیل شده است. وی ضمن بیان این نکته که گرانی مختص شهر مشهد نیست، عنوان کرد: آیا مرغ تنها در مشهد گران است؟ به‌واقع این‌گونه نیست، گرانی حاکم بر کل کشور است. کریم با اشاره به‌اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۱۸ هزار پرونده در سازمان تعزیرات حکومتی این استان تشکیل شده است، افزود: این پرونده‌ها در خصوص قاچاق کالا، بهداشت، دارو و درمان و کالا و خدمات است. مشهد بهشتی برای توریست‌هارئیس سازمان تعزیرات حکومتی خراسان رضوی در رابطه با حضور زائران خارجی و احتمال گرانی به‌دلیل حضور آن‌ها در مشهد، بیان کرد: واقعیت این است که اختلافات ارزی و بالا بودن ارزش پول زائران خارجی سبب شده، مشهد به‌ بهشتی برای توریست‌ها تبدیل شود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
بر اساس قوانین مربوط به تملک اموال غیرمنقول اتباع خارجی «تملک هر نوع زمین به هر میزان به نام اشخاص خارجی مجاز نیست». بر این اساس اتباع خارجی (اشخاص حقیقی خارجی) نمی‌توانند به نام خود صاحب زمین در کشور شوند. درنتیجه آمار رسمی برای خرید زمین توسط اعراب وجود ندارد. اتباع عرب علاوه بر ملک اقدام به خرید میوه و دام هم می‌کنند. اکنون مافیای خاصی برای خرید ملک و دیگر محصولات در شمال کشور شکل گرفته است و هر شخصی نمی‌تواند وارد این حوزه شود.

نظرها

اخبار بیشتر