خطیبی: مدیرعامل ماشین سازی برادرم نیست
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ورزش۳
  4. ورزشی
خطیبی: مدیرعامل ماشین سازی برادرم نیست

خطیبی: مدیرعامل ماشین سازی برادرم نیست

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳ |
رسول خطیبی می گوی در 10 روز آینده دو مهاجم به تیمش اضافه می شود و به همین دلیل و نداشتن ابراز نمی تواند در دو بازی پیش رو تهاجمی بازی کند.

به گزارش «ورزش سه»، رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در نشست خبری پیش از بازی با استقلال در هفته نخست لیگ برتر حاضر شد و ضمن آرزوی سلامتی برای جمشید خطیبی و تشکر از هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه که تیم را آماده حضور در مسابقات کرده‌اند، صحبت هایش را آغاز کرد.

او در این باره گفت: آقای جمشیدی متاسفانه هفته قبل دچار مشکل شدند و همه ما را ناراحت کنند. یک تشکر از هیئت مدیره و اقای نصیر زاده دارم که در این مدت که شرایط خیلی سخت بود، کمک حال تیم شدند.

مشروح صحبت‌های خطیبی را در ادامه می‌خوانید.

تیمی جوان و بومی داریم

سوال اول از خطیبی در مورد تقابل با استقلال بود و اینکه آیا این قرعه را مناسب می‌داند یا خیر. همچنین از او در رابطه با این موضوع پرسیده شده که چه زمانی هواداران آذربایجانی می‌توانند تیم آماده ماشین سازی را ببینند. خطیبی پاسخ داد: تیم ما با اهدافی که باشگاه تعیین کرده جلو می‌رود. تیمی جوان و بومی داریم که فکر می‌کنم جوانترین تیم لیگ برتر است. یک تیم تازه تشکیل داده‌ایم. آنهایی که از سال گذشته ماندند تنها ۴ نفر هستند.

بازیکنانی داریم که تجربه لیگ منطقه‌ای هم ندارند

او ادامه داد: اگر توسعه در شهری نباشد؛ من در مورد فوتبال صحبت می‌کنم. اینطور اگر بشود، باید رفت از شهر دیگر بازیکن آورد. متاسفانه در فوتبال تبریز و آذربایجان این اتفاق افتاده است. حالا من دارم سعی می‌کنم که این شرایط را تغییر دهم و مطئن باشید که شرایط تغییر می‌کند. در لیست ۱۸ نفره‌مان از بازیکنان امید هم استفاده کردیم که حتی تجربه لیگ منطقه‌ای را هم ندارند. اگر می‌خواهیم موفق باشیم، باید به تیم‌های پایه خود وقت گذاشته و فرصت دهیم تا بتوانیم از آنها بازیکنان پدیده‌ای را استعدادیابی کنیم تا در شهر آقایی کنند.

به اندازه قله بازیکنانم مقابل استقلال انگیزه دارند

او در مورد بازی استقال گفت: مقابل استقلال بازیکنان تیم ماشین سازی انگیزه‌ای به اندازه قله دارند. انگیزه‌ای که آنها دارند باعث خواهد شد مقابل استقلال بازی منطقی و تماشاگرپسند داشته باشیم. امیدوارم با حمایت همه شاهد موفقیت تیم باشیم تا نتیجه خوبی بگیریم. مطمئنا شما اگر نباشید این بازیکنان پیشرفت نکنند. هواداران بیایند و حمایت کنند.

خطیبی: مدیرعامل ماشین سازی برادرم نیست - 10

بعد از بازی با سپاهان خوب می‌شویم

خطیبی در پاسخ به سوال دوم خبرنگار تبریزی نیز گفت: ۲ بازیکن اصلی مصدوم و محروم هستند. مسیح زاهدی مصدوم است و عزیز معبودی محروم. ما دنبال بازیکنان باکیفیت هستیم. اگر می‌خواهیم بازیکن خارجی بیاوریم باید بتوانند به تیم ما کمک کنند و از سطح تبریز بالاتر باشند. بعد از بازی با سپاهان تیم ما یکی از تیم‌های خوب لیگ خواهد بود.

حتی بازیکن خارجی ما هم جوان است

از خطیبی در مورد رفت و آمد بازیکنان ماشین سازی پرسیده شد و اینکه این شرایط مشکلی ایجاد نمی‌کند. او گفت: ما تابع باشگاه و با نظر هیئت مدیره هستیم. اگر بازیکنانی الان در کنار ما نیستند، بازیکنانی داریم که می‌توانند به تیم کمک کنند. باشگاه متکی به یک بازیکن خاصی نیست. باشگاه اگر متکی به یک بازیکن باشد دیگر باشگاه نیست. بازیکنانی که من دارم، همه بزرگ هستند. شاید از نظر اسمی بزرگ نباشند اما بهترین بازیکنان ایران برای من هستند و شما در طول فصل خواهید دید که اسم آنها در سال‌های بعد بیشتر شنیده می‌شود. ممکن است اسم آنها در روزنامه و سایتی نبوده اما سالهای بعد بیشتر از آنها می‌شنوید. مشکل ما این است چون قرارداد یک ساله نداریم و همه از ۳-۴ سال به بالاست. بازیکن خارجی ما ۲۳ سال دارد و می‌تواند در سالهای آینده به ما کمک کند. ادواردو به خاطر جوانی می‌تواند به بحث توسعه ما کمک کند. به هر حال دو سه نفر به تفاهم نرسیدند و نماندند.

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار ورزشی روز دنیا

مدیرعامل ماشین سازی برادر من نیست

خطیبی در پاسخ به این سوال که خبر بیماری برادرش جمشید خطیبی او را ناراحت کرده و اینکه این موضوع آیا لطمه‌ای به روحیه تیمی می‌زند یا خیر تاکید کرد: اول اینکه آقای خطیبی برادرم نیست ولی مثل برادرم از بیماری او ناراحت شدم. خیلی تلاش کردند در مدتی که بودند و بعد هم آقای نصیرزاده آمدند تا کارها نماند.

هر کس می‌گوید برد نمی‌خواهد دروغ می‌گوید

از رسول خطیبی در بازی پیش فصل (ماشین سازی در بازی پیش فصل با نتیجه ۴ بر صفر برابر استقلال مغلوب شد) پرسیده شد و اینکه در بازی فردا با چه دیدگاهی به زمین می‌رود، بیان کرد: هر کسی بگوید برای برد به زمین نمی‌رود، دروغ است. همیشه روحیه برد داشتم و همیشه برای برد و پیروزی تیمم را به میدان می‌فرستم. ما هم فردا برای برد مقابل استقلال به میدان می‌رویم. بازی دوستانه ما با استقلال با بازی فردا تفاوت دارد. ما تغییرات زیادی داشتیم، استقلال هم تغییرات زیادی داشت اما آنها ۶۰ درصد ترکیب خود را حفظ کردند. این بازی با بازی قبلی خیلی فرق دارد. چند بازیکن تستی در آن بازی داشتیم. مطمئن باشید بازی با کیفیت را فردا شاهد خواهید بود.

ابزار فوتبال هجومی نداریم باید دفاع کنیم

از خطیبی در مورد این موضوع پرسید که طرفدار فوتبال هجومی است یا خیر. او گفت: باید ابتدا بگویم، ما بازیکن میلیاردی نداریم، چون هدف توسعه فوتبال ماشین‌سازی و آذربایجان است. واقعیت این است دوست ندارم تیم من هجومی بازی کند؛ چون ما یک فوروارد داریم و ابزار نداریم. تیمی که می‌خواهد هجومی بازی کند باید خط حمله‌اش قوی باشد. هفته بعد یا ۱۰ روز آینده ۲ فوروارد خارجی مد نظر داریم که جذب کنیم اگر اضافه شوند مطمئن شوید در ۲ بازی آینده فوتبال تهاجمی و تماشاگرپسند را شاهد خواهید بود. در یکی ۲ بازی آینده باید تیم را مدیریت کنیم تا نتایج خوبی بگیریم و حداقل باخت نیاوریم. به بازیکنانم ایمان دارم. شاید استقلال از نظر اسمی بزرگ باشد اما بازیکنان من از تمامی بازیکنان استقلال و اسم استقلال قوی‌تر هستند و فردا در تمرین این را نشان می‌دهند.

هواداران تبریزی صبور باشند

خطیبی در پایان از هواداران خواست صبور باشند و در این باره گفت: دهه ۷۰ تبریز ۳ تیم در لیگ برتر داشتیم، یک بازیکن غیر بومی نداشتیم. تماشاگران صبور باشند، مطمئن باشید ماشین سازی و تراکتورسازی یکی دو سال آینده بین ۱۰ تا ۱۵ بازیکن به فوتبال ایران تقدیم می‌کنند. از هواداران می‌خواهم فردا فارغ از نتیجه در ورزشگاه حضور داشته و تیم را تشویق کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایسناایسنا6 ساعت قبل
هافبک استقلال می‌گوید بدشانسی‌های سه هفته اخیر تیمش باعث شده تا هم‌تیمی‌هایش روحیه خوبی نداشته باشند. به گزارش ایسنا، داریوش شجاعیان هافبک تیم فوتبال استقلال در حاشیه تمرین این تیم اظهار کرد: بازی داربی با بقیه بازی‌ها فرق دارد و ما هم در این سه هفته بدشانس بودیم و امیدواریم عملکرد خوبی داشته باشیم. وی ادامه داد: از لحاظ روحی کمی خراب هستیم اما با بقیه صحبت کردیم تلاش مان را بیشتر کنیم تا در داربی موفق باشیم. اسماعیلی و دیاباته بازیکنا خوبی هستند و نبود آن‌ها تاثیرگذار هستند اما کسانی که جانشین این‌ها خواهند شد باید خودی نشان دهند تا استقلال موفق شود. انتهای پیام

#پسر_فوتبال

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل

کالدرون: در دربی سورپرایزی در کار نیست +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
* تیم هایی که قبل از دربی مشکل دارند در دربی متحدتر هستندخبرنگاری گفت شرایط استقلال خوب نیست و ممکن است آنها استرس داشته باشند که کالدرون گفت: تجربه من می‌گوید تیم هایی که قبل از دربی مشکل دارند با اتحاد بیشتری پا به دربی می‌گذارند و می‌دانند بازی حیاتی است. *زمین تمرین خوبی نداریمسرمربی پرسپولیس در خصوص زمین تمرین فعلی این تیم گفت: ما امکانات خیلی خوبی در ورزشگاه کاظمی داریم ولی در آنجا زمین تمرین خوبی نداریم. *واکنش کالدرون به سورپرایز دربیوی در پاسخ به این سوال که ایا برای دربی سورپرایزی دارد یا خیز گفت: نه! * در بازیسازی از نیمه زمین کمی مشکل داریموی در خصوص عملکرد خط حمله پرسپولیس خیلی خوب کار نکرده است گفت: حق با شما است ولی کیفیت و کار تیمی کار گلزنی را فراهم می‌کند. در بازی قبل ۳۰ دقیقه خوب کار کردند و امیدوارم در دربی این شرایط را ادامه بدهیم.

فیلم | گریه‌های دردناک مادر کودکی که در ورزشگاه آزادی جان باخت

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
اکثرا برای دیدن بارگاه مقدس امام رضا به مشهد یا خراسان سفر کرده‌ایم اما کمتر کسی به خاطر تاریخ یک شهر، آن را به عنوان مقصد سفر انتخاب می‌کند! امروز شما را به بیرجند، شهری در استان خراسان جنوبی با جاذبه‌های تاریخی زیبای می‌بریم. شهری که زیبایی‌های بی‌نظیرش را نباید از دست داد و تا هوا سرد نشده، بهتر است بار سفرتان را به آنجا ببندید‍! در ادامه‌ی مطلب همراه ما باشید، چراکه قصد داریم تا شما را با یکی از زیباترین عمارت‌های تاریخی ایران در این منطقه آشنا کنیم.

پرونده‌سازی یک رسانه علیه وریا غفوری بخاطر «دختر آبی» +فیلم و عکس

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
درگذشت دختر هوادار استقلال که اقدام به خودسوزی کرده بود، بازتاب گسترده‌ای داشته است. بازیکنان استقلال تهران پیش از مصاف با نفت مسجد سلیمان با پیراهنی که روی آن عبارت دختر آبی حک شده بود به زمین رفتند و یاد سحر خدایاری را گرامی داشتند. این مسئله باعث ناراحتی برخی رسانه‌ها اصولگرا شده است. به گزارش آفتاب‌نیوز؛ خبرگزاری فارس با انتشار ویدئویی علیه وریا غفوری، اقدام استقلال در گرامیداشت یاد دختر آبی را غیرقانونی خوانده و خواستار برخورد قضائی با غفوری شده است! تعداد بازدید: ۱۵۹ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیواکنش نایب رئیس فراکسیون امید به اظهارنظرها علیه وریا غفوری

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها


اسدالله عسگراولادی دعوت حق را لبیک گفت

6 روز قبلفارس4

فیلم | توضیح سخنگوی قوه قضائیه درباره چادر مشکی «شبنم نعمت‌زاده»

2 روز قبلخبرآنلاین3

مداح معروف: برای یک روضه هزار میلیارد هم بگیرم، باز ارزان فروخته‌ام

4 روز قبلعصر ایران2

درمان سرماخوردگی با متوقف کردن فعالیت یک پروتئین

2 روز قبلسلامت نیوز1

رهبر معظم انقلاب: همه مسئولان یک‌صدا معتقدند با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد/ تنها راه علاج مشکلات کشور تکیه به مردم و جوانان و جدی گرفتن ظرفیت‌های داخلی است

2 روز قبلاقتصاد آنلاین1

جزئیات علت حادثه‌ی مرگبار در آزادی

2 روز قبلنود1

حمله جنگنده‌های رژیم سعودی به مناطق مسکونی یمن

3 روز قبلموج1

گریم عجیب نرگس محمدی در ستایش ۳+فیلم و عکس

3 روز قبلآفتاب‌نیوز1

اسدالله عسگراولادی | سلطان زیره و پسته در سفر آخر

4 روز قبلهمشهری1

صحبت‌های پگاه آهنگرانی درباره سلبریتی زدگی مردم! +فیلم

4 روز قبلرکنا1