جایزه ۱ میلیون یورویی برای فردی که ثابت کند شهر «بیله فیلد» آلمان وجود خارجی ندارد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب
  4. سرگرمی

جایزه ۱ میلیون یورویی برای فردی که ثابت کند شهر «بیله فیلد» آلمان وجود خارجی ندارد

انتخابخبرگزاری انتخاب |
همه چیز از روزی شروع شد که یک شوخی طنز آمیز یا به عبارتی دقیق تر یک تئوری توطئه مدعی شد که شهری به نام بیله فیلد وجود خارجی ندارد. این ادعای طنز آمیز اکنون پس از مدتها تبدیل به یک ایده برای تعیین جایزه از سوی مقامات شهر شده است.
جایزه ۱ میلیون یورویی برای فردی که ثابت کند شهر «بیله فیلد» آلمان وجود خارجی ندارد - 0

همه چیز از روزی شروع شد که یک شوخی طنز آمیز یا به عبارتی دقیق‌تر یک تئوری توطئه مدعی شد که شهری به نام بیله فیلد وجود خارجی ندارد. این ادعای طنز آمیز اکنون پس از مدتها تبدیل به یک ایده برای تعیین جایزه از سوی مقامات شهر شده است.

به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، شهرداری بیله فیلد اعلام کرده که به هر فردی که بتواند اثبات کند شهر بیله فیلد وجود خارجی ندارد و تنها یک شهر روی نقشه است، جایزه‌ای قابل توجه اهدا خواهد کرد.

این یک نوع شوخی یا یک نوع آزمون فلسفی استدلالی نیست. این یک پیشنهاد واقعی است. جالب است بدانید بیله فیلد هجدهمین شهر بزرگ کشورآلمان با جمعیت ۳۴۰ هزار نفر است، این شهر یک تیم فوتبال دارد که در بوندس لیگا بازی می‌کند. اما از سال ۲۰۰۹ به سوژه برخی رسانه‌ها تبدیل شده که مدعی هستند این شهر اصلا وجود خارجی ندارد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار و سرگرمی روز

جایزه ۱ میلیون یورویی برای فردی که ثابت کند شهر «بیله فیلد» آلمان وجود خارجی ندارد - 6

البته گفته می‌شود این توطئه از سال ۱۹۹۳ آغاز شده است، یعنی هنگامی که دانشجوی علوم کامپیوتر در دانشگاه آچیم هلد با شخصی از این شهر دیدار کرد و گفت که در عمل «هیچ چیز در آنجا (بیله فیلد) نیست» است. این داستان به صورت آنلاین و به سرعت به اشتراک گذاشته شد. تا جایی که در سال ۲۰۱۲، صدراعظم آلمان آنگلا مرکل حتی در سخنرانی خود به این موضوع اشاره کرد.

مانند اکثر تئوری‌های توطئه، منکران بیله فیلد گمان می‌کنند که این شهر حاصل یک فریبکاری بزرگ است که توسط موساد اسرائیل، سیا و بیگانگان ساخته شده است. اکنون شهرداری بیله فیلد همه منکران شهر را دعوت کرده که اگر شاهدی بر مدعای غیرواقعی بودن این شهر دارند ادعای خود را اثبات کنند. این افراد تا چهارم سپتامبر زمان دارند که ادعای خود را ثابت کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز23 ساعت قبل
رکنارکنا17 ساعت قبل
کاوه سماک باشی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که پیشتر در سریال میکائیل در کنار کامبیز دیرباز و کامران تفتی به ایفای نقش پرداخته بود با ورزشهای سنگین توانست چهل کیلوگرم از وزن خود را کم کند و در خصوص کاهش وزنش توضیحاتی ارائه داد. کاوه سماک باشی با انتشار تصویری از خودش بعد از کاهش وزن نوشت: قابل توجه خیلی از شما رفقا که به من انتقاد میکنید که چرا چهل کیلوگرم وزن کم کردم. فارغ از تمام نظراتی که دارید که به عقیده هر شخص صحیح‌ترین نظر رو خود اون شخص داره. من این چهل کیلوگرم کاهش وزن رو با ورزشهای سخت و طاقت فرسا به دست آوردم و با ساعتها ورزش Sport ورزش ورزش …برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
رکنارکنا2 روز قبل
به گزارش رکنا، سید محمد حسینی وزیر اسبق ارشاد در صفحه شخصی خود در توییتر به توهین بازیگر زن هتاک به ساحت مقدس امام حسین (ع) واکنش نشان داد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نظرها

اخبار بیشتر