۴۰ هزار تومان؛ افزایش قیمت طلا در مرداد ماه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی

در ادامه بخوانید

ضرورت خرید الحاقیه بیمه بدنه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مدیرعامل بیمه آسیا در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با اشاره به اینکه در یک سال گذشته، ​ قیمت خودرو‌های داخلی و خارجی افزایش یافته است گفت: ​ دارندگان بیمه بدنه خودرو باید با مراجعه به شرکت‌های بیمه در خصوص تجدید ارزیابی سرمایه خود با خرید الحاقیه بیمه اقدام کنند تا در زمان بروز خسارت دچار مشکل نشوند. آقای مسعود بادین افزود: خرید این الحاقیه بیمه بدنه بویژه برای خودرو‌های صفر کیلومتر که بصورت لیزینگ خریداری و بیمه نامه آن‌ها چند ساله صادر شده، ​ ضروری است. وی گفت: بر اساس ماده ۱۰ قانون بیمه، شرکت بیمه به تناسب مبلغ بیمه‌شده خودرو، خسارت‌ها را جبران خواهد کرد بنابراین در صورتیکه خودرویی با قیمت گذشته بیمه شده باشد، در زمان بروز خسارت به همان نسبت، خسارت خود را دریافت خواهد کرد و نه به قیمت روز خودرو. آقای بادین اضافه کرد: شرکت‌های بیمه معمولا با ارسال پیامک برای مالک خودرو در این خصوص اطلاع رسانی می‌کنند، اما ممکن است خودروی مورد نظر به شخص دیگری فروخته شده باشد بنابر این مالک خودرو باید با پرداخت حق بیمه اضافی و دریافت الحاقیه پوشش بیمه‌ای خود را افزایش دهد تا بتواند از پوشش بیمه بدنه بطور کامل بهره‌مند شود.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز18 ساعت قبل
رئیس سازمان مالیاتی رقم مالیاتی پزشکان غیردولتی را حدود یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان دانست و افزود: حدود ۲۰۰ میلیارد تومان از این رقم پرداخت می‌شود و باقی مانده را می‌توان فرار مالیاتی محسوب کرد. به رغم پایان یافتن مهلت پزشکان برای نصب کارتخوان‌ها، رئیس سازمان مالیاتی از پیوستن تنها ۲۰ درصدی این قشر خبر داد و میزان فرار مالیاتی پزشکان غیردولتی را هزار میلیارد تومان اعلام کرد. به گزارش خبرگزاری‌های فارس و تسنیم، امیدعلی پارسا رئیس سازمان مالیاتی و فرید موسوی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت وگوی ویژه خبری به بررسی طرح جدید مالیاتی برای نصب کارتخوان توسط اصناف پرداختند. وی، رقم مالیاتی پزشکان غیردولتی را حدود یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان دانست و افزود: حدود ۲۰۰ میلیارد تومان از این رقم پرداخت می‌شود و باقی مانده را می‌توان فرار مالیاتی محسوب کرد. وی در خصوص پزشکان مثال زد: درخصوص پزشکان، ۶۰ درصد درآمد را هزینه و بقیه را سود می‌دانیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، روز شنبه ۲۳ شهریور جلسه شورای هماهنگی اقتصادی با حضور سران قوا به میزبانی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد. گفته می‌شود در جلسه شورای هماهنگی اقتصادی برخی افراد از جمله رئیس جمهور نسبت به روند دادگاه‌های مفاسد اقتصادی به آیت الله رئیسی انتقاد کردند که با واکنش رئیس قوه قضائیه و اژه‌ای معاون اول مواجه شدند. رئیس جمهور معتقد است که با مفاسد اقتصادی برخورد جناحی شده است. در این جلسه آیت الله رییسی ضمن توضیحاتی در رد این ادعا از دولتمردان و آقای روحانی خواسته است که هر پرونده‌ای که دولت مدعی است با آن برخورد جناحی شده، اعلام نماید تا مورد رسیدگی قرار گرفته و در انتها نتیجه نیز به اطلاع مردم برسد. یک فعال فضای مجازی در توییتر در این باره نوشت:

اشتباهی که گوشه‌ای از صادرات کشور را فلج کرد

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
کارخانه‌ای که قالب‌های بتنی برج میلاد، مترو و سدهای مختلف را تولید کرده است، خط تولیدش به ضایعات تبدیل شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، کارخانه‌ای که تولیداتش به ده کشور صادر می‌شد و کشورمان را از واردات برخی محصولات صنعتی بی نیاز می‌کرد، شرمنده بیش از هزار کارگری است که از کار بیکار شده‌اند.

رهبر معظم انقلاب: نمی‌گویم باب گفت‌وگو و مراوده را ببندید +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 ساعت قبل
خبر فوریخبر فوری1 ساعت قبل
شیرینی‌سازان مشهدی وضعیت شکر این ماده اولیه تولید محصولاتشان را در بازار شیرین نمی‌دانند زیرا از تحویل نشدن حواله مرداد ماه شکر از سوی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران و کمبود آن در بازار ناخرسند هستند. عدم تحویل بقیه حواله شکر مرداد ماه باعث ایجاد مشکلاتی برای شیرینی سازان و شیرینی فروشان در مشهد شده است. نوری افزود: اتحادیه شیرینی سازان مشهد باید طی ۴۸ ساعت حواله شکر خود را از انبار خارج کند اما این اتحادیه این کار را انجام نداده و کاهلی در خروج حواله شکر از انبار باعث این مشکل شده است. وی اظهار داشت: با این حال مشکل اتحادیه شیرینی سازان مشهد برای دریافت باقی حواله شکر در حال پیگیری است. وی گفت: هم اکنون هیچ کمبودی از نظر شکر در بازار مشهد وجود ندارد اما قیمت آن افزایش یافته و اداره کل غله نیز در حال توزیع سهمیه شکر طرح نذورات محرم و صفر در بازار استان است.

نظرها

اخبار بیشتر