در چهارمین روز جشنواره کودک چه فیلم‌هایی را تماشا می‌کنید؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. سینماپرس
  4. فرهنگ
در چهارمین روز جشنواره کودک چه فیلم‌هایی را تماشا می‌کنید؟

در چهارمین روز جشنواره کودک چه فیلم‌هایی را تماشا می‌کنید؟

سینماپرسخبرگزاری سینماپرس |
سینماپرس: چهارمین روز از جشنواره سی و دوم با نمایش فیلم های متنوع و شاخص در سینماها سپری می شود که از آن جمله می توان به پویانمایی «جوانمردان» اثر علی احمدی اشاره کرد.

به گزارش سینماپرس و به نقل از ستاد اطلاع رسانی سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، با افتتاح جشنواره سی و دوم برنامه نمایش فیلم‌ها در سینماها نیز از ۲۹ مرداد آغاز شده است.

پردیس سینمایی ساحل (سالن نصف جهان و زنده رود)، پردیس سینمایی چهار باغ (سالن نقش جهان، سالن چهل ستون، سالن چهار سوق)، سینما بهمن، اصفهان سیتی سنتر (سالن ۱، سالن ۲، سالن ۴) و پردیس هنر؛ سینماهای جشنواره امسال هستند که میزبان علاقه‌مندان برای تماشای فیلم‌ها هستند. در ادامه برنامه اکران سینماها را در چهارمین روز جشنواره می‌خوانید.

پردیس سینمایی ساحل

امروز در سالن نصف جهان پردیس سینمایی ساحل، اکران فیلم‌ها از ساعت ۱۶ با نمایش فیلم کوتاه «پسر دریا» به کارگردانی عباس جلالی یکتا آغاز می‌شود. همچنین در این سانس فیلم بلند «بیست و سه نفر» به کارگردانی مهدی جعفری به نمایش در می‌آید. در سانس بعدی سینما که ساعت ۱۸:۱۵ آغاز می‌شود، فیلم کوتاه «عشق سینما» به کارگردانی عسکر نوراکون (بی کلام) برای مخاطبان به نمایش در می‌آید. همچنین در این سانس فیلم بلند «گنج یرماک» به کارگردانی اولگ دنیسو به نمایش در می‌آید. این فیلم نیز از دوبله همزمان برخوردار است در نهایت سانس پایانی سینما ساحل که ساعت ۲۰:۴۵ آغاز می‌شود به نمایش دو فیلم اختصاص دارد، در ابتدا به ترتیب یک فیلم کوتاه «سرخابی» ساخته مرتضی اسمانی و فیلم بلند «بازیوو» به کارگردانی امیر حسین قهرایی به نمایش در می‌آیند.

در سالن زنده رود این پردیس سینمایی، نمایش فیلم‌ها از ساعت ۱۶:۱۵ با پویا نمایی «فرمان روای آب» ساخته مجید اسماعیلی به نمایش در می‌آید. در ادامه روز هم آثار مجموعه «وب سری ۴» و فیلم بلند «اینجا خانه من است» ساخته خیراله تقیانی پور در سانس ۱۸:۳۰ روی پرده می‌رود. آخرین سانس سالن زنده رود نیز مجموعه پویانمایی‌های کوتاه ایران «این سو آن سو، سگی که مرض داشت، ساکن طبقه سوم، خورده شده، زر زری کاکل زری، سنگ‌های سپید، فرفره، جبیر» به نمایش در می‌آیند.

پردیس سینمایی چهار باغ

در سالن نقش جهان این پردیس سینمایی نمایش فیلم‌ها از ساعت ۱۰ صبح با فیلم بلند «بیست و سه نفر» ساخته مهدی جعفری آغاز می‌شود. سپس در سانس ۱۴ فیلم بلند «داستان‌های باغ جادویی آنتون کرینگز» به کارگردانی آنتون کرینگز و آرنود بورون نمایش داده می‌شود. در سانس ۱۶:۳۰ فیلم کوتاه «دم اسبی و مرد خوابالو» به کارگردانی ادموندز یانسونز و فیلم «لوییز و لوکا-ماموریت ماه» به کارگردانی راسموس آسایورتسن روی پرده می‌روند. به هر دو این فیلم‌ها نیز دوبله همزمان اختصاص داده شده است. در ادامه روز راس ساعت ۱۸:۳۰ مجموعه «وب سری ۴» و فیلم بلند «اقیانوس پشت پنجره» به کارگردانی بابک نبی زاده به نمایش گذاشته می‌شوند.

خبری: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

سانس پایانی سالن نقش جهان، ساعت ۲۰:۴۵ با نمایش فیلم کوتاه «حلزون نقاش» به کارگردانی مانوئلا ماستروکو (بی کلام) آغاز می‌شود، در این سانس همچنین فیلم «خرس معرکه» ساخته وانگ شی روی پرده می‌رود. به این فیلم نیز دوبله همزمان اختصاص یافته است. سالن چهل ستون این پردیس سینمایی هم در ساعت ۱۶ با نمایش آثار مجموعه «وب سری۴» و فیلم بلند «قطار آن شب» ساخته حمیدرضا قطبی میزبان علاقه‌مندان است. راس ساعت ۱۸ هم آثار منتخب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روی پرده می‌رود. سانس پایانی این سالن سینما ساعت ۲۰ به پویانمایی «سفر سبز» به کارگردانی سعید گائینی اختصاص دارد. سالن چهار سوق پردیس سینمایی چهارباغ پویانمایی «شب آفتابی» به کارگردانی سید علی مدنی ساعت ۱۷ نمایش می‌دهد و ساعت ۱۹ هم فیلم بلند «بیست و سه نفر» ساخته مهدی جعفری روی پرده می‌رود.

سینما بهمن

سینما بهمن نمایش فیلم‌ها را امروز با فیلم «خواب‌های خط خطی» ساخته سید محمد حسینی ساعت ۱۶:۳۰ آغاز می‌کند و سپس دو ساعت بعد و راس ۱۸:۳۰ فیلم «داستان‌های باغ جادویی» به کارگردانی آنتون کرینگز و آرنود بورون با دوبله فارسی روی پرده می‌رود. ساعت ۲۰:۳۰ آخرین سانس سینما بهمن است که به نمایش فیلم بلند «بیست و سه نفر» اثر مهدی جعفری اختصاص دارد.

اصفهان سیتی سنتر

جمعه ۱ شهریور در سالن شماره یک اصفهان سیتی سنتر راس ساعت ۱۷ فیلم کوتاه «سیم ششم» ساخته بهرام عظیمی و پویانمایی «بنیامین» به کارگردانی محسن عنایتی نوش آبادی به نمایش در می‌آید. ساعت ۱۹ هم فیلم کوتاه «مرداب» ساخته تورفین ایورسن و فیلم «سوپر یوفی» به کارگردانی مارتین اسمیتز روی پرده می‌رود. سانس پایانی این سالن راس ساعت ۲۱ آغاز می‌شود و فیلم کوتاه «کفش میخی» ساخته عبداله شاهین و فیلم بلند «هکر» ساخته پل برگ با دوبله همزمان برای علاقه مندان نمایش داده می‌شوند.

سالن شماره دو این سینما، نمایش فیلم‌ها را از ساعت ۱۶:۳۰ با «هایدی» به کارگردانی آلن گسپونر با دوبله همزمان آغاز می‌کند. سپس ساعت ۱۸:۳۰ پویانمایی «جوانمردان» ساخته علی احمدی به نمایش گذاشته می‌شود و ساعت ۲۰:۳۰ ابتدا آثار مجموعه «وب سری۴» و فیلم بلند «منطقه پرواز ممنوع» ساخته امیر داسارگر نمایش داده می‌شود. سالن چهار اصفهان سیتی سنتر هم امروز را با نمایش آثار مرمت شده سینمای ایران از ساعت ۱۷:۳۰ آغاز می‌کند. سپس فیلم‌های «کودکان کار و روستا» و «این داستان ادامه دارد» ساعت ۱۹:۳۰ روی پرده می‌روند. به این دو فیلم نیز نیز دوبله همزمان اختصاص یافته است

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلمی از کودکان اسیر ایرانی در زندان‌های عراق

فراروفرارو1 روز قبل
فیلمی از آرشیو تلویزیون فرانسه از اردوگاه اسرای ایرانی در عراق نشان می‌دهد که تعداد زیادی از این اسیران، کودکان نابالغی هستند که در زمان جنگ به اسیر شده و در خاک دشمن دوران اسارتشان را می‌گذرانند. این فیلم تلخ را مشاهده کنید.

حمیدجان! با هر خائنی روی تشک نرو! +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز13 ساعت قبل
فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴حمید سوریان پرافتخار ما اما نائب رئیس فدراسیون کشتی ایران است. با هر رذل و خودفروخته‌ای روی تشک نمی‌روند. با خبرنگارانی که هیکل‌شان آغشته به جوهر خیانت است، دست نمی‌دهند و حتی به گفت و گو نمی‌نشینند. رستم پور خبرنگار اینترنشنال سعودی است، مترصد فرصت است تا علیه ورزش این کشور دسیسه کند و پاداشش را از ملک سلمان بگیرد. حمید جان با هرکسی روی تشک نرو.

رونمایی از تیزر پشت صحنه «شکستن همزمان بیست استخوان» +فیلم

ایلناایلنا2 روز قبل
تیزر پشت صحنه «شکستن همزمان بیست استخوان» رونمایی شد. به گزارش ایلنا، تیزر پشت صحنه فیلم سینمایی «شکستن همزمان بیست استخوان» که توسط محمد واحد ساخته شده، رونمایی شد. اکران این فیلم به کارگردانی جمشید محمودی و تهیه کنندگی نوید محمودی از ۲۲ شهریورماه در سینماهای کشور آغاز و با استقبال خوبی همراه شده است. «شکستن همزمان بیست استخوان» به تازگی جایزه بهترین فیلم را در جشنواره سماع استکهلم دریافت کرده است. محسن تنابنده، مجتبی پیرزاده، فرشته حسینی، فاطمه حسینی، فاطمه میرزایی، محیی رضایی، سعید چنگیزیان و علیرضا استادی در این فیلم نقش آفرینی کرده‌اند.

انتشار تیزری از «شکستن همزمان بیست استخوان»

ایسناایسنا2 روز قبل
تیزر پشت صحنه «شکستن همزمان بیست استخوان» ساخته برادران محمودی منتشر شد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فیلم، این تیزر توسط محمد واحد ساخته شده و اکران فیلم هم به کارگردانی جمشید محمودی و تهیه‌کنندگی نوید محمودی از ۲۲ شهریورماه در سینماهای کشور آغاز شده است. «شکستن همزمان بیست استخوان» به تازگی جایزه بهترین فیلم را در جشنواره سماع سوئد دریافت کرده است. محسن تنابنده، مجتبی پیرزاده، فرشته حسینی، فاطمه حسینی، فاطمه میرزایی، محیی رضایی، سعید چنگیزیان و علیرضا استادی در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴انتهای پیام

خودباوری؛ ارمغان هشت سال دفاع

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، هشت سال دفاع مقدس به ما آموخت که کشورهای دنیا، فناوری و توانمندی‌های خود را به ما نمی‌فروشند و ما باید خودمان قله‌های دانش را فتح کنیم و توان دفاعی بومی ایجاد کنیم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
اعتمادآنلاین| کانون کارگردانان سینمای ایران در بیانیه‌ای اعلام کرد: «متأسفیم که این مشکل هنوز در سینمای ایران حل نشده و مسئولان سینمایی حاضر به پاسخگویی و اقدامی قاطعانه برای جلوگیری از قاچاق ادامه‌دار محصولات سینمایی نیستند؛ اتفاقی ناگوار که تاکنون به تعداد زیادی از کارگردانان و تهیه‌کنندگان سینمای ایران آسیب زده و این‌بار فیلم سینمایی «رستاخیز» ساخته جناب آقای احمدرضا درویش کارگردان برجسته سینما را نشانه گرفته است. کانون کارگردانان سینمای ایران امیدوار است مسئولان سینمایی با توجه به قاچاق فیلم «رستاخیز» شرایطی را فراهم بیاورند تا این فیلم بتواند پس از هفت سال بر روی پرده سینماهای کشور به نمایش دربیاید.» منبع: سینماسینما

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

خواهر زاده فردین مجری شد+عکس

پارس نیوز1 روز قبل

حاشیه شهرآورد۹۰|مهران مدیری همه را سر ذوق آورد/ یک هوادار به بیرون هدایت شد

وانانیوز6 ساعت قبل

برداشت| داستان جنجالی شدن گفت‌وگوی پگاه آهنگرانی / بازیگری که به خاطر دو رکعت نماز، کنار گذاشته شد!

خبر فوری8 ساعت قبل

قتل خونین در پارک تنیس کرج / ۲ دختر چه بلایی سر کامران و امید آوردند + فیلم گفتگو و عکس

رکنا1 روز قبل

گردش فلور نظری با پسر رشیدش+عکس

پارس نیوز1 روز قبل

فیلم| کیهان ملکی دست به اعتصاب غذا زد/واکنش پرستو صالحی

خبر فوری2 روز قبل

نمی‌خواهیم در یک رویارویی نظامی حضور داشته باشیم/ خواهان جنگ نیستیم/ حمله نظامی به ایران یعنی جنگی تمام‌عیار

اعتمادآنلاین1 روز قبل

اسامی باند عقرب در پرسپولیس دهه۶۰ با افشاگری قلیچ

تابناک2 روز قبل

فیلم | لحظه ضربه فنی کشتی‌گیر روس توسط حسن یزدانی

خبرآنلاین1 روز قبل

«اس ۳۰۰» را طوری ارتقا دادیم که روس‌ها باور نمی‌کردند

خبر فوری1 روز قبل

پربحث‌ترین خبرها


فیلم | توضیح سخنگوی قوه قضائیه درباره چادر مشکی «شبنم نعمت‌زاده»

5 روز قبلخبرآنلاین3

نشست خبری سخنگوی نظامی عربستان «فاجعه رسانه‌ای» بود

3 روز قبلاقتصادنیوز1

توهین مجری وطن‌فروش، به مجری محبوب ایرانی +عکس

5 روز قبلجام نیوز1

پاسخ به اعتراضات به‌حق کارگران هپکو ضرب و شتم آنان بود؟

5 روز قبلپوشش خبری1

مجروحیت ۴ مامور نیروی انتظامی بر اثر درگیری با اشرار + فیلم

5 روز قبلباشگاه خبرنگاران1

ماجرای انتقادات به گریم سریال ستایش ۳ و واکنش تهیه‌کننده این سریال

5 روز قبلدینو1

درمان سرماخوردگی با متوقف کردن فعالیت یک پروتئین

5 روز قبلسلامت نیوز1

رهبر معظم انقلاب: همه مسئولان یک‌صدا معتقدند با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد/ تنها راه علاج مشکلات کشور تکیه به مردم و جوانان و جدی گرفتن ظرفیت‌های داخلی است

5 روز قبلاقتصاد آنلاین1

جزئیات علت حادثه‌ی مرگبار در آزادی

5 روز قبلنود1

حمله جنگنده‌های رژیم سعودی به مناطق مسکونی یمن

6 روز قبلموج1