گزینه پنهان برای مدیرعاملی پرسپولیس لو رفت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. روزنو
  4. ورزشی

گزینه پنهان برای مدیرعاملی پرسپولیس لو رفت

روزنوخبرگزاری روزنو |

این روزها موضوع انتخاب مدیرعامل جدید دوباره تبدیل به اصلی‌ترین سوژه پیرامون باشگاه پرسپولیس شده. در حالیکه همین جمعه گذشته ایرج عرب از این گفت که از سمت خودش استعفا نداده، باز هم گمانه زنی هایی در خصوص خروج او از باشگاه و روی کار آمدن نفر دیگری انجام شده.

حتی دیروز خبر جالبی در خصوص نامه نمایندگان مجلس به وزیر ورزش برای بازگشت گرشاسبی، مدیرعامل سابق قرمزها منتشر شد. نماینده‌های مجلس در این نامه از سلطانی فر خواسته بودند گرشاسبی به کار خودش برگردد.

در خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

با این وجود شنیده می‌شود که حتی غیر از گرشاسبی وزارت ورزش با یک نفر دیگر هم برای حضور در راس باشگاه مذاکره کرده است. آن یک نفر هم کسی نیست جز درویش، مدیرعامل سابق باشگاه سایپا. این موضوع حتی انقدر جدی پیگیری می‌شود که شنیده شده وزارت ورزش چنین انتخابی را به اطلاع درویش رسانده و او هم درگیر انتخاب معاونان خودش است!

از سویی مذاکراتی هم با گرشاسبی شده تا مشخص شود همه چیز بلاتکلیف است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

آخرین صحبت‌های علیرضا فغانی قبل ترک ایران

الفالف16 ساعت قبل
آخرین صحبت‌های علیرضا فغانی قبل ترک ایرانگروه ویدئو الف، ۲۴ شهریور ۱۳۹۸، ۱۴:۱۹ ۳۹۸۰۶۲۴۱۳۴۰ نظر، ۱ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشارعلیرضا فغانی داور بین المللی کشورمان بامداد ۲۴ شهریور ماه ایران را به مقصد استرالیا ترک کرد. او تصمیم دارد در لیگ استرالیا قضاوت کند و در بازی‌های بین المللی نماینده کشورمان باشد. در این فیلم آخرین حرف‌های او را در خاک ایران می‌بینید.

گل تماشایی دومنیکو براردی به آاس رم (آاس رم ۴-۱ ساسولو)

طرفداریطرفداری8 ساعت قبل
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین21 ساعت قبل
او را به عنوان یک مربی با تفکرات دفاعی در ایران می‎شناسیم. این شعار‌ها درست با سومین تعویض نکونام استارت خورد؛ او در دقیقه ۹۰، لوسیانو پریرا را بیرون کشید و میلاد بدرقه به عنوان مدافع را وارد زمین کرد. اولین واکنش نکونام نسبت به این اتفاق، غیبت در کنفرانس خبری بود و دومین واکنش از سوی مسئولان فولاد، حمایت همه جانبه سعید آذری مدیرعامل جدید باشگاه از این مربی جوان. با شرایطی که رقم خورده، همکاری نکونام با فولاد شاید به این زودی به پایان نرسد، اما با مشکلات تازه‎ای مواجه خواهد شد. مشکلاتی که کار برای این مربی جوان در اهواز را سخت و دشوار می‎کند مگر اینکه روند امتیازگیری و شرایط تاکتیکی تیم به طور کلی دچار تحول شود.

اشتباه کردی، توجیه نکن!

عصر ایرانعصر ایران20 ساعت قبل
کسانی که قبول نمی‌کنند اشتباه کرده‌اند، قابل اعتماد نیستند و نمی‌شود به آنها به عنوان یک دوست، همکار و یا حتی رییس جمهور اعتماد کرد. این اشتباه برای گزارشگر تازه کار فوتبال هم یک گاف بزرگ است چه برسد به سرهنگ علیفر با این سابقه وتجربه. او قبول نمی‌کند اشتباه کرده است و تقصیر را به گردن سایت خارجی می‌اندازد. شاید اگر علیفر قبول می‌کرد، اشتباه کرده و سعی در جبران آن می‌کرد، شاهد این همه هجمه علیه خود نبود. اشتباه کردن خوب نیست اما پذیرش اشتباه یک ویژگی مهم اخلاقی در یک انسان است.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
وی افزود: با شرایطی خوبی که تیم سپاهان داشت ما نمی‌توانستیم ریسک کرده و تهاجمی بازی کنیم. با این حال ما توانستیم بازی خوبی را مقابل آنها انجام دهیم. رجبی راجع به اینکه آیا تیمش قصد جذب بازیکن خارجی دارد یا نه، گفت: تا دو هفته پیش قرار نبود ما بازیکن خارجی جذب کنیم، البته نیاز داشتیم، اما باشگاه اعلام کرد که شرایط جذب بازیکن خارجی فراهم نیست. به همین خاطر به این نتیجه رسیدیم که حداقل بازیکن خارجی جذب کنیم و تا هفته آینده این کار را خواهیم کرد. مربی تیم فولاد در پایان در واکنش به انتقاد خبرنگاران از تعویض‌های دفاعی نکونام عنوان کرد:

نظرها

اخبار بیشتر