اقدام پلید کارگر اخراجی با بیسیم مدیر شرکت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. حوادث

اقدام پلید کارگر اخراجی با بیسیم مدیر شرکت

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: یک سال از این ماجرا می گذرد. این مرد جوان (اشاره به متهم) چون دل به کار نمی داد همان موقع از محل کارمان اخراج شد و دیگر خبری از او نداشتیم. این موضوع به ظاهر تمام شد و ما به کار خود ادامه دادیم تا اینکه امروز از کلانتری زنگ زدند و گفتند فردی را دستگیر کرده اند. پلیس از من خواست هر چه سریع تر به کلانتری بروم.

به گزارش رکنا، دلم هزار راه رفت و مثل سیر و سرکه می جوشید. نفهمیدم چه طور خودم را به کلانتری رساندم. باورم نمی شد چه می شنوم. مگر امکان دارد چنین چیزی؟

بلافاصله به شرکت برگشتم و داخل گاوصندوق را نگاه کردم. پلیس راست می گفت ، یکی از بی سیم ها سرجایش نبود. تازه فهمیدم چه اتفاقی افتاده است.

ناپدید شدن بیسیم مدیر شرکت

با هول و هراس به کلانتری برگشتم. حالا دیگر خودم هم شاکی بودم و می خواستم موضوع را پیگیری کنم.

راستش را بخواهید من مدیر شرکتی خصوصی هستم و سابقه کار خوبی هم دارم. حدود یک سال قبل برای انجام کارهای شرکت چند دستگاه بی سیم دستی خریدم. از بی سیم ها برای ارتباط داخلی شرکت استفاده می شد.

هنوز چند روز نگذشته بود که مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی آ مدند و ایراد گرفتند. ما باید برای استفاده از بی سیم مجوز می گرفتیم و چون کار مان غیر قانونی بود همان روز بی سیم ها را جمع کردیم.

گوشی های بی سیم را داخل گاو صندوق گذاشتم و گفتم اگر نیازی برای استفاده آن داشتیم اول می رویم و مجوزش را می گیریم.

افسوس، غافل از آن بودم که کارگر جوان شرکت ، یعنی همین فردی که اخراجش کردیم و امروز دستگیر شده چه کاری با این گوشی ها خواهد کرد.

او در فرصتی که از باز بودن در گاو صندوق به دست آورده سوء استفاده کرده و یکی از بی سیم ها را برداشته و با خود برده است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوادث فوری

امروز هم پلیس، بعد ازگذشت چندماه او را به اتهام همراه داشتن بی سیم و اخاذی از شهروندان دستگیر کرده است.

هنوز نمی دانم متهم پرونده چند شاکی دارد و اصلا با این گوشی بی سیم خاموش چه کار کرده است اما تجربه مهم و با ارزشی به دست آ وردم.

نکته اول اینکه قبل از هرکاری برای استفاده از بی سیم می رفتیم و مجوز می گرفتیم، و در نگهداری گوشی های بی سیم بیشتر مراقبت می کردیم.

نکته دیگر اینکه هرکس می خواهد برای شرکت یا محل کار خود کارگر استخدام کند باید تحقیقات لازم را در زمان به کارگیری افراد داشته باشد.

و حرف آ خرم با این مرد جوان است ، با توجه به اتهامی که دستگیرت کرده اند آ دم حسابی همین وقتی را که برای کار خلاف خرج کردی اگر برای یک کار آ برومندانه می گذاشتی بهتر نبود؟

به این واقعیت مهم تاحالا فکر کرده ای ، پول حرام به چه کسی وفا کرده که به زندگی تو خیر برساند؟ اگر مقید به همین مسائل بودی که همان چند ماه قبل از محل کار اخراج نمی شدی و دستی دستی خودت را بیکار نمی کردی. یک کار فرما اگر از کارگر خود صداقت و پاکی و معرفت ببیند هیچ وقت او را تنها نمی گذارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

فیلم/ له شدن خودرو در تصادف با قطار!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
یک خودرو در هند حین عبور از ریل قطار بر روی آن گیر کرد و نتوانست از آن رد شود. حین کمک رسانی به راننده خودرو، قطار از راه رسید و با خودرو برخورد کرد. راننده خودرو قبل از رسیدن قطار از خودرویش پیاده شد.

ناگفته هایی از ماجرای حمله پهپادهای یمنی به تاسیسات نفتی عربستان + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، توان پهپادی یمنی‌ها، چالشی برای عربستان سعودی ایجاد کرده که ریاض با تسلیحات گرانقیمت هم توان مقابله با آن را ندارد. بیشتر بخوانید: سر عربستان کلاه رفت! / ناتوانی سامانه‌های پدافند هوایی پاتریوت و هاوک در برابر حملات پهپادی به تاسیسات نفتی آرامکو + فیلمانتهای پیام/

تصادف دردناک حین انجام حرکات نمایشی با موتور + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران19 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک موتورسوار در افغانستان که در حال حرکات نمایشی بود با یک موتورسیکلت دیگر تصادف کرد. در این حادثه هر سه سرنشین موتورسیکلت‌ها به شدت مصدوم شدند. بیشتر بخوانید: تصادف ناگهانی موتورسوار حین استراحت + فیلمانتهای پیام/تصادف موتور سیکلت در جاده + فیلم

مجروحیت ۴ مامور نیروی انتظامی بر اثر درگیری با اشرار + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران12 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، ۴ تن از ماموران نیروی انتظامی به تازگی بر اثر درگیری با اشرار در شهر بزمان (استان سیستان و بلوچستان)، مجروح شده‌اند. کوثری فرماندار ایرانشهر، طی مصاحبه‌ای، جزئیات این حادثه را تشریح کرد که در ادامه مشاهده می‌کنید. انتهای پیام/

فیلم/ رکورددار بدشانسی با اختلاف زیاد!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز17 ساعت قبل

تصادف وحشتناک هنگام حرکات نمایشی با موتور + فیلم

رکنارکنا14 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر