فیلمبرداری فیلم Black Panther ۲ احتمالا از سال ۲۰۲۱ آغاز می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. زوم‌جی
  4. سرگرمی
فیلمبرداری فیلم Black Panther ۲ احتمالا از سال ۲۰۲۱ آغاز می‌شود

فیلمبرداری فیلم Black Panther ۲ احتمالا از سال ۲۰۲۱ آغاز می‌شود

زوم‌جیخبرگزاری زوم‌جی |
مارتین فریمن، بازیگر نقش اورت راس در مصاحبه جدید خود از زمان احتمالی شروع فیلم‌برداری فیلم Black Panther 2 خبر داد.

در طول پنل مارول استودیو که در اواخر ماه تیر در نمایشگاه کامیک کان سن دیگو ۲۰۱۹ برگزار شد، از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول رسما رونمایی شد که کمی متفاوت‌تر از انتظارات بود. در هر حال، کوین فایگی، رئیس مارول استودیو در دست ساخت بودن دنباله فیلم Black Panther (بلک پنتر) و چند فیلم دیگر را رسما تایید کرد که احتمالا این فیلم بخشی از فاز پنجم دنیای سینمایی مارول است. مارول پیش از این ساخت دنباله این فیلم را تایید و اعلام کرده بود و ماه مهر سال گذشته نیز اعلام شد که رایان کوگلر برای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Black Panther ۲ (بلک پنتر ۲) باز خواهد گشت. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعاتی از زمان احتمالی شروع فیلم‌برداری این فیلم منتشر شده است. در مصاحبه با Uproxx، مارتین فریمن، بازیگر برنده جایزه امی که پیش از این نقش اورت راس را در فیلم Black Panther بازی کرده بود و ظاهرا قرار است شاهد بازگشت او در دنباله این فیلم نیز باشیم، فاش کرد که مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Black Panther ۲ احتمالا از سال ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد. فریمن گفت:

خبری: مهم ترین اخبار تفریحی و سرگرمی

من آخرین چیزی که شنیدم سال بعد قرار نیست روی فیلم کار کنیم. بنابراین ممکن است سال ۲۰۲۱ زمانی باشد که ما ساخت قسمت فیلم Black Panther را آغاز می‌کنیم و این تمام چیزی است که اکنون می‌دانم.

فیلمبرداری فیلم Black Panther ۲ احتمالا از سال ۲۰۲۱ آغاز می‌شود - 4

در صورتی که مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Black Panther ۲ از سال ۲۰۲۱ آغاز شود، قابل انتظار است که در سال ۲۰۲۲ شاهد اکران این فیلم باشیم که در حال حاضر مارول استودیو دارای سه فیلم بدون عنوان در سال ۲۰۲۲ که شامل سه تاریخ ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ (۲۹ بهمن ۱۴۰۰)، ۶ می‌۲۰۲۲ (۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱) و ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۲ (۷ مرداد ۱۴۰۱) می‌شود، است. اگرچه هنوز مشخص نیست در این تاریخ‌ها چه فیلم‌هایی قرار است اکران شوند، اما باتوجه‌به اکران فیلم Black Panther در ماه فوریه ۲۰۱۸، ممکن است برای دنباله آن نیز اتفاق مشابه‌ی رخ دهد و این فیلم در ماه فوریه ۲۰۲۲ به‌روی پرده‌های سینما برود. فیلم Black Panther که در سال ۲۰۱۸ اکران و موفق شد بیش از ۱٫۳ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش کند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

انتخابانتخاب1 روز قبل
بیلی باب تورنتون همسر دوم آنجلینا جولی که خود از بازیگران سرشناس است، اخیرا در جریان یک مصاحبه گفته است که سالهاست با همسر سابقش دوستانی صمیمی هستند و جولی را مورد تحسین قرار داد. بیلی باب تورنتون با بازی‌های شگفت انگیزش در فیلم‌های بسیاری مورد تحسین منتقدان و مردم واقع شده‌است. بیلی باب تورنتون در هفتاد و چهارمین مراسم گلدن گلوب برای بازی در سریال جالوت جایزهٔ بهترین بازیگر مرد در مجموعه تلویزیونی درام را از آن خود کرد. مدتی بعد از جدایی آنجلینا جولی و بیلی باب تورنتون، تورنتون کتاب خاطرات خود را منتشر کرد که بسیاری از افراد تصور می‌کردند قرار است شامل خاطراتی از زندگی مشترک این دو نفر باشد. اگرچه این کتاب حاوی خاطرات زیادی از زندگی مشترک این دو نفر نبود اما فروش فوق العاده‌ای داشت.
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
روحت شاد علی جان معلم که رفتن ات زخمی را بر روح وقلب نهاده است که هیچ مرهمی درمان نخواهد کرد همه انسان‌ها ممکن است روزی با آنچه تصورش را نداشتند روبرو شوند مانند حادثه غیر منتظره وغیر قابل باور زندگی من یعنی مرگ نابهنگام همسر وهمکارم علی معلم. اما آنچه آن دوران سخت را قابل تحمل برای زندگی وتداوم کار پر مسئولیت من کرد در وهله اول تربیت پدر ومادری بود که به من آموخته بودند در چنین مواقعی اگر نتوانم با عقل ودرایت مدیریت کنم کیان خانواده‌ام از دست خواهد رفت واکنون فرزندانم نیازمند مادری پر قدرت‌تر از پیش هستند خوشبختانه پسر بزرگم هم نشان داد درکار وپشتکار همچون پدر ومادرش وحتی گاهی پرانرژی‌تر از پدر ومادر گام‌های رو به جلو برمی دار د وکنار ‌من وبرادر کوچک اش مقتدرانه ایستاد ناگفته نماند دراین راه پر فرازونشیب خیلی‌ها هم فقط کنار ما بدنبال بدست آوردن اسم ومقام وفرافکنی ودروغ پردازی برای بالا رفتن از نردبان آشفتگی احوال وحال ما بودند غافل از اینکه ماه پشت ابر هیچگاه پنهان نخواهد ماند من وفرزندانم نه تنها انرژی زیادی را صرف درست انجام دادن کارها می‌کردیم بلکه در محیط کار باید طوری به انجام امور می‌پرداختیم که جاه طلبان وزیاده خواهان چه در کادر اداری نشریه چه در کادر اجرایی جشن موجب بهم ریزی امور نشوند در تمام این سالها که حدودبیست وهفت سال از عمر مجله ونوزده جشن حافظ می‌گذرد گام به گام کنار همسرم علی معلم وفرزندم امید معلم بودم هرگز بدنبال شو آنچه نیستم نبودم آنها وظایف خودشان را داشته‌اند من هم وظیفه خودم را تنها کاری که کردم درجهت تقویت آنچه بلد بوده‌ام است هرگز دوست نداشتم جا ومقامی که متعلق بمن نیست را اشغال کنم به همین جهت امروز از آنچه دارم وبدست آوردم راضی هستم وشب‌ها با خیال راحت سر بر بالین می‌گذارم فرا فکنی وبزرگ نمایی عده‌ای خاص را سعی کرده‌ام به دیده اغماض بنگرم که زمان خود بزرگ‌ترین گواه برای راستی آزمایی انسان هاست همیشه در این راه هرچه جلوتر رفتم به شناخت بیشتری از فضای اطرافم واطرافیانم رسیدم وچقدر خرسندم در فضایی بزرگ شدم که می‌توانم ببخشم وبگذرم که جهان درگردش اراده نیرویی فراتر از انسان است
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر