ویدیو؛ مهارت‌های برتر ساندرو تونالی، پدیده نوظهور فوتبال ایتالیا (قسمت دوم)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی

ویدیو؛ مهارت‌های برتر ساندرو تونالی، پدیده نوظهور فوتبال ایتالیا (قسمت دوم)

طرفداریخبرگزاری طرفداری |

طرفداری - ساندرو تونالی، هافبک ۱۹ ساله برشا، نقش مهمی در صعود این تیم به سری آ ایتالیا داشت. نگاهی داریم به مهارت‌های برتر او در فصل گذشته. این ویدیو در ۳ قسمت آماده دریافت است.

قسمت اول

در سایت خبری بخوانید: آخرین اخبار ورزشی ایرانی و خارجی

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

فیلم/ گل اول پرسپولیس مقابل نفت آبادان توسط کنعانی‌زادگان

الفالف18 ساعت قبل
فیلم/ گل اول پرسپولیس مقابل نفت آبادان توسط کنعانی‌زادگانگروه ورزشی الف، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸، ۲۱:۲۶ ۳۹۸۰۶۲۵۲۲۷گل اول پرسپولیس مقابل نفت آبادان توسط کنعانی‌زادگان را مشاهده کنید.
ایسناایسنا1 روز قبل
‌به گزارش ایسنا-‌ این رکورد زنی با حضور مسئولان ورزشی استان و جمعی از ورزشکاران، در ورزشگاه ۱۵ هزارنفری یاسوج‌ برگزار شد. همچنین انجمن ثبت رکوردهای ورزشی دانشگاههای کشور را از سال گذشته در دانشگاه پیام نور راه اندازی کرده‌ایم. رییس سازمان جهانی ثبت رکوردهای ورزشی جهان (ایمارو) خاطرنشان کرد: ‌ثبت رکوردهای کشور، آسیا و جهان رکوردهای ایرانی‌ها را رایگان انجام می‌دهیم و در دانشگاههای کشور در حال گسترش ثبت رکورد هستیم. قلی زاده تصریح کرد: ایمارو تلاش دارد که از ورزشکاران و استعدادهای ایرانی حمایت کند تا بتوانیم ایران را پایگاه ثبت رکورد جهان کنیم و به این وسیله ارزآوری داشته باشیم. وی ادامه داد: ناصر احمدی توانست یک رکورد کشوری را در انجمن رکورد دانشگاه پیام نور کشور و همچنین ‌رکورد جهانی سازمان جهانی ثبت رکوردهای ورزشی جهان را به ثبت برساند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین5 ساعت قبل
پیشکسوت فوتبال ایران روز سه‌شنبه درباره اوضاع تیم ملی امید اظهار داشت: با این برنامه‌ریزی‌ و تصمیماتی که فدراسیون فوتبال اتخاذ می‌کند، امید چندانی به المپیکی شدن این تیم ندارم. ما زمان زیادی را برای انتخاب سرمربی هدر دادیم. وی درباره انتخاب «فرهاد مجیدی» به عنوان سرمربی تیم امید و اختلافاتی که بین او و برخی از اعضای فدراسیون فوتبال به وجود آمده است خاطرنشان کرد: انتخاب سرمربی تیم کارشناسی شده نبود. نباید فراموش کرد که پیش از این هم مربیان تیم امید مشکلاتی از این قبیل داشته‌اند. امیدوارم که او یا هرکس دیگر در تیم امید عملکرد خوبی داشته باشند و بتوانند این تیم را بعد از حدود نیم قرن به المپیک برسانند.
روزنوروزنو21 ساعت قبل
شیخ دیاباته می‌توانست با گرفتن یک پنالتی، تاثیر گذاری مستقیم رو گل‌های استقلال را آغاز کند. لحظه‌ای که دیاباته صاحب توپ شد، طیبی از پشت او را گرفت. زمانی هم که چرخید و قصد حرکت داشت، همچنان دست‌های طیبی دور او حلقه شده بودند. در نهایت، دیاباته زمانی که کاملا دست‌ها طیبی او را مهار کرده بودند زمین خورد و نتوانست حرکتش را ادامه دهد.
خبرآنلاینخبرآنلاین23 ساعت قبل
محمد تاج الدینی با اشاره به اینکه ۳۰۰ هکتار از اراضی استان البرز زیر کشت گلخانه‌ای است، اظهار کرد: از ابتدای سال جاری نیز توسعه ۳۷ هکتار دیگر آغاز شده که در مرحله ساخت و آماده سازی است. وی در خصوص سهم شهرستان‌های استان البرز از این ۳۰۰ هکتار فعالیت‌های گلخانه‌ای، گفت: به تفکیک سهم شهرستان‌های کرج، ساوجبلاغ، نظرآباد، فردیس و اشتهارد به ترتیب ۴۴٫۵، ۱۷۶٫۸، ۶۳٫۸۴، ۱۳٫۹۴ و یک هکتاری است. توسعه فعالیت شهرک‌های گلخانه‌ای در استان البرزمعاون بهبود تولیدات گیاهی جهادکشاورزی استان البرز در خصوص میزان اشتغال ایجاد شده به واسطه فعالیت‌های گلخانه‌ای طی سال گذشته، بیان کرد: شاهد اشتغال سه هزار نفری در البرز به واسطه ۳۰۰ هکتار فعالیت گلخانه‌ای هستیم. تاج الدینی با اشاره به تنوع کاشت در گلخانه‌های استان البرز، عنوان کرد: انواع سبزیجات و محصولات صیفی، گل و گیاه زینتی، نشاء مکانیزه سبزی و صیفی، توت فرنگی و نهال کشت بافتی از جمله این موارد است. وی با اشاره به برنامه ریزی برای توسعه فعالیت شهرک‌های گلخانه‌ای در استان البرز، گفت: در این رابطه چند نقطه مستعد جانمایی شده است، تا کنون ۸۷۵ هکتار شناسایی شده که از میزان ۳۷۷ هکتار آن در شهرستان ساوجبلاغ و ۴۹۸ هکتار در شهرستان نظرآباد بوده است.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزار ش گروه ورزشی رکنا، سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این که این باشگاه، یک باشگاه ساختارمند است، اظهارکرد: نقاط قابل بهبودی در این سازمان وجود دارد که باید این نقاط را ارتقا دهیم. * برای داشتن فولاد قدرتمند باید فولاد جدیدی را بسازیممدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: باید با کمک رسانه‌های خوزستان و آن هوادارانی که قلبشان برای فولاد می‌تپد و با توجه به نوع نگاه آقای محمدی مدیر شرکت فولاد خوزستان به سمتی برویم که فولاد را بازسازی کنیم. * مشکل فولاد درون زمین یا روی نیمکت نیستوی با اشار به بی‌ثباتی نیمکت فولاد طی چهار پنج ساله گذشته، عنوان کرد: به دلیل تغییرات بسیار روی نیمکت فولاد طی چهار پنج ساله گذشته، چه مربی بومی و چه خارجی احساس امنیت نداشته است و رنج برده‌اند. یکسری عوامل باعث بر هم خوردن تمرکز مربی و عدم نتیجه‌گیری تیم می‌شود و ما باید آن عوامل مخل باشگاه و مربی را شناسایی و حذف کنیم. مشکل فولاد روی سکوها نیست زیرا هواداران فوق‌العاده‌ای داریم، مشکل روی چند صندلی است.

نظرها

اخبار بیشتر