گیشه عامل تعیین کننده در ساخت فیلم شده است/نقش متفاوتی را در سریال محکومین بازی می‌کنم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. فرهنگ

گیشه عامل تعیین کننده در ساخت فیلم شده است/نقش متفاوتی را در سریال محکومین بازی می‌کنم

خبرگزاری میزان- بازیگر سریال شهرزاد گفت: سینمای امروز کاملاً به آثار کمدی تعلق دارد. وقتی همه چیز سینما گیشه و اقتصاد آن شود به طور کلی مابقی ژانرها از بین می روند و هیچگونه راهی برای بروز خود پیدا نمی کنند. تاریخ انتشار: 13:43 - 01 شهريور 1398 - کد خبر: ۵۴۳۶۷۳

رامین ناصرنصیر بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگیخبرگزاری میزان، درخصوص آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مجموعه تلویزیونی سریال محکومین را در حال پخش دارم، من در یک اپیزود از اثر به ایفای نقش پرداخته‌ام. نقش متفاوتی را در محکومین بازی می‌کنم.

وی درخصوص وضعیت بد اکران و گیشه محور شدن سینما گفت: متاسفانه همه چیز در سینمای ایران معطوف به گیشه شده و اکثر آثار صرفا برای سود مالی و گیشه ساخته می‌شوند. در سینمای امروز اقتصاد و درآمدزایی از طریق گیشه تنها عامل تعیین کننده برای تولید آثار سینمایی شده است.

گیشه عامل تعیین کننده در ساخت فیلم شده است/نقش متفاوتی را در سریال محکومین بازی می‌کنم - 3

ویبا تاکید بر کاهش ژانر و گونه در سینما اضافه کرد: سینمای امروز کاملا به آثار کمدی تعلق دارد. وقتی همه چیز سینما گیشه و اقتصاد آن شود به طور کلی مابقی ژانرها از بین می‌روند و هیچگونه راهی برای بروز خود پیدا نمی‌کنند.

در همین راستا ادامه داد: به عنوان مثال یکی از ژانرهایی که من به شدت به آن علاقمند هستم و در این کارزار اجازه نمایش پیدا نمی‌کند ژانر کودک است. این ژانر طی سالهای گذشته با وجود تولیدات خوب اما پخش مناسبی دریافت نکرده است.

در خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

گیشه عامل تعیین کننده در ساخت فیلم شده است/نقش متفاوتی را در سریال محکومین بازی می‌کنم - 7

بازیگر سریال "گمشدگان" درباره وضعیت فعلی تئاتر اذعان کرد: این جریان گیشه محور به تئاتر نیز رسوخ کرده است. من نمی‌خواهم از تئاتر آزاد نام ببرم و بگویم این تئاترها به هر نحو می‌خندانند. ما می‌بینیم که در بعضی تئاترها که با نام تئاتر هنری روی صحنه می‌روند هم شوخی‌های انجام می‌شود که بسیاری از تماشاگران از دیدن آنها خجالت می‌کنند.

ناصرنصیر با اشاره به شایعات مبنی بر ساخت شهرزاد چهار خاطرنشان کرد: درباره شهرزاد ۴ در رسانه‌ها صحبت هایی وجود دارد اما از همان ابتدا هم هیچوقت قرار نبود شهرزاد ۴ ساخته شود. البته هیچ چیز قطعی نیست اما به هر صورت هنوز پیشنهادی به من نشده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

عناوین بیگانه سردر‌های مغازه‌ها و فروشگاه‌ها

صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
اسم‌های مغازه‌ها، فروشگاه‌ها و صنف‌های مختلف در مراکز خرید و بازار‌ها در طول سال‌ها چه از نظر خط نگارش و چه معنا به نظر می‌رسد از هویت و فرهنگ ایرانی کمتر نشان داردبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ تغییرات فرهنگی گاه ملموس هستند و گاهی نیز زمان می‌برد تا تهدیدات خود را نشان دهند، اما درصورت رخ دادن به سختی می‌توانند هویت خود را بازیابند. اسم‌های مغازه‌ها، فروشگاه‌ها و صنف‌های مختلف در مراکز خرید و بازار‌ها در طول سال‌ها چه از نظر خط نگارش و چه معنا به نظر می‌رسد از هویت و فرهنگ ایرانی کمتر نشان دارد، درحالیکه در دیگر کشورها از این خبرها نیست.

سامانه سماح

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
مهرمهر2 ساعت قبل
در روایات آمده است ارزش فریضتین به میزان ارزش حد است و یا در روایتی دیگر فریضتین در مقابل دیگر فرائض دینی همچون دریاست در مقابل یک بار آب دهان. انحصار امربه معروف و نهی از منکر به بی حجابی امری غلط است، وگرنه بی حجابی به ذات خود امری مذموم است. پس اعتراض برای ما در قالب شعر انقلاب اسلامی چیز تازه‌ای نیست و کسی نمی‌تواند آن را انکار کند. وی ادبیات شعر اعتراض را برآمده از ادبیات مستضعفین دانست و گفت: امیدوارم شعر اعتراض توسط رسانه‌های معتبر و رسمی جدی‌تر گرفته شود تا حرفهای اعتراض به درستی شنیده شود و کار به جایی نرسد برخی جریانها و افراد مغرضانه عمل کنند و بوقچی‌های دشمن نیز ما را به جان هم بیاندازند. امیدواریم جریان جدید شب شعر اعتراض فضایی برای نقد موثر درون گفتمانی ایجاد کرده و تحول و نشاط در جامعه ایجاد کند تا ناگفته‌ها بیان شود.
تسنیمتسنیم3 ساعت قبل
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
تدوین فیلم سینمایی «سرزمین آبی» به کارگردانی علی فخر موسوی و تهیه‌کنندگی سیدرضا محقق به نیمه رسید. خبرگزاری مهر: به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم سینمایی «سرزمین آبی» به کارگردانی علی فخر موسوی و تهیه‌کنندگی سیدرضا محقق توسط احمد ودیعی در کشور جمهوری چک در حال تدوین است و پس از به اتمام رسیدن تدوین، صداگذاری این فیلم در ایران توسط بهروز شهامت، اتالوناژ و اصلاح رنگ توسط دیمیتری ویشنیاک در اکراین و ساخت موسیقی آن توسط رمان کروتین در کشور ایتالیا انجام می‌شود. این فیلم که فیلمبرداری آن در سوادکوه استان مازندران انجام شده و تولید مشترک سینمای ایران و جمهوری چک است با همکاری کمپانی‌هایی از کشورهای اکراین و ایتالیا به صورت کامل در بخش خصوصی ساخته شده است و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده اکران عمومی خود را از اروپا و آمریکای شمالی آغاز خواهد کرد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «دکتر آرش پیرو پس از مشکلاتی، تهران را به مقصد روستایی مرزی ترک می‌کند. دکتر در روستا به کشف پازل‌هایی از گذشته می‌پردازد.»

نظرها

اخبار بیشتر