در چهارمین روز جشنواره کودک چه فیلم‌هایی را تماشا می‌کنید؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. فرهنگ

در چهارمین روز جشنواره کودک چه فیلم‌هایی را تماشا می‌کنید؟

خبرگزاری میزان- چهارمین روز از جشنواره سی و دوم با نمایش فیلم های متنوع و شاخص در سینماها سپری می شود که از آن جمله می توان به پویانمایی «جوانمردان» اثر علی احمدی اشاره کرد. تاریخ انتشار: 13:47 - 01 شهريور 1398 - کد خبر: ۵۴۳۶۷۵
در چهارمین روز جشنواره کودک چه فیلم‌هایی را تماشا می‌کنید؟ - 0

به گزارش ستاد اطلاع رسانی سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، با افتتاح جشنواره سی و دوم برنامه نمایش فیلم‌ها در سینما‌ها نیز از ۲۹ مرداد آغاز شده است.

پردیس سینمایی ساحل (سالن نصف جهان و زنده رود)، پردیس سینمایی چهار باغ (سالن نقش جهان، سالن چهل ستون، سالن چهار سوق)، سینما بهمن، اصفهان سیتی سنتر (سالن ۱، سالن ۲، سالن ۴) و پردیس هنر؛ سینما‌های جشنواره امسال هستند که میزبان علاقه‌مندان برای تماشای فیلم‌ها هستند.

در ادامه برنامه اکران سینما‌ها را در چهارمین روز جشنواره می‌خوانید.

پردیس سینمایی ساحل

امروز در سالن نصف جهان پردیس سینمایی ساحل، اکران فیلم‌ها از ساعت ۱۶ با نمایش فیلم کوتاه «پسر دریا» به کارگردانی عباس جلالی یکتا آغاز می‌شود. همچنین در این سانس فیلم بلند «بیست و سه نفر» به کارگردانی مهدی جعفری به نمایش در می‌آید.

در سانس بعدی سینما که ساعت ۱۸:۱۵ آغاز می‌شود، فیلم کوتاه «عشق سینما» به کارگردانی عسکر نوراکون (بی کلام) برای مخاطبان به نمایش در می‌آید. همچنین در این سانس فیلم بلند «گنج یرماک» به کارگردانی اولگ دنیسو به نمایش در می‌آید. این فیلم نیز از دوبله همزمان برخوردار است

در نهایت سانس پایانی سینما ساحل که ساعت ۲۰:۴۵ آغاز می‌شود به نمایش دو فیلم اختصاص دارد، در ابتدا به ترتیب یک فیلم کوتاه «سرخابی» ساخته مرتضی اسمانی و فیلم بلند «بازیوو» به کارگردانی امیر حسین قهرایی به نمایش در می‌آیند.

در سالن زنده رود این پردیس سینمایی، نمایش فیلم‌ها از ساعت ۱۶:۱۵ با پویا نمایی «فرمان روای اب» ساخته مجید اسماعیلی به نمایش در می‌آید.

در ادامه روز هم آثار مجموعه «وب سری ۴» و فیلم بلند «اینجا خانه من است» ساخته خیراله تقیانی پور در سانس ۱۸:۳۰ روی پرده می‌رود.

آخرین سانس سالن زنده رود نیز مجموعه پویانمایی‌های کوتاه ایران «این سو آن سو، سگی که مرض داشت، ساکن طبقه سوم، خورده شده، زر زری کاکل زری، سنگ‌های سپید، فرفره، جبیر» به نمایش در می‌آیند.

پردیس سینمایی چهار باغ

در سالن نقش جهان این پردیس سینمایی نمایش فیلم‌ها از ساعت ۱۰ صبح با فیلم بلند «بیست و سه نفر» ساخته مهدی جعفری آغاز می‌شود. سپس در سانس ۱۴ فیلم بلند «داستان‌های باغ جادویی آنتون کرینگز» به کارگردانی آنتون کرینگز و آرنود بورون نمایش داده می‌شود. در سانس ۱۶:۳۰ فیلم کوتاه «دم اسبی و مرد خوابالو» به کارگردانی ادموندز یانسونز و فیلم «لوییز و لوکا-ماموریت ماه» به کارگردانی راسموس آسایورتسن روی پرده می‌روند. به هر دو این فیلم‌ها نیز دوبله همزمان اختصاص داده شده است.

در ادامه روز راس ساعت ۱۸:۳۰ مجموعه «وب سری ۴» و فیلم بلند «اقیانوس پشت پنجره» به کارگردانی بابک نبی زاده به نمایش گذاشته می‌شوند.

خبری: اخبار فرهنگی روز جهان

سانس پایانی سالن نقش جهان، ساعت ۲۰:۴۵ با نمایش فیلم کوتاه «حلزون نقاش» به کارگردانی مانوئلا ماستروکو (بی کلام) آغاز می‌شود، در این سانس همچنین فیلم «خرس معرکه» ساخته وانگ شی روی پرده می‌رود. به این فیلم نیز دوبله همزمان اختصاص یافته است.

سالن چهل ستون این پردیس سینمایی هم در ساعت ۱۶ با نمایش آثار مجموعه «وب سری ۴» و فیلم بلند «قطار آن شب» ساخته حمیدرضا قطبی میزبان علاقه‌مندان است.

راس ساعت ۱۸ هم آثار منتخب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روی پرده می‌رود.

سانس پایانی این سالن سینما ساعت ۲۰ به پویانمایی «سفر سبز» به کارگردانی سعید گائینی اختصاص دارد.

سالن چهار سوق پردیس سینمایی چهارباغ پویانمایی «شب آفتابی» به کارگردانی سید علی مدنی ساعت ۱۷ نمایش می‌دهد و ساعت ۱۹ هم فیلم بلند «بیست و سه نفر» ساخته مهدی جعفری روی پرده می‌رود.

سینما بهمن

سینما بهمن نمایش فیلم‌ها را امروز با فیلم «خواب‌های خط خطی» ساخته سید محمد حسینی ساعت ۱۶:۳۰ آغاز می‌کند و سپس دو ساعت بعد و راس ۱۸:۳۰ فیلم «داستان‌های باغ جادویی» به کارگردانی آنتون کرینگز و آرنود بورون با دوبله فارسی روی پرده می‌رود.

ساعت ۲۰:۳۰ آخرین سانس سینما بهمن است که به نمایش فیلم بلند «بیست و سه نفر» اثر مهدی جعفری اختصاص دارد.

اصفهان سیتی سنتر

جمعه ۱ شهریور در سالن شماره یک اصفهان سیتی سنتر راس ساعت ۱۷ فیلم کوتاه «سیم ششم» ساخته بهرام عظیمی و پویانمایی «بنیامین» به کارگردانی محسن عنایتی نوش آبادی به نمایش در می‌آید.

ساعت ۱۹ هم فیلم کوتاه «مرداب» ساخته تورفین ایورسن و فیلم «سوپر یوفی» به کارگردانی مارتین اسمیتز روی پرده می‌رود.

سانس پایانی این سالن راس ساعت ۲۱ آغاز می‌شود و فیلم کوتاه «کفش میخی» ساخته عبداله شاهین و فیلم بلند «هکر» ساخته پل برگ با دوبله همزمان برای علاقه‌مندان نمایش داده می‌شوند.

سالن شماره دو این سینما، نمایش فیلم‌ها را از ساعت ۱۶:۳۰ با «هایدی» به کارگردانی آلن گسپونر با دوبله همزمان آغاز می‌کند. سپس ساعت ۱۸:۳۰ پویانمایی «جوانمردان» ساخته علی احمدی به نمایش گذاشته می‌شود؛ و ساعت ۲۰:۳۰ ابتدا آثار مجموعه «وب سری ۴» و فیلم بلند «منطقه پرواز ممنوع» ساخته امیر داسارگر نمایش داده می‌شود.

سالن چهار اصفهان سیتی سنتر هم امروز را با نمایش آثار مرمت شده سینمای ایران از ساعت ۱۷:۳۰ آغاز می‌کند. سپس فیلم‌های «کودکان کار و روستا» و «این داستان ادامه دارد» ساعت ۱۹:۳۰ روی پرده می‌روند. به این دو فیلم نیز نیز دوبله همزمان اختصاص یافته است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

رادیو نابینایان

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
اعتلای فرهنگ و هنر با تلاش کم بینایان و نابینایان؛ رادیو نابینایانامید، تلاش و پشتکار عزیزان کم بینا و نابینا در جهت اعتلای فرهنگ و هنر زیباترین اتفاقی است که در سوینا رقم می‌خورد

ساخت قطعات تحریمی در ایران

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ یکی از شرکتهای مستقر در برج فناوری دانشگاه امیر کبیر از سال ۹۳ بر روی طراحی قطعات و تجهیزات مکانیکی پمپهای خاص و ابزار دقیق متمرکز شده است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
برنامه «مشق احسان» در دکور برنامه خود از تصویر یک زن بی‌حجاب در حال دوچرخه سواری استفاده کرد اما دقایقی پس از شروع برنامه، مجری جای خود را تغییر داد تا تصویر دیده نشود! در ادامه تصویر مربوط به قبل و بعد سانسور را می‌بینید:
صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
دوکبوتر، دوبرادر* فیلم «تویی که نمی‌شناختمت» به کارگردانی ابراهیم سلطانی فر شنبه ۳۰ شهریور ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود. این فیلم محصول سال ۱۳۶۹ روایت دو برادر است که به فاصله یک ساعت بعد از هم متولد شده‌اند و پدر خود را متقاعد می‌سازند که با رفتن آن دو به جبهه موافقت کند. عطر بهار نارنج، یادآور جبهه و جنگ*فیلم «شیدا» محصول ۱۳۷۷ به کارگردانی کمال تبریزی روز پنجشنبه ۴ مهرماه پخش خواهدشد. *فیلم «پرواز درشب» محصول ۱۳۶۵ به کارگردانی رسول ملاقلی پور روز جمعه ۵ مهرماه پخش می‌شود. *فیلم «ویلایی‌ها» به کارگردانی منیر قیدی محصول ۱۳۹۵ پنجشنبه ۱۱ مهرماه از این شبکه پخش می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها


فیلم | توضیح سخنگوی قوه قضائیه درباره چادر مشکی «شبنم نعمت‌زاده»

3 روز قبلخبرآنلاین3

مداح معروف: برای یک روضه هزار میلیارد هم بگیرم، باز ارزان فروخته‌ام

5 روز قبلعصر ایران2

ماجرای انتقادات به گریم سریال ستایش ۳ و واکنش تهیه‌کننده این سریال

3 روز قبلدینو1

درمان سرماخوردگی با متوقف کردن فعالیت یک پروتئین

3 روز قبلسلامت نیوز1

رهبر معظم انقلاب: همه مسئولان یک‌صدا معتقدند با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد/ تنها راه علاج مشکلات کشور تکیه به مردم و جوانان و جدی گرفتن ظرفیت‌های داخلی است

3 روز قبلاقتصاد آنلاین1

جزئیات علت حادثه‌ی مرگبار در آزادی

3 روز قبلنود1

حمله جنگنده‌های رژیم سعودی به مناطق مسکونی یمن

4 روز قبلموج1

گریم عجیب نرگس محمدی در ستایش ۳+فیلم و عکس

4 روز قبلآفتاب‌نیوز1

اسدالله عسگراولادی | سلطان زیره و پسته در سفر آخر

5 روز قبلهمشهری1

صحبت‌های پگاه آهنگرانی درباره سلبریتی زدگی مردم! +فیلم

5 روز قبلرکنا1