اعطای وام‌های اشتغالزایی به جوانان روستایی و حل مشکل افتتاح حساب سمن‌های حوزه جوانان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برنا
  4. اجتماعی
اعطای وام‌های اشتغالزایی به جوانان روستایی و حل مشکل افتتاح حساب سمن‌های حوزه جوانان

اعطای وام‌های اشتغالزایی به جوانان روستایی و حل مشکل افتتاح حساب سمن‌های حوزه جوانان

برناخبرگزاری برنا |
مشاور جوان مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان:

به گزارش خبرنگار اجتماعی برنا، ایمان محمدی نرگسی مشاور جوان مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در نشست با دکتر کرمی سرپرستی شعب بانک توسعه تعاون اعلام کرد: باید نگاه به جوانان به عنوان موتور محرک جامعه نگاهی فارق از نگاه‌های سیاسی باشد؛ توجه به اشتغال، ازدواج و تحصیل و همچنین پرداختن به حل مشکلات فعالان عرصه‌های مختلف اجتماعی به ویژه فعالان حوزه جوانان باید به عنوان یک راه حل برای رفع مسائل و مشکلات کشور دیده شود.

محمدی عضو هیات رئیسه مجمع ملی جوانان در ادامه عنوان کرد: توجه به اشتغال جوانان روستایی یعنی خروج از بخش اعظم بحران اقتصادی و رسیدن به خودکفایی و توجه بیشتر به اقشار کم در آمد که کاهش فاصله طبقاتی را ایجاد می‌کند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

رئیس مجمع جوانان استان خوزستان در خصوص این نشست گفت: حدود یکسال است بخشی از حساب‌های بانکی سمن‌های حوزه جوانان استان خوزستان به علت نداشتن شناسه حقوقی یا بسته شده یا افتتاح حسابی صورت نمی‌گیرد که در این نشست با بانک توسه تعاون به این تفاهم رسیده‌ایم که علاوه بر اعطای وام‌های اشتغالزایی روستایی؛ سمن‌های حوزه جوانان بتوانند در بانک توسعه تعاون با رعایت قوانین و دریافت معرفی نامه از مجمع استانی سمن‌ها افتتاح حساب داشته باشند و مشکل افتتاح حساب در این نشست حل شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

جوی آرام و پایدار در اکثر نقاط

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
خانم معصومه احمدی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ افزود: بر اساس آخرین اطلاعات و نقشه‌های هواشناسی تا سه روز آینده جوی نسبتا آرام و بدون پدیده را پیشرو داریم و تنها در بخش‌هایی از شمال غرب و سواحل غربی دریای خزر، بخش‌هایی از استان گیلان، مازندران، اردبیل و نواحی شمالی آذربایجان غربی و شرقی بارش خفیف و پراکنده اتفاق می‌افتد. وی گفت: در بخش‌های شرقی کشور همچنان پدیده وزش باد و گرد و خاک را داریم و در شمال استان سیستان و بلوچستان منطقه زابل، شرق استان کرمان و نواحی جنوبی استان خراسان جنوبی در برخی ساعات همراه با وزش باد شدید است که می‌تواند منجر به خیزش گرد وخاک و کاهش دید و کیفیت هوا شود. کارشناس سازمان هواشناسی افزود: به لحاظ شرایط دمایی در بیشتر مناطق کشور به خصوص نیمه شمالی روند افزایش نسبی دما را تا پایان هفته پیشرو داریم. خانم احمدی ادامه داد: برای هفته آینده در بخش‌های شمالی کشور بارش‌های خوبی را پیشرو خواهیم داشت و کاهش قابل توجه دما را نیز برای هفته بعد پیش بینی می‌کنیم. وی گفت: امروز آسمان تهران صاف پیش بینی شده و دمای هوا به حدود ۳۰ تا ۳۲ درجه می‌رسد.

بیشترین بیکارهای ایران چند ساله هستند؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

سامانه سماح

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل

(ویدیو) حرکت مترو با درهای باز!

فراروفرارو1 روز قبل
یکی از قطار‌های مترو تهران دچار نقص فنی شد و جابجایی مسافران با در باز انجام گرفت. مشکل هرچند برای مسافران عجیب بود، ولی برای معاون شهردار نه؛ چراکه معتقد است در یک خط مترو ۱۲۰۰ در وجود دارد و احتمال خرابی همیشه هست. به گزارش فارس، کلیپی طی ۲۴ ساعت گذشته در فضای مجازی دست به دست می‌چرخد که نشان می‌دهد قطار مترو در یکی از خطوط با در باز در حال حرکت است. بنابر این بیش از ۱۲۰۰ در وجود دارد که ممکن است یکی از آن‌ها در طول سال خراب شود. گفتنی است این مشکل برای دومین بار در مسیر خط ۴ و ۲ مترو تهران در روز‌های اخیر به وقوع پیوسته است.

اشتباهی که گوشه‌ای از صادرات کشور را فلج کرد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
کارخانه‌ای که قالب‌های بتنی برج میلاد، مترو و سدهای مختلف را تولید کرده است، خط تولیدش به ضایعات تبدیل شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، کارخانه‌ای که تولیداتش به ده کشور صادر می‌شد و کشورمان را از واردات برخی محصولات صنعتی بی نیاز می‌کرد، شرمنده بیش از هزار کارگری است که از کار بیکار شده‌اند.

ماشین عروس متفاوت زوج عراقی+تصاویر

4+
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر