چرا احمدزاده بیرون نشست؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایران ورزشی
  4. ورزشی
چرا احمدزاده بیرون نشست؟

چرا احمدزاده بیرون نشست؟

ایران ورزشیخبرگزاری ایران ورزشی |
یک) ترکیب اولیه کالدرون برای باز نخست یک سورپرایز داشت. امیر روستایی در وینگر راست جای فرشاد احمدزاده را گرفته بود. اتفاق در حالی رخ می‌داد که در تمام بازی‌های دوستانه قبلی احمدزاده در ترکیب اصلی بود اما ظاهرا برخی مسائل انضباطی از چشم کالدرون دور نماند و او با اولین نیمکت نشینی فرشاد، گوشی را دست او داد که هر لحظه ممکن است به خاطر مسائل غیر فنی جایش در ترکیب اصلی را از دست بدهد. احمدزاده برای رفتن به میدان ۶۴ دقیقه صبر کرد اما او هم در ۳۰ دقیقه زمانی که داشت نتوانست مثل جوان ۲۰ ساله و تازه وارد سرخ‌ها کاری از پیش ببرد و نوعی ناهماهنگی در حرکات ترکیبی اش دیده می‌شد.

یک) ترکیب اولیه کالدرون برای باز نخست یک سورپرایز داشت. امیر روستایی در وینگر راست جای فرشاد احمدزاده را گرفته بود. اتفاق در حالی رخ می‌داد که در تمام بازی‌های دوستانه قبلی احمدزاده در ترکیب اصلی بود اما ظاهرا برخی مسائل انضباطی از چشم کالدرون دور نماند و او با اولین نیمکت نشینی فرشاد، گوشی را دست او داد که هر لحظه ممکن است به خاطر مسائل غیر فنی جایش در ترکیب اصلی را از دست بدهد. احمدزاده برای رفتن به میدان ۶۴ دقیقه صبر کرد اما او هم در ۳۰ دقیقه زمانی که داشت نتوانست مثل جوان ۲۰ ساله و تازه وارد سرخ‌ها کاری از پیش ببرد و نوعی ناهماهنگی در حرکات ترکیبی اش دیده می‌شد.

۲) وحید امیری همان چیزی نبود که فکرش را می‌کردیم. امیری یک از دو بازیکن تازه وارد در ترکیب سرخ‌ها نسبت به فصل گذشته بود اما بازی اش اصلا به چشم نیامد. او مثل همیشه دونده و جنگنده بود اما در فاز حمله بازیکن تاثیرگذاری به حساب نمی‌آمد به طوری که خود کالدرون هم در مصاحبه آخر بازی اش تاکید کرد امیری خوب نبوده است. شاید تغییر پست بازی امیری باعث شده او به نوعی دچار سردرگمی شود. شاید هم فصل نه چندان خوبی که در ترابزون پشت سر گذاشت باعث شده هنوز شبیه بازیکن سابق نباشد. مسائل روانی مثل بحث نوع جدایی او نیز می‌تواند روی کیفیتش تاثیر بگذارد. امیری را باید در بازی دوم دید هر چند بعید است محل بازی اش تغییری کند.

۳) درباره سیستم مد نظر کالدرون برای پرسپولیس بارها نوشته‌ایم. سستم پرسپولیس و نوع چیدمان بازیکنان به گونه‌ای است که انگار سرخ‌ها همزنان از سه سیستم استفاده می‌کنند:۱-۳-۴، ۱-۴-۱-۴ و ۳-۳-۴. در شماتیک سایت‌های فنی به سیستم ۳-۳-۴ اشاره شده که روستایی و ترابی وینگرهای راست و چپ در کنار علیپور به عنوان مهاجم نوک هستند اما به نظر می‌رسد سیستم ۱-۴-۱-۴ درست‌تر باشد چرا که نوراللهی پشت امیری بازی کرد و به نوعی تنها هافبک دفاعی تیم بود. از چپ به راست، ترابی، عالیشاه، امیری و رستایی هم در یک زنجیر قرار می‌گرفتند.

خبری: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

۴) پرسپولیس نیمه اول چیزی برای ارائه نداشت اما در حد فاصل دقایق ۴۶ تا ۴۵ نسبتا خوب کار کرد و به گل هم رسید. در این دقایق بود که زنجیره‌های تهاجمی سرخ‌ها شکل می‌گرفت و ریتم تیم در فاز حمله راضی کننده به نظر می‌رسید. در ترکیب پرسپولیس شجاع خلیل‌زاده همان طور که در تمرینات دیده بودیم آماده‌ترین و بهترین بود و قطعا بالاترین نمره را می‌گیرد. سیدجلال که کنعانی را پشت سر گذاشت در یک دو صحنه منجی شد اما مثل قبل محکم به نظر نمی‌رسید. نادری در نیمه او خوب بود اما نیمه دوم افت کرد. شیری تعادل بین دفاع و حمله را حفظ کرد اما بازی اش زیاد به چشم نیامد. نوراللهی مثب بازی کرد، عالیشاه به لحاظ انفرادی خوب بود اما تاکتکی تیم را بهم می‌ریخت، امیری سردرگم بود، ترابی نسبتا خوب کار کرد و گل هم زد. روستایی فقط دوید و ناهماهنگ بود و علیپور غیر از تاثیر گذاری روی گل در یک صحنه خودخواهی کرد و کاری از پیش نبرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

حمله هواداران نفت به اتوبوس استقلال + ویدئو

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین18 ساعت قبل
حمله هواداران نفت به اتوبوس استقلال + ویدئوتیم استقلال که دیشب در سومین بازی خود مقابل تیم نفت مسجد سلیمان دومین تساوی خود را به دست آورد، هنگام خروج از ورزشگاه با اتوبوس، توسط عده‌ای از تماشگران مورد حمله قرار گرفت.
خبر فوریخبر فوری4 ساعت قبل
پیشنهاد ماتشکیل پلیس قضایی از اختلاف سلیقه‌ ضابطان جلوگیری می‌کند / حفاظت اطلاعات سپاه، وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی درباره یک موضوع واحد، سه نظر متفاوت دارندعصبانی‌ترین مردم دنیا را داریم/حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها آثار فرهنگی مثبت دارد/ کمتر شاهد نظرات مترقیانه مبتنی بر عنصر زمان و مکان هستیمآتش «آزادی» بر پیکر «سارا» / بدنی که سوخت، قفلی که باز نشداحمدی‌نژاد معتاد به دیده شدن است / مایکل جکسون در رده بندی مطالبات مردمی نیست/ عجیب بودن فرد را مشهور می‌سازد، اما محبوب نه! در برخی نقاط کشور شاهد ۳متر فرونشست هستیم/ پیشروی فرونشست به محدوده‌ فرودگاه امام نگران کننده استبه جای فیلتر فضای مجازی صدا و سیما را آزاد کنید/ می‌توانیم بر اساس قانون اساسی صدا و سیما را از انحصار خارج کنیم / در مقام عمل و توجه به مسائل فرهنگی زیر فرش هستیم/ نمک به زخم اهالی فرهنگ نپاشیم

فیلم/ جنجال و درگیری پشت در رختکن استقلال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
بعد از پایان دیدار تیم‌های نفت و استقلال هواداری که فرزندش را به داخل رختکن آبی پوشان راه نداده بودند به شدت عصبانی شد و حتی با تعدادی از عوامل تیم استقلال درگیر شد.
فراروفرارو1 روز قبل
به گزارش فرارو، مهاجرت علیرضا فغانی از ایران ماه‌ها مطرح بود تا اینکه چندی پیش او به صورت رسمی این خبر را تائید کرد. رویاروی فغانی و تونی کروس ستاره آلمان در جام جهانی روسیهحضور پر افتخار و حاشیه ساز علیرضا فغانی در روسیهمهمترین بخش کارنامه فغانی حضور موفق در جام جهانی روسیه است. یکی دیگر از حواشی فغانی در جریان جام جهانی روسیه به بازگشتش به کشور باز می‌گردد. ماجرای دیگری که پس از جام جهانی ناراحتی فغانی را در پی داشت، بحث دریافت حق و حقوقش در جام جهانی بود. هواداران استقلال تهران در فصل جدید هم اتهامات خود علیه فغانی را تکرار کردند، در آخرین بازی که فغانی در لیگ ایران داوری کرد.
ایلناایلنا17 ساعت قبل
مدیرعامل سابق استقلال در خصوص دربی پیش رو حرفهای جالبی برزبان اورد. به گزارش ایلنا، علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل سابق استقلال معتقد است دربی ۹۰ به تساوی خواهد کشید اما بازی گل خواهد داشت. با مدیرعامل محبوب هواداران استقلال در خصوص شرایط این تیم، پرداخت پول طلبکاران و پیش‌بینی‌اش از دربی ۹۰ به صحبت پرداختیم. شرایط استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟ استقلال تیم رفته رفته شرایطش بهتر خواهد شد. این تیم تغییرات زیادی داشته؛ ۱۵ بازیکن از تیم جدا شده‌اند و مربی برای هماهنگ کردن آنها نیاز به زمان دارد. نظرتان از بازی دربی چیست؟ این بازی غیرقابل پیش‌بینی است چون هر دو مربی خارجی هستند و با احتیاط در زمین حاضر می‌شوند و همین باعث می‌شود دربی به تساوی برسد اما هواداران ناراحت نباشند به احتمال فراوان بازی گل خواهد داشت.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حمایت آمریکا از عربستان پس از وقوع انفجار در تاسیسات نفتی آرامکو

خبری10 ساعت قبل

اخبار روز بازار خودرو - دوشنبه ۲۵ شهریورماه

خبری14 ساعت قبل

اخبار روز بازار مسکن - دوشنبه ۲۵ شهریورماه

خبری14 ساعت قبل

ارائه خدمات به کشاورزان و روستائیان از طریق اپلیکیشن

تابناکچند ثانیه قبل

نظر سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس درباره انتقادات به لایحه تجارت

اعتمادآنلاین9 دقیقه قبل

والیبال قهرمانی اروپا؛ لهستان ۳-۰ چک؛ پیروزی آسان عقاب‌ها

طرفداری9 دقیقه قبل

هیچ اقدامی نباید اصول حاکمیت، استقلال، وحدت و تمامیت ارضی سوریه را تضعیف کند/ تصمیم دولت آمریکا در خصوص جولان اشغالی سوریه محکوم است

اقتصاد آنلاین10 دقیقه قبل

مطالبات گندمکاران تا هفته آینده تسویه می‌شود

تجارت‌نیوز11 دقیقه قبل

نان بحرین از نفت آرامکو برید!

مشرق‌نیوز12 دقیقه قبل

تعامل دوستانه مسئولان ایران و روسیه در تامین منافع دو ملت و منطقه است/ اقدامات ایران در کاهش تعهدات برجامی گامی در راستای حفظ برجام و تعهد کامل طرفین آن است

اقتصاد آنلاین16 دقیقه قبل