شروع بد مقابل تیم‌های معمولی؛ کابوس چهارم با استراماچونی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. نود
  4. ورزشی
شروع بد مقابل تیم‌های معمولی؛ کابوس چهارم با استراماچونی

شروع بد مقابل تیم‌های معمولی؛ کابوس چهارم با استراماچونی

نودخبرگزاری نود |
طلسم شروع تلخ، انگار قرار نیست استقلال را رها کند.

به گزارش وبسایت نود، شکست مقابل ماشین‌سازی، تلخ‌ترین شروع ممکن برای استقلال استراماچونی بود. اتفاقی که برای استقلال در سال‌های اخیر تکراری شده است. آن‌ها ۴ سال است لیگ را با نتایج ضعیف آغاز می‌کنند و امتیازات حساسی را از همان بازی ابتدایی فصل از دست می‌دهند.

آخرین باری که استقلال در هفته اول برنده شد، لیگ پانزدهم بود که سیاه جامگان را در مشهد شکست داد. در ۴ فصل اخیر، آن‌ها دو مساوی و دو باخت در هفته ابتدایی داشته‌اند. لیگ شانزدهم، استقلال منصوریان پس از سر و صدای زیاد در نقل و انتقالات، اولین بازی مقابل نفت تهران متوقف شد. منصوریان در فصل دوم حضورش، در آبادان به صنعت نفت باخت. فصل پیش استقلال شفر هفته اول در خانه، نتوانست پیکان را شکست دهد و این فصل هم، لیگ را با باخت مقابل ماشین سازی آغاز کرد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی چند دقیقه پیش از سراسر وب

عجیب اینکه هیچکدام از حریفانی که سد راه استقلال در هفته اول شدند، تیم‌های بزرگ و مدعی نبودند. نفت تهران و صنعت نفت، حریفان هفته اول استقلال در دوره منصوریان آخر فصل در رده‌های نهم و هشتم قرار گرفتند و پیکان حریف فصل پیش‌شان در رده یازدهم ایستاد. هر سه تیم، بازی برگشت را به استقلال باختند اما از دست دادن امتیاز در هفته اول، استقلالی‌ها را به دردسر افتاد. این فصل هم اگر شگفتی رخ ندهد نمی‌توان ماشین‌سازی را یکی از مدعیان قهرمانی یا سهمیه آسیایی دانست. توقف مقابل تیم‌های معمولی در شروع لیگ، عادت بدی است که استقلال، با استراما هم نتوانسته آن را ترک کند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایسناایسنا1 روز قبل
‌به گزارش ایسنا-‌ این رکورد زنی با حضور مسئولان ورزشی استان و جمعی از ورزشکاران، در ورزشگاه ۱۵ هزارنفری یاسوج‌ برگزار شد. همچنین انجمن ثبت رکوردهای ورزشی دانشگاههای کشور را از سال گذشته در دانشگاه پیام نور راه اندازی کرده‌ایم. رییس سازمان جهانی ثبت رکوردهای ورزشی جهان (ایمارو) خاطرنشان کرد: ‌ثبت رکوردهای کشور، آسیا و جهان رکوردهای ایرانی‌ها را رایگان انجام می‌دهیم و در دانشگاههای کشور در حال گسترش ثبت رکورد هستیم. قلی زاده تصریح کرد: ایمارو تلاش دارد که از ورزشکاران و استعدادهای ایرانی حمایت کند تا بتوانیم ایران را پایگاه ثبت رکورد جهان کنیم و به این وسیله ارزآوری داشته باشیم. وی ادامه داد: ناصر احمدی توانست یک رکورد کشوری را در انجمن رکورد دانشگاه پیام نور کشور و همچنین ‌رکورد جهانی سازمان جهانی ثبت رکوردهای ورزشی جهان را به ثبت برساند.

حمله هواداران نفت به اتوبوس استقلال + ویدئو

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
حمله هواداران نفت به اتوبوس استقلال + ویدئوتیم استقلال که دیشب در سومین بازی خود مقابل تیم نفت مسجد سلیمان دومین تساوی خود را به دست آورد، هنگام خروج از ورزشگاه با اتوبوس، توسط عده‌ای از تماشگران مورد حمله قرار گرفت.

ویدیو؛ سوپر گل نیمار به استراسبورگ از زوایای مختلف (۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری19 ساعت قبل
وانانیوزوانانیوز4 ساعت قبل
استقلال بعد از پیروزی مقابل سپیدرود، وارد یک بازی خطرناک شد و اعضای این باشگاه به سهمی که در هدایت و مدیریت استقلال داشتند، قانع نشدند و خواستار چیزی بیش‌تر شدند. این مسئله رفته‌رفته بی‌نظمی را به سطوح پایین‌تر در باشگاه کشاند، به‌طوری که بعد از مدت‌ها، هواداران استقلال شاهد درگیری میان بازیکنان خود بودند. جنجال‌ها از بالا شروع شداولین قدم ناخواسته برای ایجاد تنش را مدیران استقلال برداشتند و شروع ایجاد جنجال‌ها از همان جا بود. درگیری و دویدن دنبال هم به‌جای توپدرگیری در تمرین استقلال، خبری کوتاه بود که برای وارد شدن دوباره استقلال به حاشیه، کافی به‌نظر می‌رسید. جدا از این موضوع، این رفتارها باعث از بین رفتن تمرکز بازیکنان استقلال شده و سیدحسین حسینی، دروازه‌بانی که در سال‌های اخیر چشم‌ها را خیره کرده، روی هر سه گلی که استقلال تا این‌جای فصل دریافت کرده است، مقصر بوده و استقلال امتیازهای زیادی را از دست داده است.

فیلم/ گل اول پرسپولیس مقابل نفت آبادان توسط کنعانی‌زادگان

الفالف17 ساعت قبل
فیلم/ گل اول پرسپولیس مقابل نفت آبادان توسط کنعانی‌زادگانگروه ورزشی الف، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸، ۲۱:۲۶ ۳۹۸۰۶۲۵۲۲۷گل اول پرسپولیس مقابل نفت آبادان توسط کنعانی‌زادگان را مشاهده کنید.

نظرها

اخبار بیشتر