نیکو کواچ: به خاطر کوتینیو سیستم بازی تیمم را عوض نمی‌کنم/ رؤسای باشگاه به وعده‌های‌شان عمل کردند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. ورزشی
نیکو کواچ: به خاطر کوتینیو سیستم بازی تیمم را عوض نمی‌کنم/ رؤسای باشگاه به وعده‌های‌شان عمل کردند

نیکو کواچ: به خاطر کوتینیو سیستم بازی تیمم را عوض نمی‌کنم/ رؤسای باشگاه به وعده‌های‌شان عمل کردند

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
نیکو کواچ، سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ از عملکرد رؤسای باشگاهش در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی راضی است.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نیکو کواچ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل هرتابرلین در هفته دوم رقابت‌های بوندس‌لیگای آلمان از شرایط بازیکنان بایرن سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ اظهار داشت: بواتنگ بیمار است و دیروز و امروز در تمرین حاضر نبوده است، پس به احتمال فراوان به بازی فردا (شنبه) نمی‌رسد. گورتسکا نیز از هفته گذشته تمرین نکرده است و بنابراین او هم در بازی فردا غایب خواهد بود. علاوه بر این دو تیم یان فیته آرپ نیز به دلیل بیماری در دسترس نخواهد بود.

وی درباره کوتینیو، خرید جدید بایرن مونیخ هم گفت: او هنوز در سطح آمادگی لازم جهت بازی در ترکیب ابتدایی و حضور کامل در بازی روز شنبه نیست. کم کم فیلیپه را آماده می‌کنیم و هیچ ریسکی نخواهیم کرد. پست ۱۰ بهترین موقعیت برای بازی کردن او خواهد بود، اما توانایی بازی در پست‌های دیگر را هم دارد.

در خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار ورزشی ایران،اروپا و سراسر نقاط دنیا

کواچ یادآور شد: بایرن مونیخ تنها به خاطر کوتینیو با یک سیستم خاص بازی نمی‌کند و خود کوتینیو هم این را نمی‌خواهد. فصل گذشته ما با سیستم‌های مختلف بازی کردیم. نحوه و شکل بازی تیم به سیستم بستگی ندارد، بلکه به نحوه پر کردن پست‌ها توسط بازیکنان مربوط است. اکنون ما ترکیب منعطف و خوبی در اختیار داریم.

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ در خاتمه تصریح کرد: رؤسای باشگاه به وعده خود عمل کردند. رناتو به خاطر بی‌نظمی جریمه شد و خبرها در این باره حقیقت داشت. البته او تنها به خاطر صحبت‌هایش در پایان بازی جریمه نشد. دلیل جریمه او عدم حضورش در تمرینات پس از بازی بود. بازیکنانی که بازی نکردند در پایان در زمین دویدند، اما او مستقیم به خانه رفت.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها