کشته و زخمی شدن ۱۳ نفر در درگیریهای استان شبوه یمن
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

کشته و زخمی شدن ۱۳ نفر در درگیریهای استان شبوه یمن

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما، ۱۳ نفر از نیروهای شورای انتقالی جنوب در درگیریها در شهر عتق مرکز استان شبوه یمن کشته و زخمی شدند. به گزارش شبکه تلویزیونی الجزیره، منابع نظامی در یمن از کشته شدن ۳ نفر از افراد مسلح وابسته به شورای انتقالی جنوب و زخمی شدن ۱۰ نفر از این نیروها در درگیری با نیروهای ارتش یمن (نیروهای منصور هادی) در غرب شهر عتق مرکز استان شبوه خبر دادند. یکی از این زخمی‌ها از جمله فرماندهان شورای انتقالی جنوبی است. نیروهای ارتش یمن (نیروهای منصور هادی) کنترل پایگاه نظامی ثماد را که متعلق به افراد مسلح شورای انتقالی جنوب بود، در دست گرفتند. شورای انتقالی جنوب، بیمارستان عتق را به خط مقدم نیروهای خود در این شهر تبدیل کرده است.

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی بین المللی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | بخشی از دادگاه شبنم نعمت زاده را ببینید

همشهریهمشهری2 ساعت قبل

این موشک‌ها ۱۸۰۰ تا بوده آقای نتانیاهو نه ۱۰۰ تا!

مهرمهر1 روز قبل
مجری از نتانیاهو می‌پرسد: شما می‌گویید حماس تضعیف شده در حالیکه تعداد زیادی موشک‌ در یک سال و نیم گذشته به سمت اسرائیل شلیک شده است. آیا تعداد این موشک‌ها را می‌دانید؟

گسترش حملات پهپادی یمن به عربستان

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن تاکید کرد ما بسیار صریح و روشن به تمامی کشور‌های متجاوز می‌گوییم که خون یمنی‌ها بی بها نیست. این حملات ادامه خواهد داشت و گسترش خواهد یافت و تاسیسات مهم‌تر و حساس‌تر رژیم سعودی را هدف قرار خواهد داد. البخیتی گفت پیام نخست این حملات از آن سعودی است و در وهله دوم، پیام این حملات برای امارات متحده عربی است. امارات متحده عربی باید به طور کامل از خاک یمن خارج شده و به دخالت‌های خود در این کشور پایان دهد. وی افزود هم اکنون معادله قدرت به هم خورده است و ما توانسته‌ایم توازن وحشت ایجاد کرده و عمق خاک سعودی را هدف قرار دهیم.

فیلم/ جزئیات عملیات خارق‌العاده یمن علیه آل‌سعود

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم/ بیانات منتشر نشده رهبری در پی حذف نام شهدا از معابر

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز15 ساعت قبل

یک جو غیرتی که در وجود رضاخان نبود!

مهرمهر1 روز قبل
‌۲۵ شهریور ۱۳۲۰، سالروز تعویض پادشاهی در حکومت پهلوی توسط انگلیسی‌ها بود. رهبر انقلاب در این باره فرمودند: انقلاب آمد کشور را از زیر پای این انسانهای حقیر و پست و ظالم بیرون کشید.

نظرها

اخبار بیشتر