آغاز طرح استقبال از مهر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. افکارنیوز
  4. اجتماعی
آغاز طرح استقبال از مهر

آغاز طرح استقبال از مهر

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز |
سید نواب حسینی‌منش با اشاره به آغاز طرح استقبال از مهر، از ۱۵ شهریور تا ۱۵ مهرماه اظهار کرد: در چند مرکز معاینه فنی، خطوطی را به سرویس مدارس اختصاص می‌دهیم تا رانندگان سرویس مدارس، اتلاف وقت کمتری برای معاینه فنی داشته باشند.

به گزارش افکارنیوز،

سید نواب حسینی‌منش با اشاره به آغاز طرح استقبال از مهر، از ۱۵ شهریور تا ۱۵ مهرماه اظهار کرد: در چند مرکز معاینه فنی، خطوطی را به سرویس مدارس اختصاص می‌دهیم تا رانندگان سرویس مدارس، اتلاف وقت کمتری برای معاینه فنی داشته باشند.

اخبار اجتماعی- وی ادامه داد: پیشنهادی نیز مطرح کرده‌ایم که هنوز در کارگروه مربوطه مورد بررسی و تصویب قرار نگرفته که بر اساس این پیشنهاد، الزامات بیشتری برای معاینه فنی سرویس مدارس پیش‌بینی شده است.

مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران در توضیح بیشتر این بسته پیشنهادی تصریح کرد: کنترل مازاد خودروهایی که برای سرویس مدارس استفاده می‌شوند از لحاظ فنی و ایمنی، از سوی ما پیشنهاد شده که هنوز در خصوص آن تصمیم‌گیری نشده است.

خبری: برترین اخبار اجتماعی در ایران

حسینی‌منش تأکید کرد: خودروهایی که برگه معاینه فنی دریافت نکنند، برچسب سرویس مدارس به آنها داده نمی‌شود؛ ما نیز تلاش می‌کنیم امکانات لازم را فراهم کرده تا در زمان کمتری این خودروها تست معاینه فنی داده و اولیاء از لحاظ ایمنی خودروهای مورد استفاده در سرویس مدارس اطمینان داشته باشند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | درک زمان برای ما در زمین و فضا فرق دارد؟

خبرآنلاینخبرآنلاین16 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
وی گفت: بیش از ۸۰ درصد دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشور در رشته‌های دکترای حرفه‌ای گروه پزشکی تحصیل می‌کردند که بیش از ۶۶۰۰ نفر را شامل می‌شود و بیشترین آن‌ها در مجارستان، هندوستان، روسیه، قبرس و بلاروس به تحصیل اشتغال داشتند. در سال ۹۶، ۶۲۴ نفر متقاضی انتقال از خارج به داخل کشور بودند در حالی که این عدد در سال ۱۳۹۷ بدنبال مشکلات پدیدآمده بر سر راه انتقال ارز به ۲۸۲۴ نفر رسید، از این میان ۱۷۴۱ نفر تا پایان سال ۹۷ مصاحبه شده و با انتقال ۱۳۶۵ نفر از آن‌ها موافقت شده بود. دکتر جهانپور گفت:: البته اصل موضوع انتقال دانشجویان شاغل به تحصیل خارج به داخل موضوع جدیدی نیست لکن از ابتدای سال ۲۰۱۹ امکان انتقال به داخل کشور با اطلاع رسانی قبلی، ممنوع شده است. در مورد شرایط انتقال به داخل نیز تنها شرط تسهیل شده کاهش حداقل واحد‌های گذرانده شده از ۷۲ واحد به ۳۶ واحد بوده و البته شرط مصاحبه به شروط قبلی انتقال به داخل افزوده شده است. جهانپور در پایان افزود: در این راستا، کماکان انتظار می‌رود دانشجویان، خانواده‌ها و افرادی که به موارد مشکوک یا پیشنهاد‌هایی از این دست برخورد می‌کنند، اطلاعات خود را به حراست یا بازرسی دانشگاه‌های علوم پزشکی و مرکز حراست و یا اداره کل بازرسی وزارت بهداشت منعکس کنند.

آخرین جمعه تابستان

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ بیش از ۴ هزارو ۳۰۰ نفر از هموطنانمان در جاده‌های کشور جان خود را ازدست داده‌اند، آماری که برای کاهش آن باید تمامی دستگاه‌های مرتبط پای کار بیایند.

نمایشگاه شکار کرکس‌ها

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
کلکسیونی از پهپاد‌های به اسارت گرفته شده در نمایشگاه «شکار کرکس‌ها» به نمایش در آمده استبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ ​کلکسیونی از پهپاد‌های به اسارت گرفته شده در نمایشگاه «شکار کرکس‌ها» در باغ موزه دفاع مقدس به نمایش در آمده است. این نمایشگاه تا ۱۵ مهر برجاست.
ایسناایسنا12 ساعت قبل
مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران از اعمال سخت‌گیری و نظارت بیشتر بر معاینه فنی خودروهای سرویس دانش آموزی خبر داد و گفت: این اقدام برای اطمینان خاطر خانوارهای محترم دانش آموزان خواهد بود. یکی از این اقداماتی که به منظور حفظ ایمنی و سلامت دانش آموزان در حمل و نقل آن‌ها صورت می‌گیرد، نظارت بر معاینه فنی سرویس‌های دانش آموزی است. وی با اعلام اینکه سه مرکز معاینه فنی و باقی مراکز ۱۶گانه هرکدام یک خط برای معاینه فنی خودروهای سرویس دانش آموزی اختصاص داده‌اند، گفت: دریافت معاینه فنی خودروهای سرویس دانش آموزی تا ۱۵ مهرماه ادامه خواهد داشت. مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران با اشاره به اینکه رانندگان سرویس مدارس برای دریافت برچسب سرویس مدارس موظف به دریافت برگه معاینه فنی هستند، بیان کرد: برای معاینه فنی خودروهای سرویس دانش آموزی قرار است سخت گیری بیشتری اعمال شود. مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران در مورد خودرو ثبت تخلف معاینه فنی سیار که در ماه ابتدای شهریورماه سال جاری رونمایی شد، گفت: تاکنون این خودرو موفق به دریافت کد معاینه فنی نشده است، اما هماهنگی‌های لازم با ناجا برای فعال شدن کد معاینه فنی درحال انجام است.
تسنیمتسنیم8 ساعت قبل
وی با تأکید بر لزوم نظارت و کنترل شهر ابراز کرد: سامانه‌های مختلفی در حوزه حمل‌ونقل و ترافیکی شامل دوربین‌های کنترلی، نظارتی، ثبت تخلف، خط ویژه، طرح ترافیک در شهر وجود دارد. ذاکریان با اشاره به وجود دوربین‌های نظارتی در شهر قم یادآور شد: در حال حاضر ۹۵ دوربین نظارتی در سطح شهر وجود دارد که در فاز سوم این تعداد دوربین به بیش از ۲۰۰ دوربین خواهد رسید. معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهر قم با اشاره به مطالعات طرح بازنگری خطوط اتوبوسرانی اظهار داشت: سیستم مدیریت اتوبوسرانی به‌صورت مسافر پیما بوده که در این بازنگری به‌صورت پیمایش مبنا تغییر خواهد کرد که بر اساس آن هزینه بر اساس کیلومتر دریافت می‌شود. وی با بیان اینکه دو خط جدید در بازنگری خطوط اتوبوسرانی افزوده می‌شود، گفت: خط اطراف حرم مطهر و خط اکسپرس از ۷۲ تن به پردیسان به‌زودی راه‌اندازی می‌شود. ذاکریان خاطرنشان کرد: قرارداد ۱۰ ساله بسیاری از اتوبوس‌های شهر قم در حال اتمام است که ۱۱۰ دستگاه اتوبوس تازه خریداری‌شده در مهرماه به خطوط اتوبوسرانی قم افزوده می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها


فیلم | توضیح سخنگوی قوه قضائیه درباره چادر مشکی «شبنم نعمت‌زاده»

4 روز قبلخبرآنلاین3

مداح معروف: برای یک روضه هزار میلیارد هم بگیرم، باز ارزان فروخته‌ام

6 روز قبلعصر ایران2

مجروحیت ۴ مامور نیروی انتظامی بر اثر درگیری با اشرار + فیلم

4 روز قبلباشگاه خبرنگاران1

ماجرای انتقادات به گریم سریال ستایش ۳ و واکنش تهیه‌کننده این سریال

4 روز قبلدینو1

درمان سرماخوردگی با متوقف کردن فعالیت یک پروتئین

4 روز قبلسلامت نیوز1

رهبر معظم انقلاب: همه مسئولان یک‌صدا معتقدند با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد/ تنها راه علاج مشکلات کشور تکیه به مردم و جوانان و جدی گرفتن ظرفیت‌های داخلی است

4 روز قبلاقتصاد آنلاین1

جزئیات علت حادثه‌ی مرگبار در آزادی

4 روز قبلنود1

حمله جنگنده‌های رژیم سعودی به مناطق مسکونی یمن

5 روز قبلموج1

گریم عجیب نرگس محمدی در ستایش ۳+فیلم و عکس

6 روز قبلآفتاب‌نیوز1

اسدالله عسگراولادی | سلطان زیره و پسته در سفر آخر

6 روز قبلهمشهری1