امروز در جشنواره کودک چه فیلم‌هایی را تماشا می‌کنید؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایمنا
  4. فرهنگ
امروز در جشنواره کودک چه فیلم‌هایی را تماشا می‌کنید؟

امروز در جشنواره کودک چه فیلم‌هایی را تماشا می‌کنید؟

ایمناخبرگزاری ایمنا |
پنجمین روز از جشنواره سی و دوم با نمایش فیلم های متنوع و شاخص در سینماها سپری می شود که از آن جمله می توان به فیلم کوتاه «صفر کلوین» اثر سبحان واقعی و علی فیضی پور اشاره کرد.

به گزارش ایمنا، با افتتاح جشنواره سی و دوم برنامه نمایش فیلم‌ها در سینماها نیز از ۲۹ مرداد آغاز شده است.

پردیس سینمایی ساحل (سالن نصف جهان و زنده رود)، پردیس سینمایی چهار باغ (سالن نقش جهان، سالن چهل ستون، سالن چهار سوق)، سینما بهمن، اصفهان سیتی سنتر (سالن ۱، سالن ۲، سالن ۴) و پردیس هنر؛ سینماهای جشنواره امسال هستند که میزبان علاقه‌مندان برای تماشای فیلم‌ها هستند.

در ادامه برنامه اکران سینماها را در پنجمین روز جشنواره می‌خوانید.

پردیس سینمایی ساحل

امروز در سالن نصف جهان پردیس سینمایی ساحل، اکران فیلم‌ها از ساعت ۱۶ با نمایش فیلم کوتاه «بی‌سیم» به کارگردانی محمدحسین امانی آغاز می‌شود. همچنین در این سانس فیلم بلند «قطار آن شب» به کارگردانی حمیدرضا قطبی به نمایش در می‌آید.

در سانس بعدی سینما که ساعت ۱۸:۱۵ آغاز می‌شود، فیلم کوتاه «بیله» به کارگردانی اینارا کولمان برای مخاطبان به نمایش در می‌آید. این فیلم نیز از دوبله همزمان برخوردار است

در نهایت سانس پایانی سینما ساحل که ساعت ۲۰:۴۵ آغاز می‌شود به نمایش دو فیلم اختصاص دارد، در ابتدا به ترتیب یک فیلم کوتاه «صفر کلوین» ساخته سبحان واقعی و علی فیضی پور و فیلم بلند «اقیانوس پشت پنجره» به کارگردانی بابک نبی زاده به نمایش در می‌آیند.

در سالن زنده رود این پردیس سینمایی، نمایش فیلم‌ها از ساعت ۱۶:۱۵ با فیلم کوتاه «سیم ششم» ساخته بهرام عظیمی و پویانمایی «بنیامین» ساخته محسن عنایتی نوش آبادی به نمایش در می‌آید.

در ادامه روز هم آثار مجموعه «وب سری ۵» و فیلم بلند «خواب‌های خط خطی» ساخته سید محمد حسینی در سانس ۱۸:۳۰ روی پرده می‌رود.

آخرین سانس سالن زنده رود نیز فیلم کوتاه «دم اسبی و مرد خوابالو» و فیلم بلند «لوئیز و لوکا، ماموریت ما» با دوبله همزمان به نمایش در می‌آیند.

پردیس سینمایی چهار باغ

در سالن نقش جهان این پردیس سینمایی نمایش فیلم‌ها از ساعت ۱۰ صبح با فیلم بلند «تورنا ۲» ساخته سیدجواد هاشمی آغاز می‌شود. سپس در سانس ۱۶:۳۰ فیلم کوتاه «میوه‌های ابرها» به کارگردانی کاترینا کارهانکووا (بدون کلام) و فیلم بلند «گوسفند و گرگ‌ها ۲» به کارگردانی کیلب هیستاد با دوبله همزمان نمایش داده می‌شوند. در ادامه روز راس ساعت ۱۸:۳۰ مجموعه «وب سری ۵» و فیلم بلند «قطار آن شب» به کارگردانی حمیدرضا قطبی به نمایش گذاشته می‌شوند.

سانس پایانی سالن نقش جهان، ساعت ۲۰:۴۵ با نمایش فیلم کوتاه «سیم ششم» به کارگردانی بهرام عظیمی آغاز می‌شود، در این سانس همچنین پویانمایی «بنیامین» ساخته محسن عنایتی نوش آبادی روی پرده می‌رود.

سالن چهل ستون این پردیس سینمایی هم در ساعت ۱۶ با نمایش آثار مجموعه «وب سری ۵» و فیلم بلند «بیست و سه نفر» ساخته مهدی جعفری میزبان علاقه‌مندان است.

راس ساعت ۱۸ هم آثار منتخب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روی پرده می‌رود.

سانس پایانی این سالن سینما ساعت ۲۰ به فیلم بلند «خواب‌های خط خطی» به کارگردانی سید محمد حسینی اختصاص دارد.

سالن چهار سوق پردیس سینمایی چهارباغ مجموعه پویانمایی‌های کوتاه ایران «این سو آن سو، سگی که مرض داشت، ساکن طبقه سوم، خورده شده، زرزری کاکل زری، سنگ‌های سپید، فرفره، جبیر» را ساعت ۱۷ نمایش می‌دهد و ساعت ۱۹ هم فیلم کوتاه «زنگ آخر» ساخته حیدرعلی رحمانی قهدریجانی روی پرده می‌رود.

سینما بهمن

سینما بهمن نمایش فیلم‌ها را امروز با پویانمایی «جوانمردان» ساخته علی احمدی ساعت ۱۶:۳۰ آغاز می‌کند و سپس دو ساعت بعد و راس ۱۸:۳۰ فیلم «گوسفند و گرگ‌ها ۲» به کارگردانی ولادیمیر نیکلایو با دوبله فارسی روی پرده می‌رود.

ساعت ۲۰:۳۰ آخرین سانس سینما بهمن است که به نمایش فیلم کوتاه «برای امیر» اثر جواد حکمی و فیلم بلند «منطقه پرواز ممنوع» ساخته امیر داسارگر اختصاص دارد.

اصفهان سیتی سنتر

شنبه ۲ شهریور در سالن شماره یک اصفهان سیتی سنتر راس ساعت ۱۷ فیلم کوتاه «بادبادک» ساخته مارتین اسماتانا و فیلم بلند «جیکوب، میمی و سگ‌های سخنگو» به کارگردانی ادموندز یانسوز با دوبله همزمان به نمایش در می‌آید.

ساعت ۱۹ هم فیلم کوتاه «چرخ-چرخ» ساخته یونیچی کانای و فیلم بلند «پسر ابری» به کارگردانی مایکمینه کلینکسپور اسمیتز روی پرده می‌رود.

سانس پایانی این سالن راس ساعت ۲۱ آغاز می‌شود و فیلم کوتاه «غبار» ساخته داثه ریدوز و فیلم بلند «اوتزی و معمای زمان» ساخته گابریل پی نوتا با دوبله همزمان برای علاقه مندان نمایش داده می‌شوند.

سالن شماره دو این سینما، نمایش فیلم‌ها را از ساعت ۱۶:۳۰ با فیلم بلند «گوسفند و گرگ‌ها ۲» به کارگردانی ولادیمیر نیکلایو با دوبله فارسی آغاز می‌کند. سپس ساعت ۱۸:۳۰ فیلم بلند «فرزند زمین» ساخته مژگان بیات به نمایش گذاشته می‌شود.

و ساعت ۲۰:۳۰ ابتدا آثار مجموعه «وب سری ۵» و فیلم بلند «تورنا ۲» ساخته سید جواد هاشمیان نمایش داده می‌شود.

سالن چهار اصفهان سیتی سنتر هم امروز را با نمایش آثار مرمت شده سینمای ایران از ساعت ۱۷:۳۰ آغاز می‌کند. سپس فیلم بلند «پسر مورچه‌ای» به کارگردانی آسک هاسبلبالچ ساعت ۱۹:۳۰ روی پرده می‌روند. به این فیلم نیز نیز دوبله همزمان اختصاص یافته است کد خبر ۳۸۶۹۹۳

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

رادیو نابینایان

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
اعتلای فرهنگ و هنر با تلاش کم بینایان و نابینایان؛ رادیو نابینایانامید، تلاش و پشتکار عزیزان کم بینا و نابینا در جهت اعتلای فرهنگ و هنر زیباترین اتفاقی است که در سوینا رقم می‌خورد
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
برنامه «مشق احسان» در دکور برنامه خود از تصویر یک زن بی‌حجاب در حال دوچرخه سواری استفاده کرد اما دقایقی پس از شروع برنامه، مجری جای خود را تغییر داد تا تصویر دیده نشود! در ادامه تصویر مربوط به قبل و بعد سانسور را می‌بینید:

ساخت قطعات تحریمی در ایران

صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ یکی از شرکتهای مستقر در برج فناوری دانشگاه امیر کبیر از سال ۹۳ بر روی طراحی قطعات و تجهیزات مکانیکی پمپهای خاص و ابزار دقیق متمرکز شده است.

خواب تابستانی کتاب‌ها و دغدغه کاغذ

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
ایلناایلنا1 روز قبل
معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ‌ امروز در جنگ نرم دشمن درصدد است ارزش‌های نظام مقدس اسلامی و نام شهدا را از بین برده و با تغییر سبک زندگی به دنبال این است که ارزش‌ها و بزرگ‌مردی‌هایی که به دنبال آنها هستیم را از ما بگیرند. وی با بیان این‌که دفاع مقدس از محرم اندیشه گرفته و شعار، الگو و تاکتیک آن نیز عاشورایی است افزود: همه ارکان دفاع مقدس از کربلا و محرم نشات گرفته و اگر اینگونه نبود قطعا نمی‌توانستیم شاهد از خودگذشتگی جوانان برای دفاع از خاک و ارزش‌های نظام باشیم. امیر دریادار سیاری بیان کرد: دشمن در جنگ‌نرم تلاش می‌کند ارزش‌ها و آموزش‌های دفاع مقدس، ارزش‌های حاکم بر جامعه را از مردم بگیرد و سبک زندگی مردم را تغییر دهد. وی اضافه کرد: برگزاری جلسات این چنینی موضع‌گیری در برابر جنگ نرم دشمن و مقابله در خط مقدم است تا دشمن بدانند، هرچند که می‌داند، ملت ایران مانند دوران دفاع مقدس ایستاده‌ و با قدرت راه خود را ادامه می‌دهد. معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: ‌ امروز دشمن در جنگ نرم درصدد است ارزش‌های نظام مقدس اسلامی و نام شهدا را از بین برده و با تغییر سبک زندگی به دنبال این است که ارزش‌ها و بزرگ‌مردی‌هایی که به دنبال آنها هستیم را از ما بگیرند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، سردار مرادعلی محمدی ظهر امروز در نشست خبری اظهار داشت: در هفته دفاع مقدس امسال بیش از ۷۰۰ برنامه در سراسر استان برگزار می‌شود تا بتوانیم گوشه‌ای از جانفشانی رزمندگان و ملت ایران در جنگ تحمیلی را به نمایش بگذاریم. مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه با بیان اینکه انتقال ارزش‌های دفاع مقدس همواره به عنوان یک عامل بازدارنده مطرح است که دشمن به کیان اسلام طمعی نداشته باشد بیان کرد: امسال برنامه‌های هفته دفاع مقدس با رویکرد جدیدی در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بر مبنای تبلیغات، اطلاع‌رسانی و فرهنگی برگزار می‌شود. مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کرمانشاه با اشاره به اینکه حماسه عظیم عاشورا نقش اصلی را در معنویت دفاع مقدس بازی کرده است بیان کرد: همکاری و هماهنگی سازمان‌های فرهنگی تبلیغی با دیگر سازمان‌ها و حضور پررنگ مردم در دفاع مقدس نیز در این ایام در دستورکار قرار دارد. مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه گفت: نخستین برنامه هفته دفاع مقدس رژه یگان‌های مسلح با محوریت سپاه نینوای استان است که روز ۳۱ شهریور در بزرگراه امام خمینی (ره) ساعت ۸ صبح برگزار می‌شود. وی افزود: عطرافشانی گلزارهای شهدا، خاطره‌گویی فرماندهان دفاع مقدس، سخنرانی فرماندهان و رزمندگان دفاع مقدس پیش از خطبه‌های نماز جمعه، نمایش رزمی عملیات ثامن الائمه و شکست حصر آبادان و برگزاری نمایشگاه‌های فرهنگی و هنری از برنامه‌های این هفته است.

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها


اسدالله عسگراولادی دعوت حق را لبیک گفت

6 روز قبلفارس4

فیلم | توضیح سخنگوی قوه قضائیه درباره چادر مشکی «شبنم نعمت‌زاده»

3 روز قبلخبرآنلاین3

مداح معروف: برای یک روضه هزار میلیارد هم بگیرم، باز ارزان فروخته‌ام

5 روز قبلعصر ایران2

درمان سرماخوردگی با متوقف کردن فعالیت یک پروتئین

3 روز قبلسلامت نیوز1

رهبر معظم انقلاب: همه مسئولان یک‌صدا معتقدند با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد/ تنها راه علاج مشکلات کشور تکیه به مردم و جوانان و جدی گرفتن ظرفیت‌های داخلی است

3 روز قبلاقتصاد آنلاین1

جزئیات علت حادثه‌ی مرگبار در آزادی

3 روز قبلنود1

حمله جنگنده‌های رژیم سعودی به مناطق مسکونی یمن

4 روز قبلموج1

گریم عجیب نرگس محمدی در ستایش ۳+فیلم و عکس

4 روز قبلآفتاب‌نیوز1

اسدالله عسگراولادی | سلطان زیره و پسته در سفر آخر

5 روز قبلهمشهری1

صحبت‌های پگاه آهنگرانی درباره سلبریتی زدگی مردم! +فیلم

5 روز قبلرکنا1