وسیله جالبی که کار کشاورزان را بسیار آسان می‌کند + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

وسیله جالبی که کار کشاورزان را بسیار آسان می‌کند + فیلم

وسیله پرکاربردی ساخته شده است که کار جمع آوری سنگ‌های بزرگ از زمین‌های کشاورزی را بر عهده دارد.
وسیله جالبی که کار کشاورزان را بسیار آسان می‌کند + فیلم - 0

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، وسیله مکمل جالبی برای ماشین کشاورزی طراحی و تولید شده است که کار جمع آوری سنگ‌های بزرگ از زمین‌های کشاورزی را بر عهده دارد.

این وسیله پرکاربرد، خاک و سنگ را به خوبی از یکدیگر جدا می‌کند و نهایتا سنگ‌ها در کنار هم جمع آوری می‌کند.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

بیشتر بخوانید: تلاش کشاورزان گلستانی برای حفظ بذرهای بومی + فیلم 

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پهپاد‌های نورافشان در آسمان چین

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل

فیلم/ عزاداری شیعیان اسیر در چنگال آل‌سعود

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز20 ساعت قبل

اظهارنظر وزیرکشور درباره برخورد با بدحجابی +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین23 ساعت قبل

خلاصه بازی ایران و استرالیا/ شکست خانگی از کانگوروها

مهرمهر13 ساعت قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین23 ساعت قبل
به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی از شهرداری کرج: پیمان بضاعتی پور با بیان اینکه ساماندهی وضعیت فضای سبز کاخ مروارید با جدیت دنبال می‌شود، اظهار داشت: از توجه شهردار و اعضای شورای شهر کرج برای حفظ و مرمت فضای سبز کاخ مروارید قدردانی می‌کنم. وی با اشاره به اجرای طرح‌های متناسب با فضای کاخ مروارید و افزایش بسترهای خدمات رسانی به شهروندان، گفت: استقرار مبلمان شهری، نورپردازی، کاشت گونه‌های گیاهی و ساماندهی و بهسازی ساختمان‌های همجوار از اقداماتی است که از سوی شهرداری در کاخ مروارید انجام می‌شود. بضاعتی پور ادامه داد: از روزی که بخشی از این کاخ در اختیار شهرداری قرار گرفت علف زنی ۲۷ هکتار از محوطه و اصلاح آبخور درختان در حدود ۹۰۰ عدد و همچنین حذف سرشاخه‌های خشک و اصلاح تاسیسات آبیاری آغاز و در حال انجام است. رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با اشاره به اینکه بیش از ۵۰ نفر به صورت روزانه در این مجموعه مشغول فعالیت هستند، یادآور شد: تلاش مجموعه مدیریت شهری آماده‌سازی این مجموعه تاریخی برای استفاده شهروندان است. به گفته این مسئول؛ همزمان با نوروز ۹۹ علاوه بر ایجاد تغییرات مناسب و باز شدن درهای کاخ مروارید به روی شهروندان شاهد برگزاری جشن نوروزگاه در این محل خواهیم بود.

له شدن یک خودرو پس از گیر کردن بر روی ریل قطار + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک خودرو در هند حین عبور از ریل قطار بر روی آن گیر کرد و نتوانست از آن رد شود. مردمی که در اطراف ریل بودند به کمک راننده این خودرو شتافتند، اما نتوانستند خودروی وی را از روی ریل خارج کنند. حین کمک رسانی به راننده خودرو، قطار از راه رسید و با خودرو برخورد کرد. راننده خودرو قبل از رسیدن قطار از خودرویش پیاده شد و جانش را نجات داد. بیشتر بخوانید: قطع عضو، عاقبت بی‌احتیاطی موتورسوار ۲۵ ساله نسبت به عبور قطار + فیلمانتهای پیام/تصادف قطار با ماشین + فیلم

نظرها

اخبار بیشتر