خلفان: «عبد ربه منصور هادی» خیانتکار و غدار است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. بین‌المللی
خلفان: «عبد ربه منصور هادی» خیانتکار و غدار است

خلفان: «عبد ربه منصور هادی» خیانتکار و غدار است

مهرخبرگزاری مهر |
در ادامه جنگ لفظی میان اماراتی ها و مسئولان دولت دست نشانده سعودی در یمن، اینبار ضاحی خلفان به شدت به رئیس جمهور مستعفی و فراری یمن حمله کرد و وی را غدار و خیانتکار توصیف کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک در ادامه جنگ لفظی میان اماراتی‌ها و مسئولان دولت دست نشانده سعودی در یمن، اینبار ضاحی خلفان به شدت به عبد ربه منصور هادی رئیس جمهور مستعفی و فراری یمن حمله کرد و وی را غدار و خیانتکار توصیف کرد.

وی در توییتی نوشت: کسی که در کنار هادی می‌جنگد در واقع در کنار مرد غدار و خیانتکار می‌جنگد. هادی لیاقت ندارد که از وی دفاع کنی. عبد ربه منصور هادی و علی محسن الاحمر، جنوبی‌ها را تروریست می‌دانند و دارودسته حزب الاصلاح را جنگجویان ملی. شمال را به الاحمر و هادی می‌سپاریم تا آنرا آزاد کنند. باید که بدون تردید شمال را به حزب الاصلاح و الاحمر واگذار کنیم.

شایان ذکر است که نیروهای وابسته به امارات پس از اینکه بر عدن مسلط شدند در استان شبوه و برخی مناطق دیگر هم به شدت با نیروهای دولت دست نشانده سعودی در یمن درگیر شده‌اند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

انتقام‌گیری از زن ایرانی‌الاصل در وزارت خارجه آمریکا +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز11 ساعت قبل
به گزارش مشرق، این گزارش نتیجه تحقیقات چندین ماهه درباره اتهام انتقام گیری سیاسی هوک و چند مدیر دیگر دولت دونالد ترامپ از چند کارمند و دیپلمات وزارت خارجه آمریکاست. در یکی از ایمیل‌های رد و بدل شده میان جولی هالر، مقام ارشد دولت ترامپ در وزارت خارجه آمریکا و برایان هوک، هالر به غلط، نوشته بود نوروززاده متولد ایران است. او در ایمیلی دیگر لیستی از کارمندان وزارت خارجه را با عناوینی چون دردسرساز و خائن به تیم (ترامپ) در برابر اسمشان، تهیه کرده بود. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴دانلوداین دومین بخش از گزارش بازرس وزارت خارجه آمریکا در مورد تبعیض علیه بعضی کارمندان این وزارت‌خانه از سوی مدیران منصوب ترامپ است. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در زمان انتشار ایمیل‌ها این اتهام‌ها را رد کرد و جا به جایی کارمندان را روند عادی انتقال‌های درون سازمانی خواند.

تاسیسات بقیق از بزرگترین نقاط ضعف عربستان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره، کارشناسان معتقدند نیرو‌های یمنی با حمله پهپادی به تاسیسات نفتی عربستان سعودی در بقیق دست روی یکی از بزرگترین نقاط ضعف صنعت نفت عربستان گذاشته‌اند. وزارت کشور عربستان سعودی از حمله پهپادی به دو پالایشگاه نفت شرکت آرامکو در استان بقیق در شرقی‌ترین منطقه این کشور خبر داد. وی تاکید کرد عربستان سعودی هیچ چاره‌ای جز متوقف کردن محاصره و تجاوزات به یمن ندارد. به گفته مسئولان سعودی پالایشگاه‌های بقیق اهمیت بین المللی زیادی در زمینه تولید و صادرات نفت به بازار‌های بین المللی دارد. کارشناسان همیشه در تحقیقات خود تاسیسات نفتی بقیق را یکی از بزرگترین نقاط ضعف صنعت نفت عربستان دانسته‌اند که بیش از همه کسانی را که بخواهند در این حوزه به عربستان آسیب بزنند تحریک می‌کند.

فیلم/ آتش یمنی‌ها در دامن آل سعود

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
تصاویری از سوختن مجتمع نفتی آرامکو در کشور عربستان سعودی را مشاهده می‌کنید. یمن با پذیرفتن مسئولیت این عملیات، آن را پاسخی به ۵ سال جنایت سعودی‌ها دانست.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

حمله پهپاد حوثی‌ها به پالایشگاه نفت البقیق عربستان (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

وضعیت مجتمع نفتی «بقیق» در عربستان پس از حمله پهپادی یمن

مهرمهر1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر