تقدیر از ۵۶ برگزیده نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان کرمانشاه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشور
  4. فرهنگ
تقدیر از ۵۶ برگزیده نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان کرمانشاه

تقدیر از ۵۶ برگزیده نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان کرمانشاه

آیین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان کرمانشاه با تقدیر از ۵۶ برگزیده استانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه، آئین اختامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان کرمانشاه، با حضور علیرضا گودرزی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه، سید قاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، جعفر همتی مشاور و بازرس استاندار، معصومه حسنی خونسار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه، حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، رضا محمودیان مدیرکل حراست استانداری، فضل اله رنجبر فرماندار کرمانشاه، حجت الاسلام افشین کلات پور مدیر کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان، معارف فلاحی مشاور استاندار در امور ایثارگران، سید محمدجعفر امامیان مدیرنمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه، زهره رستمی مدیرکل امور بانوان استاندری، غلامرضا نوری اعلا مدیرمسئول روزنامه نقدحال و معصومه خان احمدی مدیر پارک علم و فناوری استان کرمانشاه و مدیران اصحاب رسانه استان و خبرگزاری‌ها در روز یکشنبه مورخ ۲۷ مرداد ماه در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی امیرکبیر، برگزار و از ۵۶ برگزیده استان کرمانشاه تقدیر شد.

در ابتدای مراسم معصومه حسنی خونسار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه، ضمن خیر مقدم به مدعوین اختتامیه گفت: ۲۷ هزار و ۲۷۷ نفر در استان کرمانشاه از طریق کتابخانه‌های عمومی استان در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند، این تعداد نسبت به آمار سال گذشته هفت هزار نفر افزایش داشته است.

حسنی خونسار خاطر نشان کرد: ۱۸۸ نفر از مجموع شرکت کنندگان استان کرمانشاه در این جشنواره برگزیده شدند که از این تعداد ۵۶ برگزیده از شهرستان کرمانشاه و مابقی از شهرستان‌های تابعه هستند و از تعداد ۱۸۸ نفر، ۳ نفر به عنوان برگزیده کشوری معرفی شد.

علیرضا گودرزی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه، ضمن تقدیر از عوامل برگزاری جشنواره کابخوانی رضوی در این اختتامیه گفت: کتابخوانی باید به یک فرهنگ عمومی در بین مردم تبدیل شود و کتاب جزئی از زندگی فرد در جامعه باشد.

سید قاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از برگزار کنندگان جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با هدف ترویج فرهنگ سیره رضوی، در کنار برنامه‌های علمی فرهنگی، کتابخوانی را برای تمامی رده‌های سنی بخش بندی کرده و این کار باعث شده مطالعه به عنوان یک فرهنگ مورد علاقه و توجه قرار گیرد.

خبری: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: هر آنچه که هست و ما به عنوان منبع از آن نام می‌بریم در کتاب است و با کتاب می‌توان به هدف خود رسید و پایه و اساس علم از کتابخوانی است.

گفتنی است در پایان این آیین از ۵۶ برگزیده استانی در بخش‌های کودک و نوجوان و جوان و بزرگسال با اهدای جوایز و لوح سپاس، تقدیر به عمل آمد. اسامی برگزیدگان به این شرح است:

در بخش پویش، رده سنی کودک:

نازنین زینب مرزبانی، باران قربانی، ملینا مفتون، نیایش مرادی؛

در بخش پویش، رده سنی نوجوان:

امیرمحمد جانجانی؛

در بخش نقاشی:

مانیا نیازی، فریماه ترک، آوین صمدی؛

در بخش چهارگزینه‌ای، رده سنی نوجوان:

نگین جعفری، شایسته مرادی، مازیار خوشنودی فر، فاطیما بهرامی، رضا روشنی، شیلا درکه، محمدامین طاهری، معین امامیان، مهدی طاهری، فاطمه نوازش، امیرحسین حسن اباد قارلق، فاطمه قمبرعلی، امیررضا زنگی وند، یسنا کارمنش، یاسین بیگی، هانیه مرادی، اهورا نیری، کوثر طهماسبی، فاطمه ایجادی؛

در بخش پویش، رده سنی بزرگسال:

سعید امامی، ساناز افروزه؛

در بخش معرفی متنی کتاب، رده سنی بزرگسال:

علی زیستی، ایرج حاجی علیانی؛

در بخش چهارگزینه‌ای، رده سنی بزرگسال:

پریسا کرم بیگی، سیده مریم حسینی، شوکت مهرابی، جواد نوری، حدیث کرمی پور، سمیه الماسی، معاد نیریزی، نرگس پرواز، کرم طاهری، سمیرا عظیمی، زینب رستمی مهر، نگین مرادی، یاسمن صیدی، شیما گل محمدی، نجات نظری، معصومه امجدیان، اسما مرادی، شبنم مظفری، شاهین خسروی، نشمینه قیطاسی، محمدجبار روشنی، سمیه عبدلی، فاطمه عباس زاده، زهرا دولتیاری، شوکت حسینی.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

استفاده از نویگیشن ایرانی در جراحی ستون فقرات

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل

سامانه سماح

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین15 ساعت قبل
«برد پیت» ستاره بزرگ هالیوود، با بازی درخشان خود در یک فیلم فضایی، تحسین فضانوردان را برانگیخت و یک مکالمه ۲۰ دقیقه‌ای با یکی از فضانوردان مستقر در ایستگاه فضایی بین‌المللی داشت. اعتمادآنلاین| اخیرا «برد پیت» در فیلم «به سوی ستارگان» (Ad Astra) بازی کرده است. شب گذشته نیک هگ و برد پیت با یکدیگر مکالمه داشتند و برد پیت سوالاتی را از این فضانورد مستقر در فضا پرسید. هگ و برد پیت مکالمه با یکدیگر را باعث افتخار خود دانستند و هگ به پیت گفت: ما در چند هفته گذشته فیلم شما را از فضا مشاهده کردیم. در نهایت برد پیت ادامه داد: هگ من از تو تشکر می‌کنم که با وجود مشغله کاری زیاد، وقت خود را به من دادی.
ایلناایلنا13 ساعت قبل
انجام فعالیت‌های گسترده باستان شناسی و انتشارات برون مرزی با همکاری موسسه باستان شناسی آلمان و پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری طی نشستی مورد تأکید قرار گرفت. عمرانی تصریح کرد: در حوزه فعالیت‌های باستان شناسی که امکان انجام کاوش‌های توصیفی وجود ندارد علوم میان رشته‌ای می‌تواند اطلاعات مورد نیاز را به ما بدهد. عمرانی در پایان تصریح کرد: در توافقات بین المللی در حوزه باستان شناسی طرف آلمانی یکی از بهترین همکاران ما است و خواستار ادامه این همکاری‌ها هستیم. می‌توان یک برنامه و چشم انداز ۵ساله برای فعالیت‌های باستان شناسی در این محوطه در نظر گرفت. هنسن در ادامه نسبت به انجام پژوهش‌های باستان شناسی در منطقه غرب ایران و آذربایجان و تمدید یادداشت تفاهم فی ما بین موسسه باستان شناسی آلمان و پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری در سال ۲۰۲۰ ابراز علاقه کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز22 ساعت قبل
به گزارش مشرق، یکی از فیلم‌های درحال اکران از اقلام غیرقانونی و غیرشرعی برای تبلیغات خود استفاده کرده است. فیلم «ایده اصلی» از آثاری است که روایتی سست و کم رمق را در فضایی‌اشرافی و غرب‌زده به تصویر کشیده است. اما مدتی است که فیلم‌های ضعیف با تکیه بر تبلیغات پر سر و صدا و پرزرق و برق، قصد جلب مخاطب را دارند. مثل فیلم «ایده اصلی» که پوستر جدید آن حاشیه ساز شده است. این اولین بار است که در پوسترهای رسمی‌یک فیلم سینمایی از اقلامی ‌غیرقانونی و غیرشرعی استفاده می‌شود.

واکسیناسیون

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

گفتگو با سفیر ایتالیا درباره ممنوع الخروجی استراماچونی

افکارنیوز21 ساعت قبل

تصادف مرگبار تاکسی و موتورسیکلت در بزرگراه صیادشیرازی

ایسنا11 ساعت قبل

هدف طرح سوال از شهردار، تذکر نیست

خوزستان آنلاین14 ساعت قبل

گزارش زنده؛ پرسپولیس ۰- صنعت نفت ۰

ورزش۳1 روز قبل

جداسازی سازمان زندان‌ها از قوه‌ قضاییه باید طرح توجیهی بسیار دقیقی داشته باشد/ واگذاری سازمان زندان‌ها به دولت با چابک‌سازی دولت در تضاد است/ سیاست و قضاوت با یکدیگر متفاوت‌اند و از هم تبعیت نمی‌کنند/ دولتی‌ها بیشتر در مظان اتهامات حقوق‌ بشری قرار می‌گیرند/ اگر قرار بر واگذاری سازمان زندان‌هاست، وزارت دادگستری گزینه بهتری است/ جدا شدن سازمان زندان‌ها از قوه قضاییه و انتقال آن به وزارت کشور اشتباه محض است

اعتمادآنلاین1 روز قبل

فریم به فریم با همه موقعیت‌هایی که علیپور در فصل جدید از دست داد!

نود1 روز قبل

رونالدو: به زودی با جورجینا ازدواج خواهم کرد

فوتبالی1 روز قبل

گردشگری در آشوراده اقتصادی نیست / آشوراده هاوایی نمی‌شود

خبر فوری1 روز قبل

پرداخت عیدی کارگری به بازنشستگان پول می‌خواهد!

ایسنا19 ساعت قبل

تقریبا همه اکوادوری‌ها قربانی درز اطلاعات شخصی شدند

ایسنا12 ساعت قبل