پیام ناجا به مناسبت هفته دولت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. سیاسی
پیام ناجا به مناسبت هفته دولت

پیام ناجا به مناسبت هفته دولت

ایسناخبرگزاری ایسنا |
نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان "رجایی" و "باهنر" و آغاز هفته دولت پیامی صادر کرد.

به گزارش ایسنا، در متن پیام نیروی انتظامی به مناسب سالگرد انفجار در دفتر نخست وزیر و هفته دولت آمده است:

«هفته اول شهریور ماه که به نام و یاد دو یار جان برکف و مخلص این نظام به نام «هفته دولت» مزین شده، فرصت مغتنمی برای تجلیل و تجدید پیمان با شهیدانی است که تمام عمر خود را بی ادعا برای خدمتگزاری به مردم و نظام اسلامی در طبق اخلاص گذاشتند و زمینه‌های رشد و پیشرفت روزافزون کشور را فراهم کردند و همدلی و همزبانی را به منصه ظهور رساندند.

بی شک سیره و منش شهیدان «رجایی» و «باهنر»، از یاران دیرین امام راحل و دلسوزان انقلاب تاابد در اذهان مردم قدرشناس ایران اسلامی و دوستداران این نظام و انقلاب باقیست؛ شایسته است دولتمردان و خدمتگزاران امروز مردم با نصب العین قراردادن تدابیر و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، با تاسی از راه و منش این دو خادم صدیق و شهید، در راستای عزت و سربلندی، تقویت وحدت ملی و توسعه و پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نکنند و به دشمنان محکوم به شکست نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اجازه ندهند که میل و اراده خود را به مردم تحمیل کنند چراکه هر توطئه خبیثانه دشمن علیه این نظام و انقلاب اسلامی فرجامی جز شکست و ناکامی نخواهد داشت.

در خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

خدمات صادقانه و خالصانه شهیدان «رجایی» و «باهنر» همچنان به عنوان الگویی برای دولتمردان امروز مطرح است، تحقق اهداف و آرمان‌های بلند نظام مرهون وجود نیروهای متعهد و مسئولیت پذیری است که همواره برای رسیدن به اهداف، نقش موثری ایفا می‌کنند و در این راستا کام همگان را از حلاوت تعالی و توفیق در ارائه خدمت شیرین می‌سازند؛ چه زیباست که خدمتگزاران به ملت، با صداقت و پشتکار و عزمی راسخ و با قدم برداشتن در راه شهدا، برای عزت و سربلندی ایران عزیزمان که به برکت خون شهدا همچنان استوار در برابر هجمه و توطئه‌های دشمنان ایستاده است، با یکدیگر هم پیمان و هم قسم شوند.

نیروی انتظامی ضمن گرامی داشت هفته دولت و تشکر از همکاری و حمایت دستگاه‌های اجرائی کشور از برنامه‌ها و اقدامات ناجا، امیدوار است با اقتداء به شهدای گرانقدر و کارگزاران صادق نظام، در راستای برقراری و تداوم نظم و امنیت عمومی، حفظ ارزش‌ها و خدمت رسانی خالصانه و بی منت، همچنین مبارزه همه جانبه با مفاسد اقتصادی و مقابله با جنگ اقتصادی دشمن، دولت جمهوری اسلامی را در تحقق رونق تولید و بهبود معیشت و اقتصاد مردم عزیز یاری رسانده و در این مسیر لحظه‌ای درنگ نخواهد کرد».

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

موسوی: نمی‌توان روی دیدارهای تبلیغاتی حساب کرد

مهرمهر15 ساعت قبل
سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به برخی گمانه زنی‌ها درباره دیدار رئیس جمهور ایران و امریکا در نیویورک گفت: چنین برنامه‌ای در دستور کار جمهوری اسلامی ایران نیست و این دیدار انجام نخواهد شد.

یک جو غیرتی که در وجود رضاخان نبود!

مهرمهر18 ساعت قبل
‌۲۵ شهریور ۱۳۲۰، سالروز تعویض پادشاهی در حکومت پهلوی توسط انگلیسی‌ها بود. رهبر انقلاب در این باره فرمودند: انقلاب آمد کشور را از زیر پای این انسانهای حقیر و پست و ظالم بیرون کشید.

فیلم/ جزئیات عملیات خارق‌العاده یمن علیه آل‌سعود

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز15 ساعت قبل

انتقام‌گیری از زن ایرانی‌الاصل در وزارت خارجه آمریکا +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، این گزارش نتیجه تحقیقات چندین ماهه درباره اتهام انتقام گیری سیاسی هوک و چند مدیر دیگر دولت دونالد ترامپ از چند کارمند و دیپلمات وزارت خارجه آمریکاست. در یکی از ایمیل‌های رد و بدل شده میان جولی هالر، مقام ارشد دولت ترامپ در وزارت خارجه آمریکا و برایان هوک، هالر به غلط، نوشته بود نوروززاده متولد ایران است. او در ایمیلی دیگر لیستی از کارمندان وزارت خارجه را با عناوینی چون دردسرساز و خائن به تیم (ترامپ) در برابر اسمشان، تهیه کرده بود. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴دانلوداین دومین بخش از گزارش بازرس وزارت خارجه آمریکا در مورد تبعیض علیه بعضی کارمندان این وزارت‌خانه از سوی مدیران منصوب ترامپ است. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در زمان انتشار ایمیل‌ها این اتهام‌ها را رد کرد و جا به جایی کارمندان را روند عادی انتقال‌های درون سازمانی خواند.

فیلم/ بیانات منتشر نشده رهبری در پی حذف نام شهدا از معابر

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ساعت قبل

این موشک‌ها ۱۸۰۰ تا بوده آقای نتانیاهو نه ۱۰۰ تا!

مهرمهر18 ساعت قبل
مجری از نتانیاهو می‌پرسد: شما می‌گویید حماس تضعیف شده در حالیکه تعداد زیادی موشک‌ در یک سال و نیم گذشته به سمت اسرائیل شلیک شده است. آیا تعداد این موشک‌ها را می‌دانید؟

نظرها

اخبار بیشتر