اگر داده‌های تلفن همراهتان به سرعت تمام می‌شود گزینه «Wi-Fi Assist» آیفون خود را خاموش کنید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب
  4. تکنولوژی

اگر داده‌های تلفن همراهتان به سرعت تمام می‌شود گزینه «Wi-Fi Assist» آیفون خود را خاموش کنید

انتخابخبرگزاری انتخاب |
یکی از شکایت های رایج کاربران تلفن همراه این است که داده های تلفن همراهشان بسیار سریع تر از آن چه که باید تمام می شود و بنابراین مجبورند مرتب حساب اینترنت خود را شارژ کنند. اکنون ما یک راه حل برای شما داریم.
اگر داده‌های تلفن همراهتان به سرعت تمام می‌شود گزینه «Wi-Fi Assist» آیفون خود را خاموش کنید - 0

یکی از شکایت‌های رایج کاربران تلفن همراه این است که داده‌های تلفن همراهشان بسیار سریع‌تر از آن چه که باید تمام می‌شود و بنابراین مجبورند مرتب حساب اینترنت خود را شارژ کنند. اکنون ما یک راه حل برای شما داریم.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، اگر تلفن شما ایفون است می‌توانید با کمک یک روش ساده وضعیت تلفن همراه خود را بهبود بخشید.

اگر می‌خواهید داده‌های تلفن همراه خود را حفظ کنید هر چه سریعتر Wi-Fi Assist را خاموش کنید. در صورت کند بودن اتصال وای فای، این ویژگی به طور خودکار تلفن شما را از وای فای به داده‌های همراه تغییر می‌دهد. اما از آنجا که ممکن است شما با گوشی آیفون خود فیلم و سریال دانلود کنید یا مرتب در شبکه‌های اجتماعی باشید، بنابراین این سیستم می‌تواند حجگ زیادی از داده‌های همراه شما دریافت کند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار و تازه های علم و تکنولوژی

با این حال، اگر واقعا سعی در کاهش استفاده از داده دارید، ممکن است دوست نداشته باشید که آیفون شما بدون اطلاعتان، به طور خودکار به سرویس داده‌های همراه تغییر پیدا کند. Wi-Fi Assistبه طور پیش فرض روشن است. در اینجا نحوه خاموش کردن آن را توضیح می‌دهیم:

اگر داده‌های تلفن همراهتان به سرعت تمام می‌شود گزینه «Wi-Fi Assist» آیفون خود را خاموش کنید - 7

_منوی «تنظیمات» را روی آیفون خود باز کنید

_روی گزینهCellular ضربه بزنید

اگر داده‌های تلفن همراهتان به سرعت تمام می‌شود گزینه «Wi-Fi Assist» آیفون خود را خاموش کنید - 10

_به سمت Wi-Fi Assist بروید و سوئیچ را تغییر دهید

_این تنظیمات در نزدیکی پایین صفحه در زیر فهرست قرار دارد که نشان می‌دهد چه میزان از داده‌های برنامه‌های شما استفاده می‌شود

اگر داده‌های تلفن همراهتان به سرعت تمام می‌شود گزینه «Wi-Fi Assist» آیفون خود را خاموش کنید - 13

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز13 ساعت قبل
یادگار امام (ره) در ایام محرم و عزاداری امام حسین (ع) با حضور در منزل حجت‌الله کسری، ضمن عیادت از این مداح پیشکسوت، از وضعیت جسمانی وی اطلاع یافت. تصاویری از حضور سیدحسن خمینی در منزل حجت‌الله کسری

آینده نگری «خودروی سیاسی» چین در آلمان! (+فیلم و تصاویر)

32+
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
رکنارکنا1 روز قبل
شماره تلفن مهم‌ترین بخش اطلاعاتی است که در نتیجه سفر با یک تاکسی‌ اینترنتی در اختیار مسافر یا راننده قرار می‌گیرد و با استفاده از قابلیت «تماس امن» جلوی هرگونه سواستفاده احتمالی از شماره تلفن گرفته می‌شود. زین پس کاربران اسنپ این حق انتخاب را دارند که با ارسال عدد ۲۰۰ به ۱۰۰۰۵۵۰ قابلیت پنهان‌سازی شماره تلفن را برای خود فعال کنند و با ارسال ۲۰۱ به ۱۰۰۰۵۵۰ مجددا آن را غیرفعال سازند. این نحوه‌ ارتباط با فعال شدن قابلیت تماس امن می‌تواند مختل شود. پس از قبول درخواست، باید شماره راننده و شما برای یکدیگر پنهان سازی شده باشد و شماره واسط (۰۹۰۱۰۰۰۹۰۰۱) را ببینید. در واقع در صورتی که راننده نیز با شما تماس گرفت، شما بایستی مجددا شماره پنهان شده را ببینید و تماس از شماره واقعی راننده برقرار نشود.
عصر ایرانعصر ایران14 ساعت قبل
«ب‌ام‌و» در سال جاری مجهزتر از هر سال در نمایشگاه خودرویی فرانکفورت شرکت کرد و مشکی‌ترین خودروی جهان با نام «ب‌ام‌و X۶ وانتابلک» را در شرایطی خاص در معرض دید عموم قرار داد. تمامی پنل‌های خارجی این خودرو با نوعی رنگ با نام «وانتابلک» رنگ شده که ۹۹٫۹۶ درصد از نور مرئی را جذب می‌کند و در واقع مشکی‌ترین رنگ جهان است. با این وجود جلوپنجره، چراغ‌های نمای جلو و عقب با «وانتابلک» رنگ نشده‌ و می‌درخشند. فوربس در این باره نوشت: با وجود علاقه و ادعای کمپانی ب‌ام‌و، X۶ وانتابلک به این زودی‌ها وارد بازار نخواهد شد. احتمال تصادف یک خودروی مشکی در هوای گرگ و میش یا طلوع صبح ۴۷ درصد بیشتر یک اتومبیل غیرمشکی است.
همشهریهمشهری9 ساعت قبل
مدیران این شرکت‌ها همچنین می‌گویند روند برقی کردن ماشین‌های تولیدشان را ادامه خواهند داد و در آینده مدل‌های برقی و هیبریدی بیشتری را وارد بازار خواهند کرد. هربرت دایس، مدیر عامل فولکس‌واگن در این باره می‌گوید: «بازار ماشین‌های برقی به طور طبیعی رشد نخواهد کرد. در نیمه اول سال میلادی جاری ماشین‌های برقی و هیبریدی فقط ۲٫۴ درصد کل بازار فروش خودرو در اتحادیه اروپا را به خود اختصاص دادند. ماشین‌های برقی رایگان تولید نمی‌شوند.» تولید یک ماشین برقی به طور کلی نسبت به تولید ماشین مشابه بنزینی حدود ۱۲۰۰۰ دلار خرج بیشتری دارد و حدود ۵ سال طول می‌کشد تا این اختلاف در هزینه تولید جبران شود. اولا کالنیوس، مدیرعامل دایملر می‌گوید: «تردیدی نداریم که چند سال آینده باید هزینه‌های تولید ماشین‌های برقی را کاهش دهیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز22 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر