حسین پارسایی تولید جوجه تیغی را از مهرماه آغاز می‌کند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. موج
  4. فرهنگ
حسین پارسایی تولید جوجه تیغی را از مهرماه آغاز می‌کند

حسین پارسایی تولید جوجه تیغی را از مهرماه آغاز می‌کند

موجخبرگزاری موج |
جزییاتی از اولین فیلم سینمایی حسین پارسایی منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی این فیلم سینمایی، «جوجه تیغی» حسین پارسایی یک کمدی سیاسی اجتماعی پربازیگر است که ماجرایی طنز از زندگی ناخواسته یک جوان متعصب‌ را روایت می‌کند که پیشنهادی عجیب، گذشته و آینده‌‌ او را تحت تاثیر قرار می‌دهد!

«جوجه تیغی» هشت بازیگر اصلی دارد و قرار است پس از طی کردن مراحل پیش‌ تولید، مهرماه جلوی دوربین برود و بلافاصله برای اکران آماده شود.

در وبسایت خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

تهیه‌کنندگی «جوجه تیغی» برعهده مستانه مهاجر است. همچنین فیلمنامه این کمدی توسط مصطفی زندی و سجاد پهلوان‌زاده نوشته شده است.

حسین پارسایی از کارگردانان شناخته‌شده تئاتر است که دو نمایش موزیکال و پرمخاطب «بینوایان» و «اولیور توییست» را روی صحنه داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بدون تعارف با «معلم فداکار من»

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، متن گفتگوی علی رضوانی خبرنگار «بدون تعارف» با «معلم فداکار من» به این شرح است: مجری: شما را باید آقا معلم صدا کنیم؟ میهمان: بلهمجری: از چند سالگی شما معلم شدید؟ میهمان: الآن تقریبا ۱۰ سال. مجری: یعنی چی‏، چی جوری؟ میهمان: بعد دیگه همین جور از حقوق خودم‏، حقوق خودم هم اون موقع خیلی نبود. مجری: خانمت هم قبول کرد؟ میهمان: آره دیگه اومدیم تهران دیگه. یعقوب: بدون تعارف با معلم فداکار من. مجری: الآن چی؟ الآن به خودت نمی‌گی دیگه من هر چه قد وظیفه داشتم انجام دادم دیگه به من ربطی نداره.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین14 ساعت قبل
اعتمادآنلاین| کانون کارگردانان سینمای ایران در بیانیه‌ای اعلام کرد: «متأسفیم که این مشکل هنوز در سینمای ایران حل نشده و مسئولان سینمایی حاضر به پاسخگویی و اقدامی قاطعانه برای جلوگیری از قاچاق ادامه‌دار محصولات سینمایی نیستند؛ اتفاقی ناگوار که تاکنون به تعداد زیادی از کارگردانان و تهیه‌کنندگان سینمای ایران آسیب زده و این‌بار فیلم سینمایی «رستاخیز» ساخته جناب آقای احمدرضا درویش کارگردان برجسته سینما را نشانه گرفته است. کانون کارگردانان سینمای ایران امیدوار است مسئولان سینمایی با توجه به قاچاق فیلم «رستاخیز» شرایطی را فراهم بیاورند تا این فیلم بتواند پس از هفت سال بر روی پرده سینماهای کشور به نمایش دربیاید.» منبع: سینماسینما
ایسناایسنا15 ساعت قبل
همزمان با برگزاری دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو، کارگروه استاندارد و ایمنی ستاد توسعه فناوری‌نانو اقدام به برگزاری پنج کارگاه تخصصی در زمینه استانداردسازی و ایمنی این فناوری در حوزه‌های مختلف خواهد کرد. به گزارش ایسنا، ستاد توسعه فناوری نانو در مسیر تحقق اهداف «سند راهبردی توسعه فناوری نانو» از سال ۱۳۸۷ با هدف معرفی دستاوردهای فناوری نانو به مردم، پژوهشگران و مسئولان، اقدام به برگزاری جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو کرده است. عناوین این کارگاه‌ها به شرح ذیل است: کارگاه آموزشی –ترویجی آشنایی با روش‌های استاندارد شناسایی، ‌ اندازه‌گیری و تعیین مشخصات نانو موادسرفصل‌های این کارگاه شامل مقدمه‌ای بر فناوری نانو، دسته‌بندی استاندارد انواع نانو مواد، چه خواصی از نانو مواد مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، مبانی و اساس دسته‌بندی روش‌های استاندارد برای مشخصه‌یابی نانو مواد، معرفی روش‌های استاندارد پایه در بررسی نانو مواد، آشنایی با تجهیزات شناسایی و مشخصه‌یابی نانو مواد و معرفی استانداردهای مرتبط با آزمون‌های منتخب. کارگاه آموزشی –ترویجی ایمنی و بهداشت کار با نانو مواد در آزمایشگاه‌های آموزشی و تحقیقاتیدر این کارگاه در خصوص موضوعاتی چون راه‌های مواجهه با نانو مواد، پیامدهای بهداشتی و ایمنی کار با نانو مواد، ‌ ارزیابی ریسک مواجهه با نانو مواد، روش‌های کنترل مواجهه با نانو مواد و کنترل زیست محیطی بحث و تبادل نظر خواهد شد. کارگاه آموزشی فناوری نانو در دامپزشکی، کاربردها و فرآیندهای مجوزدهیسرفصل این کارگاه شامل مروری بر کاربردهای فناوری نانو در حوزه دامپزشکی، معرفی کمیته نانو فناوری سازمان دامپزشکی کشور، معرفی محصولات نانویی ارائه شده به سازمان دامپزشکی، نحوه مستندسازی و ارزیابی بی‌خطر فرآورده‌های دامپزشکی بر پایه نانو، معرفی زمینه‌های کاربردی مورد نیاز در حوزه دامپزشکی و کلیات اصول GMP و بازرسی از واحدهای دارویی است.
برنابرنا15 ساعت قبل
معاون اول رئیس جمهوری مصوبه تشکیل کارگروه رصد فرهنگی را برای اجرا به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ابلاغ کرد. به گزارش گروه سیاسی برنا، ستاد هماهنگی و راهبری اجرای نقشه مهندسی فرهنگی کشور در نخستین جلسه خود تصویب کرد؛ کارگروه رصد فرهنگی با محوریت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به منظور رصد مستمر تغییر و تحولات فرهنگی و ارائه گزارش‌های دوره‌ای مرتبط با آن به ستاد هماهنگی و راهبری اجرای نقشه مهندسی فرهنگی کشور، تشکیل شود. به گزارش روز شنبه دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، متن کامل این مصوبه به شرح ذیل است؛ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامیماده­ واحده تشکیل کارگروه رصد فرهنگی که در جلسه اول ستاد هماهنگی و راهبری اجرای نقشه مهندسی فرهنگی کشور در تاریخ ۲۹ /۴ /۹۸ به تصویب رسیده است، به شرح ذیل برای اجرا ابلاغ می‌شود: در اجرای مفاد بند ۶ شق (الف) ماده ­واحده وظایف و ترکیب اعضای ستاد هماهنگی نقشه مهندسی فرهنگی کشور (مصوب جلسه ۷۴۸ مورخ ۲۷ خرداد ۹۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی)، کارگروه رصد فرهنگی با محوریت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به منظور رصد مستمر تغییر و تحولات فرهنگی و ارائه گزارش‌های دوره‌ای مرتبط با آن به ستاد هماهنگی و راهبری اجرای نقشه مهندسی فرهنگی کشور تشکیل می‌شود. تبصره ۱- کارگروه می‌تواند حسب مورد مشارکت و همکاری سایر دستگاه‌های ذیربط را جلب نماید. تبصره ۲- دستور العمل اجرایی این مصوبه در اولین جلسه کارگروه به تصویب خواهد رسید.

خودباوری؛ ارمغان هشت سال دفاع

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، هشت سال دفاع مقدس به ما آموخت که کشورهای دنیا، فناوری و توانمندی‌های خود را به ما نمی‌فروشند و ما باید خودمان قله‌های دانش را فتح کنیم و توان دفاعی بومی ایجاد کنیم.

انتشار تیزری از «شکستن همزمان بیست استخوان»

ایسناایسنا1 روز قبل
تیزر پشت صحنه «شکستن همزمان بیست استخوان» ساخته برادران محمودی منتشر شد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فیلم، این تیزر توسط محمد واحد ساخته شده و اکران فیلم هم به کارگردانی جمشید محمودی و تهیه‌کنندگی نوید محمودی از ۲۲ شهریورماه در سینماهای کشور آغاز شده است. «شکستن همزمان بیست استخوان» به تازگی جایزه بهترین فیلم را در جشنواره سماع سوئد دریافت کرده است. محسن تنابنده، مجتبی پیرزاده، فرشته حسینی، فاطمه حسینی، فاطمه میرزایی، محیی رضایی، سعید چنگیزیان و علیرضا استادی در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴انتهای پیام

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها


فیلم | توضیح سخنگوی قوه قضائیه درباره چادر مشکی «شبنم نعمت‌زاده»

4 روز قبلخبرآنلاین3

مداح معروف: برای یک روضه هزار میلیارد هم بگیرم، باز ارزان فروخته‌ام

6 روز قبلعصر ایران2

مجروحیت ۴ مامور نیروی انتظامی بر اثر درگیری با اشرار + فیلم

4 روز قبلباشگاه خبرنگاران1

ماجرای انتقادات به گریم سریال ستایش ۳ و واکنش تهیه‌کننده این سریال

4 روز قبلدینو1

درمان سرماخوردگی با متوقف کردن فعالیت یک پروتئین

4 روز قبلسلامت نیوز1

رهبر معظم انقلاب: همه مسئولان یک‌صدا معتقدند با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد/ تنها راه علاج مشکلات کشور تکیه به مردم و جوانان و جدی گرفتن ظرفیت‌های داخلی است

4 روز قبلاقتصاد آنلاین1

جزئیات علت حادثه‌ی مرگبار در آزادی

4 روز قبلنود1

حمله جنگنده‌های رژیم سعودی به مناطق مسکونی یمن

5 روز قبلموج1

گریم عجیب نرگس محمدی در ستایش ۳+فیلم و عکس

6 روز قبلآفتاب‌نیوز1

اسدالله عسگراولادی | سلطان زیره و پسته در سفر آخر

6 روز قبلهمشهری1