فال روزانه ۰۳/ ۰۶/ ۱۳۹۸
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. سرگرمی

فال روزانه ۰۳/ ۰۶/ ۱۳۹۸

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
فال روزانه ۰۳/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 0

فال روزانه یک شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان استدوست عزیزی که ۳ شهریور به دنیا آمده‌ای، تولدت مبارک! شما شخصی بلندپرواز، مستقل، با صداقت و پرانرژی هستید. شما بسیار با استعداد هستید و با توانایی هایتان دیگران را تحت تأثیر قرار می‌دهید، اما دمدمی مزاج، بی احتیاط و کم حوصله هستید و باید احساسات منفی خود را کنترل کنید. امسال وضعیت اقتصادی شما به میزان قابل توجهی پیشرفت خواهد کرد و از سرمایه گذاری هایی که در گذشته کرده‌اید سود قابل توجهی را به دست خواهید آورد. فعالیت‌های تجاری جدیدی که امسال آغاز می‌کنید سود زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت. با بهتر شدن وضعیت مالی تان می‌توانید پول بیشتری را صرف رفاه و آسایش خودتان و اعضای خانواده تان کنید. امسال نگرش شما نسبت به عشق و روابط عاطفی تغییر خواهد کرد و تصمیم خواهید گرفت که توجه بیشتری به حریم شخصی تان داشته باشید. شما رازهایتان را از دیگران و حتی عشقتان مخفی نگه خواهید داشت و در مورد هرچیزی با دیگران صحبت نخواهید کرد. شما باید امسال توجه بیشتری به وضعیت سلامتی خود داشته باشید و از کارهایی که ممکن است سلامتی تان را به خطر بیندازند دوری کنید و به رژیم غذایی خود توجه بیشتری داشته باشید. موفقیت و خوشبختی در همه زمینه‌های مختلف در انتظار شما خواهند بود؛ به شرط آن که خواسته‌های شما همراه با تلاش و برنامه ریزی باشند. انتظار نداشته باشید که از آسمان برایتان پول ببارد! ماه‌های شهریور، آذر، بهمن و خرداد بهترین ماه‌های سال خواهند بود.

فال روزانه ۰۳/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 4

آیا نگران وضعیت فعلی یکی از دوستان خود هستید که دور از شما زندگی می‌کند؟ آیا فکر می‌کنید که او دارد با مشکلات بزرگی دست و پنجه نرم می‌کند؟ چرا با او تماس نمی‌گیرید؟ به احتمال زیاد احساس شما بیهوده نیست و این دوستتان با مشکلی مواجه شده است، اما این مشکل آنقدرهایی که شما فکر می‌کنید هم بزرگ نیست و خیلی زود حل خواهد شد. همین که شما با او ابراز همدردی کنید در بهتر شدن حالش نقش بزرگی را ایفا خواهید کرد. به حرف هایی که بعضی‌ها در مورد یکی از عزیزانتان می‌زنند اهمیت ندهید و حمایت خودتان را از او دریغ نکنید. او در حال حاضر به حضور شما در کنار خود نیاز دارد.

فال روزانه ۰۳/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 6

آیا بازار در نوسان است و شما نگران وضعیت سرمایه گذاری هایتان هستید؟ خونسردی خود را حفظ کنید. این وضعیت موقتی است و حتی اگر ارزش دارایی هایتان به میزان بی سابقه‌ای کاهش پیدا کند هم خیلی زود همه چیز به حالت قبلی خود باز خواهد گشت و حتی ارزش دارایی هایتان بیشتر از قبل هم خواهد شد. با این همه امروز اصلا روز خوبی برای سرمایه گذاری‌های جدید نیست. شما دارید خودتان را خیلی سرسختانه مورد انتقاد و سرزنش قرار می‌دهید و این کار اصلا درست نیست، پس در خلوت خودتان برای خود محاکمه برگزار نکنید. در حال حاضر دیگران قضاوت درست‌تری می‌توانند در مورد شما داشته باشند و بیش از اندازه به شما سخت نمی‌گیرند.

فال روزانه ۰۳/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 8

امروز شخصی که دوستش دارید در محل کار خود و با همکارانش با برخی چالش‌های جزئی مواجه شده است. این مشکل تا فردا حل خواهد شد، اما تلاش‌های شما برای آرامش بخشیدن به این شخص بی فایده خواهند بود و همین موضوع باعث می‌شود که به دلیل درگیری‌های ذهنی سکوت اختیار کند و زیاد با شما صحبت نکند. زیاد به او اصرار نکنید که در مورد مشکلاتش با شما صحبت کند، فقط به او بگویید که اگر به شما نیاز داشته باشد در کنارش خواهید بود. شاید امروز کارها به سرعتی که می‌خواهید پیش نروند، اما روز خوبی برای بررسی موقعیت‌های آینده است و ذهنتان خیلی منطقی و عمل گرایانه می‌تواند این موقعیت‌ها را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد.

فال روزانه ۰۳/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 10

با وجود این که اوضاع در محیط اطرافتان کمی به ثبات رسیده است شما هنوز در درون خود با چالش‌ها و تنش‌های بسیاری رو در رو هستید. شما سعی دارید امروز کمی به آرامش دست پیدا کنید، ولی در واقع هر تلاشی برای این کار تنها نادیده گرفتن حقیقت و فرو کردن سرتان زیر برف خواهد بود و این چالش‌ها همچنان ادامه دارند. سکوت کردن شما در مقابل مسائل موجود به دیگران این اجازه را خواهد داد که از این سکوت شما همان چیزی را برداشت کنند که خودشان دلشان می‌خواهد. پس اگر موقعیتی پیش آمد مشکلات و مسائلی که دارید را با طرف مقابلتان مورد بحث قرار دهید و سعی کنید راه حلی برای آنها بیابید.

فال روزانه ۰۳/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 12

در محل کارتان باید تلاش بیشتری از خودتان نشان داده و کاری نکنید که همکارانتان احساس کنند دارید از زیر کار در می‌روید و یا بخواهند بهانه‌ای برای زیر سوال بردن شما پیدا کنند. بیان کردن احساساتتان به صورت صریح و بدون پرده می‌تواند فشار و تنش موجود در روابطتان را تا حدود زیادی کاهش دهد. شما امروز بسیار همراه با احتیاط رفتار می‌کنید و همین باعث شده است که دیگران احساس کنند دارید مسئله مهمی را از آنها پنهان می‌کنید. شما نباید در حرف هایی که می‌خواهید بزنید تغییری ایجاد کنید، تنها چیزی که باید تغییر کند و با احتیاط همراه باشد روش بیان این حرف هاست.

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سرگرمی دنیا

فال روزانه ۰۳/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 15

اگر امروز ببینید حق کسی خورده می‌شود و یا فردی دارد از قدرت خود سوء استفاده می‌کند نمی‌توانید سکوت کنید و حتما خودتان را وارد ماجرا خواهید کرد. با وجود این که معمولا سعی دارید بی طرفانه قضاوت کنید امروز ناخودآگاه طرف ضعیف ترها را می‌گیرید. به جای این که غیرتی شوید بهتر است کمی منطقی‌تر به موضوع نگاه کنید و پیش از هر گونه قضاوتی اطلاعات کافی را به دست بیاورید. در حال حاضر چند نفر سعی در به دست آوردن عشق و توجه شما دارند و هر یک از آنها به گونه‌ای برای شما جذاب هستند، اما نمی‌توان تا همیشه همین طور ادامه داد. باید هر چه سریعتر انتخاب کنید تا تکلیف همه مشخص شود.

فال روزانه ۰۳/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 17

امروز علاقه‌ای به زیرو رو کردن دنیا با ایده‌های خود ندارید و ترجیح می‌دهید تمام احتمالات عجیب و غریب و آینده‌های غیر ممکن را در محیط امن ذهن خودتان مورد بررسی قرار دهید. این مخفی کاری به خاطر عدم اطمینان و یا نداشتن اعتماد به نفس کافی نیست؛ مسئله این است که شما ترجیح می‌دهید تمام جوانب را سنجیده و با عملگرایی خود اثری پایدار روی اطرافیانتان بگذارید. اگر همین امروز به نتیجه دلخواهتان نرسیدید دلسرد و یا افسرده نشوید. میزان موفقیت خود را با محصولی که می‌کارید نسنجید، تعداد دانه هایی که کاشته‌اید نشان دهنده واقعی موفقیت و پیشرفت شما است.

فال روزانه ۰۳/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 19

در حال حاضر برعکس همیشه برایتان هیچ اهمیتی ندارد که کاری که دارید انجام می‌دهید مورد توجه اطرافیانتان قرار گرفته یا اصلا دیده شود. شما خیلی خوب می‌دانید که درست انجام دادن کارتان بسیار مهمتر از دیده شدن و مورد توجه قرار گرفتن است. با این حال آنچه در نتیجه این تلاش و پشتکار خود به دست خواهید آورد تأیید و تحسین اطرافیانتان را برای شما به همراه خواهد داشت. کسانی مورد احترام قرار می‌گیرند که لیاقت آن را داشته باشند و شما با کارها و رفتارتان ثابت می‌کنید که لایق احترام هستید. فقط باید یادتان باشد که با ملایمت با اطرافیانتان صحبت کرده و شوخ طبعی را فراموش نکنید.

فال روزانه ۰۳/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 21

امروز رفتارتان آنقدر ایده آل گرایانه است و آنقدر به کامل و بی نقص بودن اهمیت می‌دهید که دیگران از این همه وسواسی که به خرج می‌دهید به ستوه آمده و شما را مورد سرزنش قرار می‌دهند. از طرفی هم رفتارهای ضد و نقیض از خودتان نشان می‌دهید و یک لحظه دعوت دوستانتان برای همکاری کردن با آنها در انجام یک کار را به خاطر این که سرتان شلوغ است رد کرده و یک لحظه دیگر با پذیرفتن پیشنهاد آنها و حتی پیدا کردن راه حل هایی برای بهتر انجام دادن این کار آنها را شگفت زده خواهید کرد. بهتر است در مقابل عشقتان از این رفتارها نکنید، در غیر این صورت واکنشی که می‌بینید باعث پشیمانی شما خواهد شد.

فال روزانه ۰۳/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 23

امروز در ظاهر نسبت به هیچ چیزی علاقه و تمایلی نشان نمی‌دهید، اما بدون این که دیگران متوجه باشند بیش از هر زمان دیگری سعی دارید که کنترل امور را در دست داشته باشید. یکی از بزرگ‌ترین مهارت‌های شما این است که می‌توانید به خواسته‌های دیگران گوش فرا داده و به آنها انگیزه بدهید تا رویاهای خود را شناخته و دنبال کنند. با این حال امروز برنامه‌های خودتان برایتان از اهمیت و اولویت بیشتری برخوردار هستند و نمی‌توانید زیاد برای دیگران وقت بگذارید. دلتان نمی‌خواهد امروز در مرکزتوجه قرار بگیرید و ترجیح می‌دهید کمی خودتان را کنار بکشید و کمی به خودتان و برنامه هایی که برای آینده تان دارید فکر کنید.

فال روزانه ۰۳/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 25

دوستانتان در حال حاضر نشان دهنده راه آینده و خوشبختی برای شما هستند، زیرا رویاهایتان را به شما یادآوری کرده و با عشق و تشویق هایشان شما را مورد حمایت قرار می‌دهند. طبیعتا در چنین شرایطی وقت گذراندن با آنها می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد، به ویژه اگر ارزش‌ها و باورهای مشترکی نیز داشته باشید. امروز برای شما روز عمل کردن نیست و فعلا باید به کارهایی که می‌خواهید انجام دهید فکر کرده و با ذهنی باز برای آنها برنامه ریزی کنید. برای داشته هایتان شکرگزار باشید و از آنها غافل نشوید، شکرگزاری شما زمینه ساز به وقوع پیوستن معجزه هایی باورناپذیر در زندگیتان خواهد بود.

فال روزانه ۰۳/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 27

امروز اگر می‌خواهید موفق باشید باید اهدافتان را به طور مشخص روی کاغذ بنویسید. چشمتان را از روی هدفتان برندارید، اما باید همزمان طی چند هفته آینده مرتبا برنامه هایتان را تحت نظر داشته باشید و مدام مورد بازرسی مجدد قرار دهید. امروز هر چقدر بتوانید کارهای بیشتری را به انجام برسانید در روزهای آینده راحت‌تر خواهید بود. پس از اتمام کارهای روزانه کی دو ساعت در منزل استراحت کنید تا انرژی بگیرید و پس از آن همراه با کسانی که دوست دارید از خانه بیرون بزنید و تفریح کنید. چه کسی گفته که تفریح و خوش گذرانی مخصوص آخر هفته هاست، گاهی این برنامه‌های ناگهانی انرژی فوق العاده‌ای برای ادامه هفته به شما خواهند بخشید.

فال روزانه ۰۳/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 29

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
به عهدمان وفا کنیم. امروز اگر خیلی از هم‌نسلان من کنار کشیده‌اند، مهاجرت کرده‌اند، تنهایند، درد دارند اما ساکتند برای این است که «تو» به عهدت وفا نکردی، تو که باورهایمان را به حرفهایت گره زده بودیمپ. ن.۱تو را هرطور دوست دارید تفسیر کنیدپ. ن۲. می دانم حال عمومی دلگیر است
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
در ادامه با برترین‌ها همراه باشید تا به معرفی چند تن از کمانداران چیره‌دست و مشهور تاریخ بپردازیم. کمانداران چنگیزخان مغولامپراطوری مغول، تحت حکومت چنگیزخان یکی از بزرگ‌ترین امپراطوری‌ها در تاریخ بوده است. این کمانداران مهارت بالایی در تیراندازی در حین سوارکاری داشتند که این امر باعث برتری سپاه مغول در نبرد‌ها می‌شد. لو بو به خاطر خیانت به دوستان و متحدان خود مورد توجه قرار گرفت، اما ضعف در مدیریت کار‌ها و سوءضن به نزدیکان و زیردستان، سرانجام باعث سقوط لو بو شد. مشهورترین موفقیت لو بو در تیراندازی مربوط به سال ۱۹۶ میلادی است.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
این در حالی است که هر چه این جریان دنبال و اصرار کردن بیشتر شود، شریک زندگی نیز بیشتر و بیشتر فاصله خواهد گرفت. این در حالی است که هر چه این جریان دنبال و اصرار کردن بیشتر شود، شریک زندگی نیز بیشتر و بیشتر فاصله خواهد گرفت. در چنین شرایطی یکی از زوجین کم‌کم با مقاومت روبه‌رو می‌شود و با عقب‌نشینی خود وضعیت را بدتر می‌کند. این افراد در زندگی مشترک خود همه چیزشان را فدا می‌کنند، حتی اگر همسرشان به قدردانی و یا تلافی خوبی‌هایشان نپردازد. ببینید که چقدر واقعا حساس و آسیب‌پذیر شده‌اید؟ یادتان باشد که دوری بیش از حد و جدا کردن احساساتتان از شریک زندگی می‌تواند باعث سردی هر چه بیشتر و به هم خوردن روابط شود.

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها


اسدالله عسگراولادی دعوت حق را لبیک گفت

6 روز قبلفارس4

فیلم | توضیح سخنگوی قوه قضائیه درباره چادر مشکی «شبنم نعمت‌زاده»

3 روز قبلخبرآنلاین3

مداح معروف: برای یک روضه هزار میلیارد هم بگیرم، باز ارزان فروخته‌ام

5 روز قبلعصر ایران2

درمان سرماخوردگی با متوقف کردن فعالیت یک پروتئین

3 روز قبلسلامت نیوز1

رهبر معظم انقلاب: همه مسئولان یک‌صدا معتقدند با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد/ تنها راه علاج مشکلات کشور تکیه به مردم و جوانان و جدی گرفتن ظرفیت‌های داخلی است

3 روز قبلاقتصاد آنلاین1

جزئیات علت حادثه‌ی مرگبار در آزادی

3 روز قبلنود1

حمله جنگنده‌های رژیم سعودی به مناطق مسکونی یمن

4 روز قبلموج1

گریم عجیب نرگس محمدی در ستایش ۳+فیلم و عکس

4 روز قبلآفتاب‌نیوز1

اسدالله عسگراولادی | سلطان زیره و پسته در سفر آخر

5 روز قبلهمشهری1

صحبت‌های پگاه آهنگرانی درباره سلبریتی زدگی مردم! +فیلم

5 روز قبلرکنا1