حذف جودوکار ایرانی/ شگفتی اول رقم خورد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. ورزشی
حذف جودوکار ایرانی/ شگفتی اول رقم خورد

حذف جودوکار ایرانی/ شگفتی اول رقم خورد

مهرخبرگزاری مهر |
رقابتهای جودو قهرمانی جهان با ثبت یک شگفتی و حذف جودوکار ایرانی عضو تیم فدراسیون بین المللی این رشته آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات جودو قهرمانی جهان با حضور ۸۳۹ جودوکار از ۱۴۷ کشور صبح امروز به میزبانی ژاپن در مجموعه «نیپون بودکان» شهر توکیو آغاز شد. در روز نخست مبارزات دو وزن ۶۰- کیلوگرم مردان و ۴۸- کیلوگرم زنان برگزار می‌شود.

محمد رشنونژاد جودوکاری که بیش از یک سال پیش در هلند پناهنده شده بود و در این رقابتها در تیم پناهندگان فدراسیون جهانی حضور داشت، بعد از یک دور استراحت، برابر «شرف الدین لطفعلی‌اف» از ازبکستان نزدیک به ۳ دقیقه مبارزه کرد و با ضربه فنی باخت و از جدول خارج شد.

خبری: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

اما اولین شگفتی این دوره از مسابقات در همین وزن رقم خورد. جایی که «وی یونگ» از چین تایپه با رنکینگ ۱۷ دنیا موفق شد بعد از ۵ دقیقه و ۵۵ ثانیه «روبرت شیدوبادزه» از روسیه، سید یک این وزن با عنوان نایب قهرمانی دوره قبل را شکست دهد.

این رقابتها به مدت هشت روز در توکیو برگزار خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گلزنی پسر زیدان روی پاس مهرداد محمدی

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین15 ساعت قبل

سرهنگ علیفر و گاف جدید از نوع ویکی‌پدیا

مهرمهر1 روز قبل
ایران ورزشیایران ورزشی19 ساعت قبل
عصر دوشنبه پرسپولیس در خانه میزبان صنعت نفت آبادان خواهد بود و بعد از شکست در تبریز دنبال پیروزی و ثبات قبل از دربی است. با این حال پرسپولیس ۲۶ بازیکن آماده دیگر دارد که همگی برای قرار گرفتن در لیست ۲۰ نفره مشتاق و حریصند و امیدوارند سهمی از بازی دوشنبه شب داشته باشند. به نظر می‌رسد غیر از بیات و زمانه دو گلر جوان پرسپولیس، جوان‌های دیگری مثل حسینی، حسین‌پور، عبدی و حتی آدام همتی از لیست ۲۰ نفره خط بخورند. روستایی تنها بازیکن جوان باقیمانده در این جمع نیز ۲۲ ساله است و نمی‌تواند به عنوان سهمیه زیر ۲۱ سال روی نیمکت بنشیند. توضیح: این مطلب قبل از اعلام رای محرومیت بیرانوند نوشته شده بود. حالا با خط خوردن بیرانوند از لیست یکی از دو دروازه بان جوان پرسپولیس روی نیمکت خواهد نشست اما همچنان احتمال خط خوردن دو نفر از باتجربه‌ها از فهرست این بازی وجود دارد.
ورزش۳ورزش۳23 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، اگر بگوییم علیرض فغانی شناخته شده‌ترین چهره فوتبال ایران در دنیا به شمار می‌رود، گزافه گویی نکرده‌ایم. با لیگ ایران قضاوتش را شروع کرد و حالا به نظر نمی‌رسد، پایانش هم با فوتبال ایران باشد. تا به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و اوج درخشش فغانی برسیم، او در نیمه نهایی جام کنفدراسیون‌ها هم قضاوت کرد. در واقع روزهای بعد از جام جهانی زیاد برای فغانی خوب پیش نرفتند. من هم دوست ندارم، قیافه خیلی از آدم‌ها در فوتبال ایران را ببینم.
نودنود15 ساعت قبل
وزیر نفت هرگونه کمک به تیم‌های تابعه صنعت نفت را ممنوع اعلام کرد و از تعیین تکلیف باشگاه‌های نفت آبادان، نفت مسجدسلیمان و پارس جنوبی که در لیگ برتر فوتبال ایران حضور دارند تا دو ماه آینده خبر داد. وزارت نفت با توجه به شرایط جدید فروش نفت ایران در بازار جهانی، این تصمیم را درباره تیم‌های نفتی به اجرا در آورده. بیژن زنگنه، وزیر نفت هرگونه کمک به تیم‌های تابعه صنعت نفت را ممنوع اعلام کرد و از تعیین تکلیف باشگاه‌های نفت آبادان، نفت مسجدسلیمان و پارس جنوبی که در لیگ برتر فوتبال ایران حضور دارند خبر داد. با ابلاغیه صریح تکلیف سه باشگاه فعال در لیگ برتر کاملا نامعلوم به نظر می‌رسد. نفت آبادان، نفت مسجد سلیمان و پارس جنوبی جم سه تیمی هستند که توسط شرکت‌های تابعه وزارت نفت در سه شهرستان مختلف اداره شدند و بودجه خود را در غالب مسوولیت‌های اجتماعی از آن‌ها دریافت می‌کنند.

گاف سرهنگ علیفر؛ متلک به پرسپولیسی‌ها یا سوتی از نوع ویکی‌پدیا؟ /فیلم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر