توضیحات سازمان هدفمندی یارانه‌ها درباره اظهارات جبار کوچکی‌نژاد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. سیاسی
توضیحات سازمان هدفمندی یارانه‌ها درباره اظهارات جبار کوچکی‌نژاد

توضیحات سازمان هدفمندی یارانه‌ها درباره اظهارات جبار کوچکی‌نژاد

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
رئیس سازمان هدفمندی یارانه‌ ها در نامه‌ای، درباره اظهارات رئیس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی توضیحاتی ارائه کرد.

- اخبار سیاسی -

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، در پی انتشار خبر اعطای کمک‌های بلاعوض رانتی از سوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها به افراد خاص که توسط جبار کوچکی‌نژاد، رئیس هیئت‌ تحقیق و تفحص از ستاد هدفمندی یارانه‌ها در اختیار خبرگزاری تسنیم، قرار گرفته بود، اکبر ایزدی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه‌ها با ارسال نامه‌ای به دفتر خبرگزاری تسنیم، ‌ اظهارات کوچکی نژاد را تکذیب کرد.

متن این تکذیبیه شرح زیر است:

«احتراما با عنایت به مطالب مندرج در سایت خبرگزاری تسنیم، مورخ ۱۳۹۸/۶/۲ ساعت ۱۰:۵۶ مبنی بر اعطای کمک‌های بلاعوض رانتی از سوی سازمان برنامه و بودجه و سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها به افراد توسط نماینده محترم مجلس جناب آقای کوچکی‌نژاد به اطلاع می‌رساند:

خبری: جدیدترین اخبار سیاسی بین المللی

طبق مدارک و مستندات ارائه شده به کلیه نهادهای نظارتی این خبر با واقعیت منطبق نبوده و کذب محض می‌باشد و اساسا این چنین کمک‌هایی وجود خارجی نداشته و کلیه کمک‌های صورت گرفته صرفا از طریق وزارتخانه‌های مربوطه از جمله جهاد کشاورزی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت راه و غیره صورت گرفته که در این خصوص کلیه مدارک به صورت شفاف در اختیار هیئت تحقیق و تفحص و کمیسیون اقتصادی مجلس قرار گرفته است.»

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اقتصادنیوزاقتصادنیوز5 ساعت قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا؛ «مجتهد» افشاگر معروف اسرار خاندان آل سعود روز چهارشنبه در واکنش به حمله نیروهای یمنی به تاسیسات نفتی آرامکو عربستان در توییتی نوشت: آل سعود از بیم جنگی که آن‌ها را نابود کند این بار حمله نیروهای یمنی به این کشور را جدی گرفت. مجتهد نوشت: آل سعود این بار از ترس سرنوشت نفت و ترس از جنگی که آن‌ها را نابود کند، موضوع را جدی گرفتند و به این عقیده رسیدند که در صورت عدم اصلاح شرایط، زوالشان قطعی است. وی نوشت: محمد بن سلمان ولیعهد سعودی در وضعیت آشفتگی و ناامیدی است به طوری که پس از حمله به «بقیق» مجبور شده است تا دوز قرص‌های آرامبخش خود را بیشتر کند. افشاگر اسرار خاندان آل سعود در ادامه نوشت: او (بن سلمان) در واقع مضطرب و نگران است به گونه‌ای که نزدیک است دچار اختلال عصبی شود. نیروهای انصار الله یمن روز دوشنبه عربستان و امارات متحده عربی را به حملات بیشتر در صورت متوقف نشدن تجاوز نظامی، تهدید کردند.

از رسوایی تا فرافکنی

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
بلافاصله سخنگوی ارتش یمن اعلام کرد که چگونه تاسیسات نفتی عربستان را با پهپاد هدف حمله قرار دادند. به نظر می‌رسد ابعاد رسوایی نظامی سعودی‌ها و آمریکایی‌ها و شوک اقتصادی و جهانی این حملات فراتر از مطالبی است که گفته می‌شود. با درنظر گرفتن رسوایی شکست سعودی‌ها و حامیان آمریکایی و اروپایی آنان در یمن و در مقابل یک گروه مردمی به نام انصارالله که کمترین تجهیزات نظامی را دارد، می‌توان دلیل فرافکنی اخیر آمریکایی‌ها را دریافت. اما در جلسه هیئت دولت، رئیس جمهور به سعودی‌ها و آمریکایی‌ها، علت اصلی اتفاقات اخیر را یادآور شد و البته یک هشدار نیز به آنان داد. هشدار رئیس جمهور در متن یادداشت دبیر شورای امنیت ملی هم دیده می‌شد، اما با ادبیاتی دیگر.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 روز قبل
از سوی استاندار خوزستان؛ پیام خوزستان - اهواز - استاندار خوزستان، بخشنامه‌ مربوط به تغییر ساعت کاری ادارات در روزهای نخست مهرماه سال جاری را ابلاغ کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، استاندار خوزستان در بخشنامه‌ای جزئیات مربوط به تغییر ساعت کاری ادارات و مراکز آموزشی این استان در روزهای نخست مهرماه را ابلاغ کرد. در این بخشنامه آمده است: پیرو بخشنامه شماره ۴۴/۱/۵۱۸۷ مورخ سی‌ام اردیبهشت امسال در خصوص تغییر ساعت کار اداری (بنا به ضرورت صرفه‌جویی و مدیریت بهینه مصرف برق) بدین‌وسیله ساعت کار اداری استان خوزستان از تاریخ اول مهرماه سال جاری به شرح ذیل تعیین و ابلاغ می‌گردد. در ادامه این بخشنامه آمده است: زمان شروع کار دستگاه‌های اجرایی استان از تاریخ سیزدهم مهرماه امسال ساعت ۷:۳۰ می‌باشد. زمان اتمام کار دستگاه‌های اجرایی استان از تاریخ اول مهرماه امسال به روال عادی (قبل از تاریخ ابلاغ بخشنامه شماره ۴۴/۱/۵۱۸۷ مورخ سی‌ام اردیبهشت ۹۸) می‌باشد.
خانه ملتخانه ملت1 روز قبل
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در این حوزه ما با خانه هنرمندان و صنوف مختلف گفتگو و تعامل داشتیم، جلسات مشترکی با نمایندگان این صنوف در کمیته فرهنگ و هنر و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار کردیم، مسلما بدون مشورت صاحب نظران و ذینفعان اقدامی صورت نخواهد گرفت. همکاری دولت با طرح نظام صنفی هنرمندانمازنی در ادامه گفت: این طرح با همکاری و هفکری و مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تهیه شده است و این اقدام باید زودتر صورت می‌گرفت؛ ما از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دولت گله مندیم؛ متاسفانه این بند از بخش مربوط به فرهنگ و بسیاری از وظایفی که در قانون برنامه برای آنها تعیین کردیم، انجام نشده است، خوشبختانه با شروع این کار دولت از این برنامه استقبال کرده و با همفکری و همراهی دولت این کار را انجام می‌دهیم. مدیریت نظام صنفی هنرمندان مانع شکل گیری هنر لاکچریوی در مورد فعالیت نهاد صنفی هنرمندان تاکید کرد: نظام صنفی زیرمجموعه نهادی نیست یک قانون است که صنف را «ذیل» خود صنف تعریف می‌کند؛ برای اینکه بتوانند کار خود و مسائل دیگر صنف را مدیریت کنند باید قانون حاکم بر امور هنرمندان باشد، برای مثال در حال حاضر نرخی برای حق الزحمه بازیگران و عوامل سینمایی مشخص نیست و گاهی مواقع مبلغ هنگفتی بابت حقوق هنرمندان پرداخت می‌شود و شائبه پولشویی مطرح می‌شود این موارد اگر از طریق نظام صنفی پیگیری شود دیگر حرف و حدیثی در آن نیست خود صنف هنرمندان آن را مدیریت می‌کند و مسائلی از قبیل تئاتر یا هنر لاکچری دیگر وجود نخواهد داشت. صنف هنرمندان می‌تواند پیگیر موانع هنر باشدنماینده مردم در مجلس دهم گفت: گاهی اوقات در اجرای هنری مثلا تئاتر یا کنسرت موانعی ایجاد می‌شود صنف با رایزنی و تعامل با نیروی انتظامی، قوه قضائیه و ذینفعان، مجلس و دولت می‌توانند پیگیری کنند؛ در حال حاضر نظام صنفی این چنینی وجود ندارد و این نظام صنفی ذیل نهادهای دیگر تعریف نمی‌شود و نظام صنفی هنرمندان مرتبط با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. بیشتر بخوانید: تشکیل سازمان نظام صنفی هنرمندان، گامی در راستای اعتلای هنر و هنرمند/انتهای پیام

ادامه شکست حداکثری

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل اعلام کرد از رد پیشنهاد تشکیل دولت «وحدت» از سوی حزب بنی گانتس ناامید و متعجب شده است.

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها


اسدالله عسگراولادی دعوت حق را لبیک گفت

6 روز قبلفارس4

فیلم | توضیح سخنگوی قوه قضائیه درباره چادر مشکی «شبنم نعمت‌زاده»

2 روز قبلخبرآنلاین3

مداح معروف: برای یک روضه هزار میلیارد هم بگیرم، باز ارزان فروخته‌ام

5 روز قبلعصر ایران2

درمان سرماخوردگی با متوقف کردن فعالیت یک پروتئین

3 روز قبلسلامت نیوز1

رهبر معظم انقلاب: همه مسئولان یک‌صدا معتقدند با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد/ تنها راه علاج مشکلات کشور تکیه به مردم و جوانان و جدی گرفتن ظرفیت‌های داخلی است

3 روز قبلاقتصاد آنلاین1

جزئیات علت حادثه‌ی مرگبار در آزادی

3 روز قبلنود1

حمله جنگنده‌های رژیم سعودی به مناطق مسکونی یمن

3 روز قبلموج1

گریم عجیب نرگس محمدی در ستایش ۳+فیلم و عکس

4 روز قبلآفتاب‌نیوز1

اسدالله عسگراولادی | سلطان زیره و پسته در سفر آخر

4 روز قبلهمشهری1

صحبت‌های پگاه آهنگرانی درباره سلبریتی زدگی مردم! +فیلم

4 روز قبلرکنا1